Šta je novo?

mtsTV GO

Samo da se uporede ove 2 slike

sk 1.jpg

1.jpg
 
Poslednja izmena:
Na drugoj je bolja slika :p
 
Je li gledao neko mts tv go na telefonu sa mts prepaid karticom? Skida li kredit?
 
Skida malo! mtsTV izgleda salje neki metadata, koji nije ukljucen u free net, tako da iako se ne naplacuje stream, niti skida MB sa postpaida za sam stream, izgleda da ima nesto pored za sta skida.
Iskljucio sam Sync kada sam to probao. Mozda su sredili od tada, ja sam zadnji put jos avgusta probao.
 
Ja sam probao sa prepaid karticom na kojoj je imalo 0, nešto din kredita i radilo je bez problema :) Jedino se tako isplati gledati na prepaidu :D Inače skine koji dinar :) Takođe super radi i na sporom netu nakon potrošenih MB :D
 
Pa radi ako imas usporen net, ali ako nemas net dodatak niti kredita onda nece.
U sustini probajte ako imate prepaid sa 0 kredita i bez neta. Pa ako ne radi zovite i zalite se. Sredice ako se dosta vas zali.
 
Poslednja izmena:
Upravo sam stavio pripejd karticu na kojoj imam 0.04 dinara kredita BEZ ikakvih aktivnih promocija za internet i društvene mreže. Mts tv go se učitava odmah sa nekih 7 do 10 Mbps, a kasnije normalna brzina. Tako da je potrebno dopuniti 1x u 3 meseca kredit na pripejd kartici da bi mts tv go radio. Super opcija zaista, samo da malo povećaju bitrate slike i da srede za android 7.0 jer ne funkcioniše. Sve ostalo je ok.
 
Ne sredjuju oni apdejt vec Kinezi i ja ga cekam vec 4.5 meseca i jos se Kinezi nisu udostojili da naprave da radi sa N androidom.
 
Oni da su hteli rekli bi/platili bi Kinezima da urade taj update već 1x jer ima dosta uređaja sa android N . Ali pošto je aplikacija besplatna za sada, boli ih uvo kako će i da li će da radi.
 
Zašto i dokle

1111.png

edit: nakon 10 minuta uspelo...

slika skandalozno mutna, zašto su dirali i namestali ovaj player, kad ne znaju... bila je bolje slika pre ovog playera

2122222.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni sad ne radi, baš kad sam hteo fudbal da gledam.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
d3go je za ovo 27 godina ispred, to odgovorno tvrdim

sramota tačka

2222222.jpg

Ovaj servis koliko već ima godinu ipo ?

Gde su hd kanali koje plaćam ???
 
Pa ne placas taj servis :D
 
U pravu si. Ali, nije dobro ovo nista. Uporedjivao sam sa d3go. Nebo i zemlja.
Zasto su dirali ovo, pre je ono bilo bolje. Kacio sam ovde u temi, ovo sad... oni kao nesto rade da poboljsaju a vrate se unazad [emoji23]
 
Jel isto i kada nije utakmica?
 
Isto, slika mutna , na svim kanalima...kao menjali nešto ubacili player, kao i sbb... a vratili se 2 godine unazad

Znači gledam na istom monitoru, potražiću još slika ovde u temi.

Pre

1.png

sad

2122222.jpg

2222222.jpg

d3go

sk 1.jpg
 
Korak napred, nazad dva tako bih ja prokomentarisao ovo njihovo "unapredjenje" sistema.
Nego bas sam juce dok sam gledao derbi na AS HD kanalu izaslo mi obavestenje da ce 19-og tj danas biti kao neko unapredjenje mreze tj servisa iptv pa mozda nesto i srede povodom toga, inace nije HD kanal toliko los mada moze i bolje jer nesto okretah na AS 2,3,4,5 i svugde je bila bolja slika nego na AS1 bar za vreme derbija.
Da li rade sa nekom krs hd kamerom ili ne ja ne znam ali kvalitet recimo tada na AS 4 gde je bio isto fudbal samo itlaijanski ja mislim je neuporedivo biljeg kvaliteta nego li na AS1.
 
Slika je užas i za gledanje na monitoru a tek na tv-u... Sinoć pustim Real-Bayern i još prebacim na TV (42" plazma): majko mila kakav užas. Našao neki stream za Ace i kao da sam progledao.
 
Korak napred, nazad dva tako bih ja prokomentarisao ovo njihovo "unapredjenje" sistema.
Nego bas sam juce dok sam gledao derbi na AS HD kanalu izaslo mi obavestenje da ce 19-og tj danas biti kao neko unapredjenje mreze tj servisa iptv pa mozda nesto i srede povodom toga, inace nije HD kanal toliko los mada moze i bolje jer nesto okretah na AS 2,3,4,5 i svugde je bila bolja slika nego na AS1 bar za vreme derbija.
Da li rade sa nekom krs hd kamerom ili ne ja ne znam ali kvalitet recimo tada na AS 4 gde je bio isto fudbal samo itlaijanski ja mislim je neuporedivo biljeg kvaliteta nego li na AS1.

Na tv-u je ok. Hd je u redu, kad se gleda preko stb. Ja pricam o ovom mtsgo servisu...
 
Ma znam druze nego samo rehoh za unapredjenje kao i cinjenicu da je hd za vreme derbija bio po meni katastrofalan dok su sve ostale Arene bile odlicne u smislu kvaliteta hd snimka.
A mtstvgo je krs to da.
 
Mogu ti reci da je na mom tv-u za vreme derbija bilo sve kako treba da bude. Znaci bilo je savrseno sve.
 
Ma znam druze nego samo rehoh za unapredjenje kao i cinjenicu da je hd za vreme derbija bio po meni katastrofalan dok su sve ostale Arene bile odlicne u smislu kvaliteta hd snimka.
A mtstvgo je krs to da.
Baš i ja to primetih. Pustio arenu 1 HD (probno), nikakve razlike ne videh.
 
Ne budite smešni, pa kvalitet zavisi od izvora.
Ko zna kakvim se kamerama snima naša liga, uporedite neku utakmicu Lige Šampiona pa recite onda ima li razlike između SD i HD kanala.

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
 
Pa je o tome i pricam da je na AS 1 u vreme derbija bio krs HD u odnosu na ostale AS kanale u to vreme i izrazio sam sumnju da je to zbog krs kamere.
Samo treba citati napisano i nece se pogresno protumaciti.
Dao sam bas paralelu AS1 sa AS4 gde se igrala neka italijanska liga cini mi se, gde sam rekao da su razlika kao nebo i zemlja a sve zbog krs kamere.
 
Nazad
Vrh Dno