Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne radi se o Iphone uređaju, ali ukoliko nekog zanima, kada ode na mts portal, desno ima ''Podrška''. Tu će se pojaviti pod ''Moje porudžbine'', prvo samo zavedeno kao obnova ugovora a nakon toga i broj paketa da se prati preko pošte. :)
 
Jedan od predloga


 
Jel ovo neki scam poziv sa broja 0114000545 pošto se identifikuje kao "mts teleprodaja" a broj je u SBB mreži?

Ističe mi jedan ugovor u julu ali me nikad ranije nisu tako rano zvali i uvek su me zvali ili sa nekog kratkog broja ili sa "unkown" broja
 
Pozoves call centar mts-a i pitas jel to njihov broj ako nije neka prijave, neka blokiraju, neka daju neko javno sapostenje da se radi o mogucoj prevati ako je to upitanju.
 
Ukoliko sam potpisao ugovor na daljinu a u medjuvremenu hocu da odustanem od ugovora, da li im saljem nazad post ekspresom ili mogu da odnesem u najblizu poslovnicu?
 
Ja sam nosio u najbližu poslovnicu popunjen obrazac, prihvatili su bez problema, i yettel takođe, čisto informativno da se zna :)
Hvala, obavio sve :) Odneo u najbližu poslovnicu, obrazac popunio tamo i predao telefon i obrazac :)
 
Nas je dvoje, meni ne rade odlazni, suprugu rade. Njegov poziv mogu da primim. Oboje smo mts. U čemu je fora?
 
Ja sam iskljucio volte i rqde mi pozivi od tog trenutka znaci problem je do volte
 
Danas me zvali iz mts da mi kazu da zmaj istice SUTRA. Veoma profi od strane mts :D
 
Kako da izblefiram da prelazim u GlobalTel?
Da li pozovem direktno Glob. korisnički servis i tražim prenos kod njih ili nešto drugo?
 
Ajde što na silu prebacuju tarife, nego i ovo pilićarenje:

Net limit po ceni od 149,00 dinara, koji omogućava neograničeno trošenje interneta po smanjenoj brzini, biće automatski aktiviran pri realizaciji migracije. Ovu uslugu možete naknadno da deaktivirate u nekoj od naših poslovnica ili pozivom na broj 0800 100 100.
Koliko ljudi ovo neće primetiti. Obaveštenje je sa sajta.
Ja sam baš zbog ovakvog ponašanja odlučio da prenesm broj.
 
I, da li su nekog od vas (nas) sa isteklim ugovornim obavezama već danas prebacili na drugu tarifu? & (p*derski totalno) aktivirali ponovo Net Limit (i da li je stigao SMS da je to đubre od "usluge" aktivirano ili ništa SMS)?

Meni i dalje stoji i na Moj MTS i na *797# da je Morava 1 :D
 
Prebacio moju u kevinu staru kontrolu troškova na pripejd. Malo je mnogo da se placa 1200 mesečno umesto 500 dinara. Zvao sam 064733 pričao da imam A1 ponudu za Intarifu za 500 dinara , ladno mi nudi Morava8 za A1600 i 50gb. Svejedno ne gori zemlja sacekacemo 3 meseca i pravac A1 ili gde nude bolje.
Inače od danas A1 nudi neo pakete promocija , jeste na 12 meseci , posle 12 meseci net iz paketa . Ali 25gb za mesec dana koliko daje Mts kao promocija je smešno. :)
 
@shamanNS ни мене нису још пребацили (стара КТ500), пише тамо на њиховом сајту ако се не одлучимо закључно са 1.6.2022. Ајд видећемо сутра шта ће се десити.
@boban01 када си је пребацио на припејд, јел се допуњени кредит (стање главног рачуна) са КТ500 пребацио аутоматски на нови баланс?
 
Ja sam 20. maja potpisao novi ugovor za Zmaj na godinu dana, sada mi aplikacija pokazuje da je sve duplirano, minuti, poruke i internet, osim Instagrama i TikToka.
Jek to pocelo da se prenosi u sledeci mesec uz ugovor?
 
Malo pre stigne račun na mejl, ajde što su digli cenu Irisa nego imam u stavkama neku fantomsku zateznu kamatu u iznosu od 266 dinara. Nije ponovno uključenje, koje je btw manje. Je l' ima još neko da je dobio ovo?
 
Ajde što na silu prebacuju tarife, nego i ovo pilićarenje:


Koliko ljudi ovo neće primetiti. Obaveštenje je sa sajta.
Ja sam baš zbog ovakvog ponašanja odlučio da prenesm broj.
Многе је ово раније спашавало, али слажем се са тобом о томе да треба да буде јасније.
Оно што је мени било јадно, а повезано је са овим коментаром твојим, што кад сам узео бокс плави,
иако ме јесу питали да ли хоћу и пише лепо и тако то, не сматрам да треба да плаћам:
као што си рекао, ако ти неко плаћа 4 услуге не пилићари на нет лимиту 100-200 динара... поготово што је брзина у том ограничењу смешна...
 
Malo pre stigne račun na mejl, ajde što su digli cenu Irisa nego imam u stavkama neku fantomsku zateznu kamatu u iznosu od 266 dinara. Nije ponovno uključenje, koje je btw manje. Je l' ima još neko da je dobio ovo?
Mislim da tu kamatu obracunavaju na svakih tipa 6 meseci, za taj period ako nisi u roku platio racun.
 
Da, bilo je tih trenutaka ali u poslednjih par meseci nije, pa me je ovo zbunilo. Baš su pilićari, em uzmu za ponovno uključenje, em još i ovo. Biće red u oktobru da pređem i ja negde drugde. 20 godina sam kod njih i ništa od toga nemam.
 
Nazad
Vrh Dno