Šta je novo?

mtsTV GO

Na eon boxu radi.
 
Kako na EON box-u?

Ja sam isto uzeo kinez box i na njemu nije radilo. Koda greske se i ne secam jer nisam odavno probao. Na tom kinezu radi EON-tv bez problema
 
Pisano je o tome već milion puta. Na Eon boxu radi jer je certified uređaj i ne koristi budženi Android za telefone, ROM sign-ovan krštenim sertifikatom... Garant isto tako radi i na Mi Box, nVidia Shield., Sony TV-ovima.

Random kinezi ne prolaze "sigurnosne provere" (većina kineza ili koristi "test keys" ili je pre-rooted) koje radi MTS app jer imaju neke nestandardne izmene software-a.

Znači kinez box se ponaša isto kao kad se root-uje mobilni telefon a ne sakrije root.
 
Vidim evo da i kod mene radi na telefonu (android 10) i na FS 4K (samo da oprave jos i krstenu verziju za androidTV sistem). Bez mouse toggla for fire tv ili airmousa skoro pa neupotrebljivo na FS 4K.
 
Pisano je o tome već milion puta. Na Eon boxu radi jer je certified uređaj i ne koristi budženi Android za telefone, ROM sign-ovan krštenim sertifikatom... Garant isto tako radi i na Mi Box, nVidia Shield., Sony TV-ovima.

Random kinezi ne prolaze "sigurnosne provere" (većina kineza ili koristi "test keys" ili je pre-rooted) koje radi MTS app jer imaju neke nestandardne izmene software-a.

Znači kinez box se ponaša isto kao kad se root-uje mobilni telefon a ne sakrije root.

Da, na Mi Boxu radi.
 
Kako se instalira na Mi Box? Pošto ne vidim app na onom android box Google Play Store, za razliku od npr. EON-a
 
Skineš apk sa neta, prebaciš na box i instaliraš. Pošto AndroidTV launcher u Apps sekciji neće prikazivati ikonicu za taj app da bi je pokrenuo treba da instaliraš nešto tipa Sideload Launcher i sa njim vidiš i "nekompatibilne" aplikacije.
 
Malo sam rovio po temi, ali nigde nisam našao da magisk rešava problem greške 107011, zna li neko, radi li, ili nema pomoći?
 
I mene zanima isto.Imam nekog nekrstenog kineza, i javlja istu gresku.

Danas opet imaju problema, vecina kanala im javlja gresku: 107404, sto bi oni rekli, rade na unapredjenju.
 
Poslednja izmena:
Kad su popunjeni slotovi a prijavis se sa novim uredjajem pita koji zelis da zamenis.
To sam i uradio, ali mi javlja gresku(incorrect parameter) ,kada kliknem na bilo koji uredjaj iz liste, koji hoću da zemenim.
Ne znam, da li je to do njih ili do mene?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ko zna. Nešto klimavo radi ta zamena uređaja. Meni je nekad radilo OK, a nekad ne.
 
Marija:
U toku su radovi na poboljšanju performansi mts TV GO servisa i završetak radova i uspostavljanja redovnog režima funkcionisanja očekujemo uskoro. Molimo Vas za dodatno strpljenje


Jos nista.
 
Sto se tice TV usluge mislim da je ubedljivo najgori mts.
Orion, Super nova, o SBB i eon-u da ne pricamo.
Svi oni imaju uredno dostupne tv aplikacije za smart i android tv, jedino "mts tv go" nema.

Strašno, uzasno, odvratno........

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Supernova nema app za Android TV jos uvek.
 
Ali ima za Samsung i LG

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
f41171d3f6379dc9a14579793fc3ab7e.jpg
 
Poslednja izmena:
Marija:
U toku su radovi na poboljšanju performansi mts TV GO servisa i završetak radova i uspostavljanja redovnog režima funkcionisanja očekujemo uskoro. Molimo Vas za dodatno strpljenje


Jos nista.

Oni ne mogu da osposobe (rad na iOS 14) već par meseci a kamoli da naprave app za Smart tv.
 
Da li neko ko koristi ovu aplikaciju (ima li uopste takvih) moze proveriti ima li RTL kanala na listi?
To sam danas igrom slucaja primetio da nedostaje,a verovatno ima jos primera...
Po prvi put mi zatreba van kuce zbog formule 1 (na "prijatnom za uho" nemackom) i gle cuda nema kanala.
Naravno odmah ilegalne radnje i Sky sport F1 kanal zavrsio posao.
 
Da li je preko pretrazivaca omoguceno koriscenje mts tv go naloga? Za racunare?
 
Moze pomoc.Kako da odjavim MTS tv go.Imam aplikaciju preko mobilnog i placam je preko fiksnog racuna .
 
Zovi sa fiksnog 0800 100 100, izaberi opciju za tv, sacekaj operatera da se javi...
 
Jel radi mts tv go preko računara, ja juce pokušao i nisam mogao nikako da pristupim preko laptopa

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno