Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ističe mi ugovor jel mogu na taj mejl da im se obratim za neke beneficije?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Nem pojma, ja sam mejl dobio u poslovnici kada sam pitao kako da se obratim za otkljucavanje.
 
Hvala na odgovorima.
Jel u principu uvek zovu ako se podnese zahtev za prenos? Iz nekih drugih razloga mi trenutno najvise odgovara mts, ali mi isto tako dosta znace i megabajti pa bih verovatno isao na blef sa zahtevom za prenos.
Jel postoji mogucnost da se sve stornira ukoliko ne zovu da nude nesto bolje?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ovo pitanje nikad nije dobilo odgovor. A zanimljivo je. :D
 
^ Ima li odgovora na poslednju rečenicu (pitanje) koje je napisao @mihajlosd? ;)
 
Ne (nema mogucnost), sem ako slucajno ne uspes da pozoves tik pred prenos i kazes da otkazu, ali za to ti treba vise od srece (treba ti veza :))
 
Rece mi drug danas kako je lepo profitirao u pogadjanju sa njima. Po ceni omorike 1 dobio 12 gb neta, plus sve one stavke koje vaze za omoriku 2 (onaj dodatni net za viber, yt...) i tri meseca po dinar.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
A ja morao da odem u Vip za 11GB,na intarifu.
 
Koja je tajna?
Ja im poslao mejl pitao ih jel moguće uz omoriku 1 dobiti beneficije kao omorika 2, plus im rekoj da telenorov play 5 za 100 dinara više ima mnogo više interneta. Rekli su da će me pozvati...

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Tajna je biti "bezobrazan", drzak, uporan, nesuzdrzan u zahtevima... izgleda da sto vise trazis vise i dobijes...
Neka majstor sto je dobio za cenu O1 objasni svima sta je i kakao tacno radio da bi dobio 12GB neta i ostale sve elemente neta od O2.
Ispitaj druga do u detalje pa nam ti Mihajlo sve napisi...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Slazem se sa Zehom. Tako i mene nisu zvali, pa kad sam podneo zahtev za Vip - dobar dan, vidimo da ste podneli zahtev nja nja, samo kazes da ne mozes trenutno da pricas (drsko naravno) i posle 2,3 poziva kreces u pregovore. Sta god vam ponudili- odbijte odmah ( tipa konkurencija nudi vise, niste zadovoljni ponudom..) da bi izvukli vise. Eh da sam znao za 12gb :)
 
Мора и да постоји нека мера, ја сам то користио да од Теленора извучем упола тарифе, пријавим да хоћу на припејд ако не могу да наставим упола, позову ме и продужим. Једном нисам чуо телефон и нисам се јавио ... после пар сати стиже порука да је тај број пребачен на припејд.
 
Nista posebno nije radio, jedino sto je lik bas hteo da ide iz mts-a, nije blefirao. Oni ga zvali i nudili mu prvo 6gb neta, on je rekao u fazonu "ih pa to mi nude i ovi drugi" i posle jos malo pogadjanja dadose mu 12gb i 3m za dinar. Sto je naravno prihvatio i ostao u mts-u.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Tajna je biti "bezobrazan", drzak, uporan, nesuzdrzan u zahtevima... izgleda da sto vise trazis vise i dobijes...
Neka majstor sto je dobio za cenu O1 objasni svima sta je i kakao tacno radio da bi dobio 12GB neta i ostale sve elemente neta od O2.
Ispitaj druga do u detalje pa nam ti Mihajlo sve napisi...

