Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

^ To je najverovatniji uzrok: Gmail, njihovo pametovanje i neupućenost korisnika...
Pozdrav
 
Sličnu da, ali:
ima 100 minuta manje
viber, wa nemaš neograničeno i skuplja je 50 dinara.

Da bi mi ponudili nešto van standardnih tarifa moram podneti zahtev za prenos, ako prelazim na zmaj tarifu ništa od dodatnih pogodnosti.
Na Intarifi mogu biti 3 meseca i vratiti se u mts kako novi korisnik pa ko zna šta će onda ponuditi.

Savet: Pitaj nekoga da ti pozajmi VIP prepaid karticu pa istestiraj kakva je pokrivenost tamo gde si (najčešće).

...ili je u pitanju čuvena Gmail glupost sa tačkom u adresi.
Moja je [email protected], a redovno dobijam mailove poslate na [email protected]

Edit: u pitanju je feature, nije bug

https://support.google.com/mail/thread/4865831?hl=en&msgid=4892056
 
Poslednja izmena:
Da, savet je dobar da se ne "zakopaš" kod provajdera a imaš lošu uslugu.
Kupio sam prepaid karticu još ranije zbog ok roaming dodatka, probao sam. OK je tamo gde mi je potrebno.
 
Meni to liči da je on dao pogrešnu e-mail adresu MTS-u, ili je neko loše zapisao.
Pozdrav

To sam i ja pomislio ili je dao on pogresan mail ili je radnica pogresno ukucala.Moj mail jeste imeprezime ali je hotmail ne gmail.
 
Tako je, meni stizu mejlovi i na imeprezime i na ime.prezime

Huawei P30
 
Šta je sad pametno uzeti od telefona uz omoriku 1? 500-600 RSD mesečno rata?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Potvrđujem da gmail ne vidi tačke
 
To je opstepoznato, sve tacke koje stavite ili ne stavite u [email protected] (svoju@ svo.ju@ s.voju@...) adresu pripadaju istom nalogu. Sve tudje mailove koje dobijete primalac svakako ne bi ni mogao dobiti, jer nije mogao registrovati nalog koji vec postoji.
 
Poslednja izmena:
Nisu isti nalozi. Ja ne mogu da pristupim Gmail nalogu svog imenjaka.
Gmail ovo radi kao feature: pretpostavka je da je pošiljalac maila greškom (izo)stavio tačku (ili više njih). Za svaki slučaj, Gmail to prosledi svima u Inbox.
 
Da li to znači da svaki mejl koji je namenjen meni (imam adresu sa tačkom) primi i moj imenjak i prezimenjak koji ima adresu bez tačke?
 
Ne mogu reći da je svaki. Ja dobijam relativno često tuđe mailove
 
Da li je neko kao stari korisnik Box paketa uspeo da izvuče akciju od 12 meseci po dinar?
 
Sta se desava sa ponudom telefona u MTS-u? Zasto su toliko losiji od konkurencije? Uz omoriku 2 u cenovnom rangu od 500 - 3000 ima 8 telefona od toga 3 ajfona i 2 huaweia bez google servisa. U istom cenovnom rangu vip i telenor imaju preko 20 uredjaja. U mts-u nemaju ni jednu verziju s20 dok u telenoru imaju cak i s10 i s9, ovo je stvarno sramota...
 
Jel dobija inace Mts note serije samsunga, vidim nema trenutno..?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel dobija inace Mts note serije samsunga, vidim nema trenutno..?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Pratim ponudu telefona vec neko vreme i primetio sam da malo malo pa nekih telefona nema u ponudi pa ih opet vracaju i sve tako. Pre par dana su imali i note i S seriju a sada nema nista, kontam da su ljudi dosta kupovali zbog poklon sata pa im je nestalo.
 
Meni je npr logično da moraju ajfon 11 da povuku kad izađe 12, da malo njih guraju, pa kad prođe prvi talas prodaje vrate 11 u prodaju.

Inače, šta mislite kada li će ljudi koji su kupili 12 ajfon da ga dobiju? Ubi me drugarica sa tim pitanjem.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Sta se desava sa ponudom telefona u MTS-u? Zasto su toliko losiji od konkurencije? Uz omoriku 2 u cenovnom rangu od 500 - 3000 ima 8 telefona od toga 3 ajfona i 2 huaweia bez google servisa. U istom cenovnom rangu vip i telenor imaju preko 20 uredjaja. U mts-u nemaju ni jednu verziju s20 dok u telenoru imaju cak i s10 i s9, ovo je stvarno sramota...

Ja sam kod Telenora, tačno je da imaju veću ponudu telefona ali im pogledaj cene.
Bezobrazno je skup Telenor.
 
Jedno pitanje: Da li je ikako moguća promena broja telefona na mts postpaid? I kakav je postupak?
 
Poslednja izmena od urednika:
Možeš da menjaš na bilo kog operatera kada ti ISTEKNE UO i svi računi izmireni. To je to.

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Шта тренутно могу да извучем од промоција/повољности приликом продужења уговора од мтс-а? Истиче ми уговорна обавеза у понедељак а неким триком ме по први пут никако нису звали да продужимо уговор.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Trebalo bi da je moguće promeniti broj. Nazovi korisnički pa proveri - tehnički je to podržano u potpunosti.
Pozdrav
 
Kada se ubaci u Box 4 dodatni mobilni broj zbog onih 100GB, jel postoji neka obaveza za taj dodatni broj da ostane kao deo tog Box-a neki vremenski period?

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Dok je taj broj "dodat u box" imaš bonus, kada ga "izbaciš iz boxa" gubiš bonus. Moj broj je bio pridružen jednom box paketu pa smo delili 100gb, kada sam uzeo box paket uz svoj broj, prvog u narednom mesecu nije bilo bonusa na glavnom broju u boxu.
 
Nazad
Vrh Dno