Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Код мене исто.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da li je neko mozda podnosio zahtev za mts e-mail + uslugu? Na chat-u su mi operateri rekli da ova usluga moze da se aktivira samo uz fiksnu telefoniju, a na sajtu nije striktno navedeno. Napisali su sledece: "Da biste podneli zahtev za e-mail + nalog ne morate biti naš internet korisnik. Ukoliko račun ne glasi na vaše ime ili niste naš internet korisnik, zahtev takođe možete podneti na 0800 100 100 ili u nekoj od naših poslovnica.". Ima neko vise informacija?
 
Jeste li dobili racune za mesec april?

Da li ste platili na vreme (do 20. u mesecu) u aprilu racun za mart?

Kada su vam stigli štampani racuni?

Da li ste dobili zateznu kamatu u racunu za april, ovaj sto je sad u maju stigao?

Ja platio 22.4. i zavalili kamate...
Zar nije bilo receno da se racuni ne moraju na vreme platiti?

Zalbu odma podneo emailom...
 
da li smo za starije vazi to da nema kamate?

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Da li opet ima problema sa sajtom mts-a i knjizenjem racuna?
Uplatio aprilske racune jos u ponedeljak i dalje nisu proknjizeni?
Placeno preko e-bankinga.
Takodje imao i problema sa njihovom master karticom (pisao na drugoj temi)

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Zna li neko koliki je maksimalan broj postpejd pretplata (brojeva) po korisniku??
 
Da li opet ima problema sa sajtom mts-a i knjizenjem racuna?
Uplatio aprilske racune jos u ponedeljak i dalje nisu proknjizeni?
Placeno preko e-bankinga.
Takodje imao i problema sa njihovom master karticom (pisao na drugoj temi)

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka

Naravno da ima. Evo vec nedelju dana ne mogu da resim problem za prosli mesec. Racune sam platio 20.04. Pojedini su proknjizeni 06.05. Naravno stiglo duplo. Katastrofa...
 
Koliko beše pre isteka ugovorne obaveze može da se potpiše novi ugovor za box?
 
Zna li neko koliki je maksimalan broj postpejd pretplata (brojeva) po korisniku??
Pet uređaja znam da je za top korisnike.

No, meni su dali ponudu sada za obnovu 4m po dinar O2 uz telefon ili 3m po dinar za O1.

Naravno, odbio sam i jedno i drugo. Posto na službenom imam praktično neograničeno. I potpisao M1 na 12 meseci.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Da li opet ima problema sa sajtom mts-a i knjizenjem racuna?
Uplatio aprilske racune jos u ponedeljak i dalje nisu proknjizeni?
Placeno preko e-bankinga.
Takodje imao i problema sa njihovom master karticom (pisao na drugoj temi)

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka

Uplatio za jedan broj pre nekoliko dana preko moj mts-a i proknjizeno odmah, i danas uplatio drugi broj isto moj mts i odmah na sajtu je prikazalo da da nedugujem nista.
Platio sam sa mc mts banke.
 
Uplatio za jedan broj pre nekoliko dana preko moj mts-a i proknjizeno odmah, i danas uplatio drugi broj isto moj mts i odmah na sajtu je prikazalo da da nedugujem nista.
Platio sam sa mc mts banke.
Godinama placam mbankingom i nikada ali nikada na sajtu ne knjize istog dana.
Ovo je prvi put da ne knjize ni treceg.

Nije da mi je bitno jer znam uvidom u transakcije svoje banke da su uplate prosle.

Nego sam hteo da uzmem telefon i predjem na omoriku 1 pa mi sistem naravno to ne dozvoljava.

Zna li neko da li izlaze u susret 10 meseci pre ugovorne obaveze.
Isplatio telefon. Ostao zarobljen na tom paketu (stari L sa 1200mb) pa uz novi telefon i novi paket/ugovor.
Stari korisnik vise postpaid brojeva

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
10 meseci nema šanse

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ne može, ja sam sličnu stvar već tražio.
I za 5 meseci bude problem a ne 10

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Bas me interesuje kakav ce im biti odgovor. Do sada su mi izlazili u susret ali sam i ostavljao brdo para.
3 post ugovora + 1 net + 1 box
Ne vidim sto ne bi i sada pristali. Samo vise kesa za njih.
Jel treba sada na tom broju da koristim 1200 mb jos 10 meseci.


Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Ranije je moglo da se ide na veci paket u toku ugovora.
 
Godinama placam mbankingom i nikada ali nikada na sajtu ne knjize istog dana.
Ovo je prvi put da ne knjize ni treceg.

Nije da mi je bitno jer znam uvidom u transakcije svoje banke da su uplate prosle.

Nego sam hteo da uzmem telefon i predjem na omoriku 1 pa mi sistem naravno to ne dozvoljava.

Zna li neko da li izlaze u susret 10 meseci pre ugovorne obaveze.
Isplatio telefon. Ostao zarobljen na tom paketu (stari L sa 1200mb) pa uz novi telefon i novi paket/ugovor.
Stari korisnik vise postpaid brojeva

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
Nebitno je da li imas 5 ili 10 ili 1 broj. Potpisao si da ćeš koristiti tu tarifu 24m.
Budi srećan sto daju 3 meseca pre isteka da se uzme nova ugovorna obaveza. Na veću tarifu sigurno mozes preci, ali po punoj ceni, dok ne dodjes do tih 3m. Trebalo bi da moze preko app.

PS knjizenje je jednom dnevno, ujutru :D
Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nesto im jutros ne radi Moj MTS, nedostupan server..Izgleda resili da srede stanje :p
 
Tesko da ce da srede. Bez zezanja nekih 8 dana se dopisujem sa njima, od kad sam podneo reklamaciju na racun. Platio sam 20.04. A oni proknjizili 06.05. Sve to sam primetio kad mi je stigao dupli racun sad.

Prosli put kad sam imao reklamaciju oko rominga trajalo je mesecima. Ali ja sam uplatio ceo racun uvecan. Nakon par meseci oni meni izdaju novi i opet me zaduze. Dok su prebacili taj iznos koji sam ja uplatio prosle su opet nedelje. Uvecani deo negde se izgubio.

Ne zna covek sta da radi sa njima, ocigledno kad ispadne neki problem ne znaju da rese.
 
Proradice,ali za jedno dve godine...;)
 
Zar je moguće da za korisnike Box 4 paketa kojima ističu ugovori ne nude nijedan mesec za dinar za obnovu ugovora? Ili moram da zapretim da ću preći na drugog provajdera i da čekam da izađu sa nekom ponudom?

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Nije tema za box ali nude (meni 7 meseci), e sad zavisi koliko kome, ali trebali bi svima. Mene su tretirali kao novog korisnika, a obnavljao sam box i najbolje do sada iskustvo sa njima koje sam imao. Prezadovoljan...
 
Dobio sam račun za april (1200rsd umesto 2000rsd koliko je mix xl bez popusta) i on mi je umanjen tj kao da sam još pod UO (UO istekla 07.03.). Naravno da i dalje dobijam 100gb uz mb u paketu :)

Ako ovako nastave nikad neću da napustim MTS :)


Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Iskreno, ja bih zvao da proverim to.

Jer kod nas ti je cudo sta rade, zamisli dobio si taj racun a onamo ti racinaju tih 800 dinara duga.

Ja sam pisao skoro svoje iskustvo sa Vipom, platim u poslovnici svoj racun, na svoj broj, na svoje ime, i racun se proknjizi nekoj levoj osobi. Saznam tek kada sam dobio papirni racun i video da se ne poklapa ni iznos (iako je bio vrlo blizu), ni br. racuna ni ugovora.

S obzirom da mi je to bio finalni racun, da nisam dobio ovaj papirni i slucajno ga otvorio, saznao bi tek nekom opomenom tek da imam dug.

Zato lepo kazu cist racun duga ljubav, vazi u oba smera. Ako imas neko nepoklapapanje, najbolje da zovnes i potvrdis da to nije neka greska, jer ako jeste, veruj nece ici tebi na korist, jer ne postoji besplatni rucak sto bi rekli.
 
Samo placaj 1200 i uzivaj, kod mene ista prica...Ne proveravam nista i koristim 100GB, sami pali, sami se ubili
 
Samo nemojte kasnije da se cudite, ako dobijete naredni racun sa nekim prethodnim dugovanjima, jer jos se nije desilo u ovoj zemlji da onaj ko pogresno racuna, pretrpi stetu.
Ako verujete da to "sami pali, sami se ubili" vazi za njih, super, verujte u to.

Moze da postoji greska u racunici kod njih, ali je isto tako ugovor na njihovoj strani, na koji mogu uvek da se pozovu i potraze dugovanja razilke koja nastane nestankom popusta izlaskom iz ugovorne obaveze.

Tako se zeznuse za Infostan meni pre koji mesec, njima na stetu, ali bogami zaracunase to vec na narednom.
 
Meni nisu nikad, prosle godine bio propust za 6 meseci po 1GB neta u romingu, ja iskoristio, neko se nasao pametan zvao ih da proveri...Otklonili gresku u sistemu :) Ja koristio svih 6 meseci pun gas...Ni dinar nije naplacen...
 
Nazad
Vrh Dno