Ne moraš biti bezobrazan, nekad prođe i na fino. ;)

Zimus kad sam produžavao BOX paket, dobio sam iznad onoga što su davali tako što sam podneo pismenu molbu u poslovnici sa onim što tražim, pri tome sam bio i super ljubazan prema devojčici koja je radila u poslovnici, a za uzvrat je obećala da će pogurati tu molbu koliko god je to moguće. Kada me je potom pozvala da me obavesti da je molba odobrena, zahtevala je da obavezno dođem direktno kod nje lično za taj potpis ugovora ,):smoke:

Na sličan način sam nedavno i kod VIP-a kao novi korisnik dobio onih 6 meseci po dinar što daju samo starim korisnicima koji uzimaju novi broj, doduše tu nisam bio super ljubazan pošto su me prethodno vozikali nedelju dana zbog neke greške u sistemu, mada je i to pogurala curica iz poslovnice prema kojoj jednostavno nisam mogao biti neljubazan :D
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Šarmeru... :D
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pitanje:

Jel jos nekom dosao SMS od MTSa da treba da ceprka wap podesavanja da bi nastavio da koristi mobilni net? Net mi radi sasvim korektno pa ne znam cemu promene...



edit: znam da tema nije namenjena ovom pitanju, ali je najposecenija tema za ovog mob provajdera, pa se nadam da ne skodi...
 
Poslednja izmena:
Meni je to stiglo još proletos. Tada stigla nova podešavanja i od tada sve šljaka super

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stiglo, ignorisao, radi i dalje :)
Pitanje:

Jel jos nekom dosao SMS od MTSa da treba da ceprka wap podesavanja da bi nastavio da koristi mobilni net? Net mi radi sasvim korektno pa ne znam cemu promene...



edit: znam da tema nije namenjena ovom pitanju, ali je najposecenija tema za ovog mob provajdera, pa se nadam da ne skodi...
 
+1

Doduše, ja imam 4 preplate (ja, žena, tašta i klinac) i svima nam je stiglo i svima radi ok. Svi smo na različitim lokacijama (u radijusu od 30 km). Ništa dirano.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Ima li neko da je uključio uslugu mts tv go kao besplatnu? Piše da je za određene tarife (pa i Omoriku 1 koja sam ja) besplatno prvih šest meseci. A u oktobarskom računu mi ubacili i tu stavku. Oktobar bi mi bio četvrti mesec korišćenja. I može li negde da se proveri kog datuma tačno sam aktivirao ovu uslugu? Ne mogu nigde da nađem.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zali se, nisi prvi da se desilo za tu uslugu u zadnjih mesec dana.
 
ljudi pomagajte zena danas napravi s***e, produzila box 4 paket i uvalise joj paket omorika 1, e sad problem signal nula dali ima jos neka podesavanja,
Screenshot_20181107-163832.png
Screenshot_20181107-161408.pngScreenshot_20181107-205528.pngScreenshot_20181107-210957.png
na telenor pripejd guralo do 50/60
plus uvalise net limit 99 din mesecno
 
Poslednja izmena:
Kuci joj treva 4G net? Lose je sto ce joj srkati bateriju, ali nista ne moze po pitanju 4g signala. 3g je dobar barem tu.

Moze verovatno odustati, ako joj smeta. Sto je uzela Box4 uopste? On ide sa Omorikom, nije uvaljena.
NetLimit mozes otkazati. Ja ne bi.
 
Zar se na Box 4 ne dobija 100gb zajedničkog neta za 5 brojeva. Znači posle 4 gb iz omorike troše se ti zajednički gigabajti. Nema potrebe za Net Limit uslugom tada. Omorika1 je standardna uz Box 4 paket.
 
Poslednja izmena:
Zar se na Box 4 ne dobija 100gb zajedničkog neta za 5 brojeva. Znači posle 4 gb iz omorike troše se ti zajednički gigabajti. Nema potrebe za Net Limit uslugom tada. Omorika1 je standardna uz Box 4 paket.

da dobivase samo ko ima postpejd, ali ona nema nikog na mts,
dali neko zna ova podesavanja ok ili ne
Screenshot_20181107-163832.png
 
Da, ali broj iz Box paketa po difoltu ulazi u tih 100gb.
 
Nazad
Vrh Dno