Šta je novo?

My Brute, simpa flash igrica :)

Mada je borba bila van kategorije, hteo sam cisto da probam.

Evo kako se zavrsila.:-devil-:
 
Evo, ja izađoh na 20-ti nivo.
http://laserburn.mybrute.com/cellule
Lik mi ima preko 200 HP, ali loša oružja, loše atribute i tek prosečne skilove. Obična vreća za lupanje.

Ni morbiusGR mi nije ništa bolji. Pošto se mnogo oslanja na dobra oružja i izbegavanje, ishod borbe u potpunosti zavisi od sreće, a tu nikad nisam bio jak. Jedini dobar brut mi je beskorisni, ali on je tek 15-ti nivo i pati od jako malo HP-a, tako da slab protivnik može lako da me dobije ako mu se posreći udarac buzdovanom. Najgore je što se situacija neće popraviti, čim stignem do 100 HP dobiću kera koji će opet da mi ga obori.
 
mene malo smorio mybrute.
jeste zabavan u pocetku, al sad je ono .. sta znam, i jedna borba dnevno mi je previse.
prezasicenost, i guess.
 
meni je jos fin :D simpaticni likovi i uvijek neizvjesnost sta ce se dobiti u sljedecem lvl-u :D
 
To je tebi mozda neizvesno, ja znam u narednih par meseci tacno sta cu sve dobiti... :d
 
aj onda i mene prosvjetli sta cu sve dobiti - da ne cekam toliko mjeseci :D
 
Poslednja izmena:
Pa imas na prethodnim stranicama linkove do mybrute simulatora....
On zna u sta ces odrasti! :d
 
Jbt, ja i zaboravio na ovo... Sad pogledah, vidim pupili mi se i nakotili i nadobijali lvl-a, a ja i dalje na pocetku 19-og lvl-a gde ga ostavih... xD
Malo mi smor da nastavljam da igram tri meseca za lvl... :\
Barem dok ne skontam kako da nabudzim 3000000 pupila za 3 dana :d
 
Jbt, ja i zaboravio na ovo... Sad pogledah, vidim pupili mi se i nakotili i nadobijali lvl-a, a ja i dalje na pocetku 19-og lvl-a gde ga ostavih... xD
Malo mi smor da nastavljam da igram tri meseca za lvl... :\
Barem dok ne skontam kako da nabudzim 3000000 pupila za 3 dana :d

Ma igraj, važno je učestvovati. :D Jeste da level up ide dosta sporije na višim nivoima ali to ti je 5 min. dnevno za 3 borbe. ;)
 
15, posto imam 3 lika (barem :d)
Ali ne, stvarno je postalo zaista besmisleno, pogotovo pored likova koji se danas registruju, sutra imaju par k pupil-a i ja mogu sedim i gledam samo kako me bije svaka druga budala, jer mi random mrtvi daje po jedan poen vec 3 nivoa (a i u naredna dva ce po jedan)... :|
 
Jedini način da nabiješ toliko pupil-a je spam po raznim forumima itd. :smash: A šta sam ja provalio kod borbi: nađeš 3 bruta koje pobeđuješ i svaki dan se biješ sa tim brutovima. U 90 % slučajeva pobediš sve 3 borbe, a ponekad izgubiš 1 (zbog random-a - Brut ti imao loš dan :bottle:)
 
Nema sanse (samo) spamom da pohvatas toliko brutova...
 
Odjavio sam se i ja... stigao do lvl 20 i smorio se vise...
 
Nazad
Vrh Dno