Šta je novo?

mtsTV GO

Ništa ne rade na ovom servisu NIŠTA

arena.jpg
 
Tebi bar radi kako tako. :D Ja nikako da ga poteram. I dalje GetWebBrowser2 Failed. Na starom laptopu sa win7 sve radi normalno a na desktopu na win10 prc.
 
Pa i ja imam 10, i na desktopu i na laptopu i radi, ali kako ? :)

Kako pokušavaš preko chroma ili ?
 
Probao sve moguće browsere, uninstall, reinstall, run as administrator :D itd. i uvek ona ista poruka.
 
Pozdrav!
Treba mi mala pomoć. Već nekoliko dana pokušavam da pokrenem ovo čudo na lap topu. Skinuao sam i instalirao program, međutim kada želim da se ulogujem stalno mi izlazi "Nova verzija plug-ina je dostupna. Ažuriraj plug-in. Zatvori sve pretraživače tokom ažuriranja.". Probao sam i Chrome i Operu i Mozzilu. Ima li neko ideju sta da radim?
 
Ko ima problem, neka proba neku stariju verziju Mozilla-e, ispod verzije 52.Ja sam na 48 i sve lepo radi na W10 x64.
Kada ubacite staru verziju, ugasite update za Mozillu u podesavanjama da ne povuce poslednju verziju.
 
Poslednja izmena:
Fazon je sto sad kad su pustili ovaj player, moze da se pusti iz bilo kog pretrazivaca, moze i chrome...
 
Ko ima problem, neka proba neku stariju verziju Mozilla-e, ispod verzije 52.Ja sam na 48 i sve lepo radi na W10 x64.
Kada ubacite staru verziju, ugasite update za Mozillu u podesavanjama da ne povuce poslednju verziju.
Sad radi sve sa najnovijom verzijom jer su stavili da ide preko playera ne preko NPAPI-ja jer je FF izbacio podrsku za isti a stari mts sistem se oslanjao bas na npapi.
Al to smo jos davno rezimirali, zar ne?
 
Ali dosta ljudi ovde u temi koliko vidim ne moze da pokrene, bez obzira sto su strucnjaci odradili domaci :) Nista ih ne kosta da probaju...

Sent from my Redmi Note 4X
 
koji stručnjaci, kinezi ?

Neko ih je zavrnuo za pare :)

Evo kako je kod mene, izadje ovo poruka i ja potvrdim, vama kome ne radi, verovatno koristite neke blockere za reklame i slično , i tu nastaje problem

1111.png
 
Nije tu problem, ja koristim bloker za reklame pa mi na 3 browsera radi savrseno.
Nesto je drugo kod njih u pitanju.
 
Kako radi savrseno, slika mutna [emoji3]
 
Haha, ma ne to, razumeo si ti mene Maki.
Ne stvarno nisu blokeri problem, nesto u sistemu je problem.
Ja sam na Win 7 x64.
 
Moguce

Edit: Miso ban, al tu je odmah Misa 2 [emoji3]

17bf26e3a53b2575b5d2e3054d325666.png
 
Poslednja izmena:
Ja vrlo retko koristim ovu aplikaciju,ali moja zena svako vece gleda neku seriju na telefonu.I kad bacim pogled sasvim korektna slika.Moze to bolje ali nikakvo kocenje nema ili bas toliko mutna slika da bude.Ili sam navikao na mutno ili vi ocekujete perfekciju. :)

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Da, na telefonu je bolja slika, tu ništa nisu ni menjali. Na monitoru, tipa 22 inča, mutno
 
Ne znam da li je napisano, ali da spomenemo da "ovu sjajnu TV funkcionalnost možete besplatno da koristite do 30.juna 2017. godine." :D
 
Kao i uvek, produzavace, ne treba oko toga ni polemisati.
Do sada su bar 20 puta produzavali.
 
Ocajna je slika... i dosta mi lose radi... SBB D3 GO ima mnogo bolju sliku...
 
Produžiće kao i sa 50% popusta ...
Ne vidim ko bi koristio ovo da se plaća.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja bih je prvi otkazao da se placa jer ni ne radi kod mene skoro pola fodine, tj od kad sam presao na N, nisu u stanju da prilagode istom, o cemu da pricamo onda, a o lopovluku necu ni da pricam.
 
Kod mene radi, ali je izbor kanala nikakav, kvalitet prelazna ocena ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kvalitet kanala je takav kakav je, a kvalitet na monitoru od 22 nije za prelaznu ocenu
 
Kod mene radi, ali je izbor kanala nikakav, kvalitet prelazna ocena ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Radi ti na N, nemoguce.
Neki dokaz nesto, posto su i sami priznali da ne radi na N?
Kvalitet kanala je takav kakav je, a kvalitet na monitoru od 22 nije za prelaznu ocenu
Cekaj, tema mtstv go ti spominjes 22 monitor.
I meni je na tel dobar kvalitet ali na monitoru ne, ali to je usluga tv na vise uredjaja.
 
Ček da vidim, nisam palio pored D3GO par meseci ...


Radi logovanje krene slika i stane - koje đubre od aplikacije.

3d8ca623dc92a190292853802d0e97d6.jpg




Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa tako radi i meni, zato i kazem da ne radi.
Ali to samo na N, dok do MM radi.
 
Radi ti na N, nemoguce.
Neki dokaz nesto, posto su i sami priznali da ne radi na N?

Cekaj, tema mtstv go ti spominjes 22 monitor.
I meni je na tel dobar kvalitet ali na monitoru ne, ali to je usluga tv na vise uredjaja.

I ? oni ga na sajtu krste TV na više uredjaja... ovaj njihiv je i veći... monitor

https://www.mts.rs/privatni/televizija/tvusluge/mts-multiscreen

ja sve vreme i pričam o servisu na vise uredjaja, mts go servis ima 5,6 kanala
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno