Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

A zasto uopste mora da se menja kartica?
 
Razumem te. Devojka mi je često nedostupna iako ima pun signal. Na MTS u je. Ne znam jel do telefona ili mreze . Verovatno mreža. Restart pomaže.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Auuu druže, ti možda imaš neki drugi problem!? [emoji28]
Možda nije ni do telefona ni mreže [emoji1]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Auuu druže, ti možda imaš neki drugi problem!? [emoji28]
Možda nije ni do telefona ni mreže [emoji1]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Može biti[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
22.9.2018. Aktivirao sam promociju tvgo 6 meseci besplatno, e sad pitanje da li je potrebno odjaviti, da ne bi u slucaju da ne odjavim nastavili sa naplatom?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Jeste, potrebno je, ja sam odjavio prošlog meseca nakon 3 meseca besplatno. Zvao operatera. Ali tebi je već prošlo 6 meseci!
 
Poslednja izmena:
Znam da mi je proslo:)

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Cao narode,
Prosao mi ugovor u mts-a, a ponuda na njihovom sajtu je za smehotres (iako sam svestan za ispod zita nude bolje uslove za stare korinike), pa sada razmatram sta nudi konkurencija.

Za oko mi je zapala intarifa, i deluje mi previse dobro da bude istina, tako da zelim da vidim sa sama da li nesto nisam propustio.

Minuti: 300 - za mene vise nego dovoljno. Vidim slicni skuplji ili isti paketi imaju neogranicene minute ali ja ni 100 ne potrosim svakom meseca, pa mi vise nego dovoljni
SMS: Nema - Po SMS-u 5din, ali moze za 60din da se kupi dodatak i dobije 100 po mesecu. Meni to dovoljno (za "bake" i "deke" koji ne koristi viber ili nesto slicno).

Internet: 10GB + 1GB - E ovo mi je privuklo paznju. Ne vidim ni jedan paket u Srbiji koji ima ni priblicno ovoliko. Kao neko cesto koristi Youtube na putu do posla (uglavnom offline sa TubeMate, da smanjim troskove), da prekrati vreme, ovo meni izgleda kao sjajna ponuda, narocito sto necu biti vezan da biram video kada sam jos kod kuce.

Sve u svemu, total 1000din, nije uopste lose.

Da li sam nesto propustio. Jos neka mala slova?
 
Posle prepirke i smaranja dadoše mi O1 po ceni M2, 3 meseca pre isteka UO. Hteo sam da pređem u VIP da uzmem NEO 2, ali pošto je ukinuta ta tarifa O1 za 999rsd uz UO 2g je super.
Pitanje je dal ce pre novogodišnjih praznika nuditi neke povoljnijie uslove.

Koji paket si koristio pre i na koji način si ih kontaktirao?

Ja imam oko dva meseca do kraja ugovora i kontaktirao sam ih preko chat-a, nakon 7 dana se javili i ponudili 1 mesec za dinar za prelazak na O1 i 2 meseca za dinar za prelazak na O2, nisu hteli ni da čuju za više. Moguće zato što je trenutni paket XXL, jer su u razgovoru rekli da je pandam njemu O3, što je meni previše, pa nisam ni hteo da slušam njihovu ponudu za O3... Ne znam šta mi je činiti, jedino da sačekam da skroz istekne ugovor pa da podnesem zahtev za prenos broja u vip...
 
Moj MTS portal, Pregled plaćanja, ne radi zvanično do 25. aprila, a nije radio od bar sredine maja, duže od mesec dana samo do sada. Koliko to oni dugo "unapređuju sistem"?

kpveSfz.png
 
Samo da ne “sračunaju” nešto pogrešno na kraju. :)
 
Danas su me zvali iz mts posto mi je istekao ugovor 01.04. Trazio sam zvanicno omorika1 za 1000. Odj.bali me, pod izgovorom da je akcija trajala do petka (ja poslao zahtev u subotu)... dao sam im rok do petka...idemo dalje. Ima li neko predlog koji paket do 1000 kod bilo kog operera ili da predjem na prepaid ?
 
Poslednja izmena:
Ne postoji zvanicno paket od 1000 (tj. od manje od 1200) sa neogranicenim minutima.

Predlog Zabalesku kod VIPa dok traje! Ili kome treba mnoogo manje minuta a vise neta, GlobalTel prepaid.
 
Takodje imas u VIPu IN tarifu za 1000 din,300 min i 10gb...

Sent is..
 
Ja razmatram da predjem na intarifu kod VIP za tih 1000din.

Ne trebaju mi neograniceni minuti (300 dosta), a to sto paket nema SMS moze da se doplati za 60din da se dobije 100 poruka mesecno.

Ali zato 10GB je bas lepo. Mozda i pocnem da koristim Youtube u pokretu.

Samo gledam da nema jos nekih sitnih slova (sem sto fali SMS, i sto je 1500 posle 2 godine).

Sta mislite?

Do sad placao MTS NET S za 600MB i 200min/SMS za oko 500din.

Nesto mi ne deluje da mogu pregovorima sa MTS-om da dobijem nesto bolje.
 
Да ли неко зна по чему Мтс дефинише старе и нове кориснике? За нови уговор добијам прва три месеца по динар а нови корисници шест месеци по динар што је уштеда од 19000.Да ли би нови корисник постао ако уговор закључи моја супруга или се гледа фиксна телефонска линија? Имам слободну парицу и могао би одјавити број и одмах увести други број. Која од ове две опције одговара да будем нови корисник?
 
Mislim da je ovo pogresna tema, ako pitas za Box i slicno.
Stari korisnici dobijaju manje, ne novi. Za Box to obicno znaci da nemaju Box trenutno.
 
Izgleda sam bio u zabludi pa da proverim ovde. Na starim postpaid paketima (Mix M) kada se potroši net u pretplati ide po nekim smešnim i neupotrebljivim brzinama? Dakle nije kao netlimit u novim paketima ali je vrlo slično i nije se doplaćivalo. Da li je sada nešto promenjeno jer je napravljen račun od 2000 din. samo za net u proteklom mesecu.


Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Инфо о старим пакетима каже:
Internet saobraćaj uključen u mesečnu naknadu dostupan vam je po maksimalnoj brzini protoka u mtsmreži. Kada iskoristite MB iz naknade imate mogućnost da do kraja meseca besplatno koristite internet, sa smanjenom brzinom protoka do 64/32 Kb/s.
Да није случајно коришћен неки други интернет? У рачуну су и детаљи, шта тамо пише?
 
Roming nije sigurno, moraću da sačekam da stigne račun zvanično pa da vidim. Hvala puno na informaciji!

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Mix M ili MixNet M? Ili Miks M? To su tri razlicita paketa!
U prvom se naplacuje prekoracenje neta (koga i nema u tom paketu!), dok se u druga dva ne naplacuje.
 
@alfaunits

Proveriću, ja na svoj savršeno pazim, ovo je ćerkin a vodi se na ženu. Upozoravao sam ih i ranije, platiću sve što treba ali čisto da znam kako stvari stoje.
Hvala na odgovorima!

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Mix M ne mozes imati sa ugovornom obavezom, jer taj paket odaaavno ne postoji (mislim da je 4-5 godina).
Ova druga dva zanci ne mogu da prekorace netom.

Najbolje da vidis na listingu. Nemoj da se zacudis ako bude neki VAS, koji nemas ni predstavu sta je :( Ne mora uopste da bude cerkicina greska! Presli su se i prilicno potkovaniji od mene :(
(desava se da neki servisi prijave brojeve na razne poruke, koje kostaju po 200din nedeljno, bez da je ikakva potvrda trazena SMSom - ne znam kako, nazalost)
 
Miks M meni istekao sad u martu. Ugovor uzet taman pred pojavljivanje recnih tarifa i to samo na godinu dana.
 
U pitanju je Miks M, nisam dobro napisao u prvom postu, dvogodišnji ugovor ističe 20.05.2019. godine. Moraću svakako da sačekam da stigne račun i da vidim koja stavka je u pitanju. Napisaću ovde kada budem imao uvid.

Hvala i pozdrav!

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
U pitanju je Miks M, nisam dobro napisao u prvom postu, dvogodišnji ugovor ističe 20.05.2019. godine. Moraću svakako da sačekam da stigne račun i da vidim koja stavka je u pitanju. Napisaću ovde kada budem imao uvid.

Hvala i pozdrav!

Sent from my D6503 using Tapatalk

Sto da cekas racun, idi na portal i pogledaj u listingu, imas listing za prethodni period, cak i za tekuci mesec.
 
@shexpir

Poslušao sam tvoj savet i "misterija" je rešena. Ćerka je prekoračila minute u pretplati, imala je poprilično poziva "van mreže". Moja sumnja na problem sa internetom je bila neopravdana.

Koje su mogućnosti ograničavanja računa u MTS-u? Vidim da će to biti sledeća mera! :)

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
@shexpir

Poslušao sam tvoj savet i "misterija" je rešena. Ćerka je prekoračila minute u pretplati, imala je poprilično poziva "van mreže". Moja sumnja na problem sa internetom je bila neopravdana.

Koje su mogućnosti ograničavanja računa u MTS-u? Vidim da će to biti sledeća mera! :)

Sent from my D6503 using Tapatalk

najmanji limit je 1000 din tj 1200 sa pdv a ako ne proverava za prevoz preko ussd mozes i vas da blokiras skroz i nemas rizik za povecanje racuna


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^uzmes joj Omoriku 1 sada, i NetLimit, zabranis VAS i roming.
Ne moze da prekoraci onda nicim.

USSD za busPlus nema smisla posto ima BusPlus app.
Jedino sto ni parking ne moze onda da placa, ali moguce da moze samo mParking da radi od VAS a ostali ne. Kod VIPa to moze recimo (ali nema zabrane neta van pretplate, bez kukanja)
 
Koja tarifa za starije ljude umesto nekadašnje priče sa 100 minuta i SMSa? Gledam sada je najmanji paket Morava 1 650/800 dinara a priča je bila 450/600... Jer to to, Morava 1?

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno