Šta je novo?

MVA PVA SIPS

orange47

Slavan
Učlanjen(a)
25.12.2007
Poruke
3,111
Poena
455
ima li ista od ne-TN monitora u Beogradu?
 
Ovo i mene zanima? Poželjno 24"...da se upgradeujem sa Samsunga 970P 😉 Apple LED 24" mi je ipak preskup kod nas...
 
Ima nova Samsung F serija monitora, velicine panela 20 i 23", model F2080, 20", 1600x900 i F2380, 23", 1920x1080, novi C-PVA panel, problem je sto na malom broju review-a na netu f2380 dobi lose ocene.
 
Poslednja izmena:
ta nova F serija je teski fhit da fe razumemo.
 
hehe... orange47 dobro je sto nisi trazio neki IPS panel u srbiji... 😀 😀 😀

onda bi stvarno neko mogao da pomisli da si .... :d

elem, mipko i ja smo pokusavali da nadjemo HP 2475w ili Dell 2410 - ali ni jednog, ni drugog nema kod nas...
 
Ja sam cuo dosta ljudi koji su kod nas uspeli da nadju 2475w i mislim da je to bas najbolja kupovina. Kolika mu je sada cena?
 
650evra je bila u comtradeu ali nema vise.

btw mipko nije nam se javio kanacki... ? u vezi Dell-a 2410.
 
znam, citao sam.

ali to jedan primer od... jednog?
 
@kovacm: nije se javio kanacki, ispaljivac 🙂 nema veze, drndam ja sa onim TN filmom samo ne okrecem glavu - odlicna slika samo mnogo boli vrat 😀
 
Nazad
Vrh Dno