ta nova F serija je teski fhit da fe razumemo.
bogami, posle tex707-ovih postova u ovom threadu ja nisam siguran da li bih se kockao sa HP-om:Ja sam cuo dosta ljudi koji su kod nas uspeli da nadju 2475w i mislim da je to bas najbolja kupovina. Kolika mu je sada cena?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari