Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

MTS nema signal/domet na Zanzibaru, dok svi ostali operateri (Telenor i VIP) imaju bez problema. Nezvanično saznajemo da imaju problema sa lokalnim operaterima i da ugovor nije produžen, tako da trenutno je takva situacija i ne zna se kada će da se reši.

Ovo smo saznali slučajno, tokom nedavnog letovanja tamo. Tako da znate, ukoliko se neko uputi tamo, a posao mu zavisi od dostupnosti na telefonu, neka se pripremi.
 
Ubacili su Bus plus u aplikaciju i obrisali one gluposti kojih nema.
 
Po def je bio uključen roming sa prenosom podataka.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Ljudi, da se ne vraćam unazad po temi, da li su Samsung telefoni iz MTS-a otključani za sve mreže?
 
Koliko sam čitao iskustva,samo sa MTS su svi zaključani. Vip otkljucani, Telenor uglavnom otkljucani.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hvala :) A S10 (+), N10?
 
Može li neko da šeruje apk za ovu aplikaciju za kupovinu karata?
Imam nalog na drugu zemlju pa mi ne da da skinem.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koliko sam ja pratio samo su iphone aparati i to u mts zakljucani...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
huawei Y6 2018 je bio simfree na oba slota koji sam uzeo.
Alcatel pixi 1 slot otkljucan 1 zakljucan otkljucan za 1$ preko ebay.
 
Ова нова апликација по угледу/иста као Мтел апл.која је од јуна још.
 
Koliko obično prođe vremena pre nego što neko iz Korisničkog centra odgovori na pisani upit vezan za novi ugovor?
 
Што се тиче мог случаја,брзо.У петак послао имејл,у понедељак ме звали.
 
Kad je telefon pod garancijom u mts-u, da li mogu telefon direkt da odnesem u ovlasceni servis ili mora da idea preko poslovnice ?
 
Počeo haos od onog "unapređivanja sistema".
Ljudima počeli da stižu obaveštenja da plate račune koje su platili ali sistem zbog "unapređenja nije proknjižio.

Ja sad čekam da vidim da li će mi stići račun za maj koji sa platio ali ga nema na novom portalu.

Sva sreća pa čuvam uplatnicu :D
 
Nema nista bolje od pečata na uplatnici ;)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja imam izvode za elektronsko plaćanje...
Danas stigao odgovor na prigovor
086794d8b0414d01034670ce23cfb4c9.jpg


Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Meni to pišu 3 ili 4x već kako sam ih smarao za taj račun jer poučen prethodnim iskustvima sa kakvom firmom imam posla znam kako /ne/funkcionišu
 
Ja sam plaćajući racune za 4 boroja malo zaokruživao iznos i onda sam iz za 0,12rsd pa sve do 1,28rsd cimao da provere zasto to ne postoji kao pretplata... dobio isti odgovor kao @trajkovic, a jednom su trazili da im posaljem potvrdu o uplati (sto sam ucinio za sve racune) pa sam opet dobio predjasnji odgovor...
Nema više za njih pretplate. ;)
 
Meni stiglo preki neki dan opomena da nisam platio račun u martu za box, naravno sve je plaćeno samo ne mogu da mi objasne ako već nije plaćeno zašto me nisu isključili [emoji16] poslao sam im slike uplatnica na @ sad čekam Godoa

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Dzabw stoka je stoka poslao ka slike uplatmica i danas dobijem odg nisam izmirio dugovanja ali trenutno su radovi pa u fazonu videcemo sta cemo...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Dzabw stoka je stoka poslao ka slike uplatmica i danas dobijem odg nisam izmirio dugovanja ali trenutno su radovi pa u fazonu videcemo sta cemo...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Trenutno je pljačka u pitanju

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Јбг. како коме.Мени баш данас стигла порука да ми признају плаћање једног рачуна с погрешним позивом на број.Послао сам им наравно слику плаћеног рачуна,објаснио и ето.
 
Poslao sam im mail u nedelju, odgovorili su juče u 5 popodne.
Poštovani,

Zahvaljujemo se na Vašem obraćanju i interesovanju za usluge naše kompanije.

Poštujući poverenje koje nam pružate, u cilju nastavka saradnje, uskoro ćemo Vas kontaktirati.

Ljubazno molimo za strpljenje do poziva.

Hvala na razumevanju.
 
Zvaće te za dan-dva

Tapatalk pro using S10e
 
Nazad
Vrh Dno