Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

@Skyfall

Ista prica i kod mene, zvali me iz 064/733 dogovorili se i rekli mi poslace ugovor Post expressom na adresu, ja rekao da mislim da PE ne radi i da odem u poslovnicu da potpisem...Oni me ubedili da PE radi i evo 9 dana vec nema ugovora naravno...
Mene su zvali sa skrivenog broja jer im operateri izgleda rade od kuće. Lakše mi je sada kada znam da nisam jedini :)

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Postoji popust, precrtana cena i ispod druga gde je pored zvezdice naglaseno da je to cena bez uredjaja. Doduse uz skuplje paket je samo 25%

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Prvo da vam se javim sa novim saznanjima posle izgona na 10 dana, u vezi pogodnosti i sklapanja novih ugovora...

1. aprila (hahaha, nije aprililili) nazovem 064/733 zabeleze poziv, kazu javice se neko ovih dana i tog dana posle podne SA SKRIVENOG BROJA me nazove devojče, dogovorimo se.
Nude (iako imam jos 3 ugovora, jedan fiksni i dva mobilna, pored ovog mog 4. mobilnog broja) za O1 6GB neta (ne secam se dal ponudise YT dodatak sa drustvenim mrezama, izvinite zaboravio sam) ili isto za O1 samo 3 meseca po dinar sa 4GB neta, Viber i bez YT i drustvenih mreza.
Uzeo sam 3m po 1din, 4GB i sa cenom od 1199, bez net limitera i bez elektronske poste (necu da stampam svaki put racun kuci, pa da arhiviram da sam platio).
Dogovor je bio da ce poslati email na koji trebam potvrdno odgovoriti. Još nije stigao. Zvao sam 064733 posle 3-4 radna dana da pitam, kazu da vidimo da ste se dogovorili, ugovor treba da odobri neko (dal rece neki šef) pa kad taj neko odobri bice poslati. Email porvereno dobar, evo vec 11 dana ga cekam a cekacu koliko vidim i više... Stari ugovor istice sutra.

Koliko vremena treba da prođe od dogovora za produžetak postpaid ugovora do trenutka kada novi paket postane aktivan. Dogovorio sam se sa tetom iz korisničke podrške još 1.4. i rekli su da će poslati mail na koji treba da odgovorim i da će nakon toga Omorika 1 postati aktivna. Još uvek nema maila, proveravao sam spam folder. A e račun sa tim mailom su mi aktivirali, vidim u app. Tako da nisu pogrešili mail.

Mene su zvali sa skrivenog broja jer im operateri izgleda rade od kuće. Lakše mi je sada kada znam da nisam jedini :)

Kao sto gore napisah, ista situacija, dal se oni sa mnom zezaju jer sam zvao i dogovario 1. aprilililililila ili je sef popasao covid 19 ili samo "siromah" ne moze da stigne sve da isproverava, odobi i posalje ugovore... SPORO mnogo, previse...
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo prvu opciju koju su tebi nudili, to su izgleda standardne pogodnosti za dugogodišnje korisnike. Idu i društvene mreže, 6gb, yt+twitch 10gb.

Isto je bilo 1. aprila. samo što je meni ugovor istekao 27.03 :) pa idemo polako sa Mix XL :D

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ja sam dogovorio potpisivanje neposredno pre donošenja odluke o vanrednom stanju.
Trebalo je 10 dana da stigne ugovor do mene i još 4-5 dana da ga aktiviraju

Otprilike 15 dana je trebalo.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Istice mi kontrola troskova 500 za manje od 2 meseca. Da li moze neka promena da se odradi pre isteka ugovora, recimo na zmaj bez UO?
 
Ja sam dogovorio potpisivanje neposredno pre donošenja odluke o vanrednom stanju.
Trebalo je 10 dana da stigne ugovor do mene i još 4-5 dana da ga aktiviraju

Otprilike 15 dana je trebalo.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Hvala na informaciji! Znači stići će "uskoro".

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Da li se ugovori/telefoni sada mogu preuzeti u poslovnicama ili sve radi samo online?
Ja sa juče silom prilika bio u jednoj poslovnici i nema nikoga. Zapravo, prolazim pored nje svakog dana i mislio sam da uopšte ne rade, a zapravo nema gužve.

Trebalo bi da može sve u poslovnici. I ja sam dobio poziv sa skrivenog broja, dogovrio, posle toga dva puta operateri prosleđivali prodaji, niko se nije javljao i na kraju odem u poslovnicu i potpišem ugovor.

Ali da, izgleda kao da ne rade poslovnice jer niko ne dolazi pa se zaposleni povuku u neke prostorije iza.
 
Istice mi kontrola troskova 500 za manje od 2 meseca. Da li moze neka promena da se odradi pre isteka ugovora, recimo na zmaj bez UO?
Немој ништа да мењаш пре истека - говорим ти то из свог искуства. Мени у мају истиче УО (са телефоном), а крајем фебруара сам затражио прелазак са КТ500 на змаја.

05.03. ми стиже фебруарски рачун увећан за 1250 динара (то је свота за накнаду због раскида уговора). Ја одем у локалну пословницу и поднесем жалбу.

10.03. ми стигне СМС да је жалба прихваћена и да ће кориговати рачун. До данас кориговани рачун није стигао. Послао сам безброј порука преко Мој МТС сервиса, контактирао их преко Фејсбука и преко Твитера, а такође сам звао оператера - нико ми није помогао и само се ваде да је услед „унапређења система тренутно отежано и у неким случајевима немогуће извршити кориговање рачуна, те ме моле за стрпљење”.

Мартовски рачун је стигао 05.04. у реалном износу и већ истог дана сам га платио.

Спорни фебруарски рачун ће, како се мени чини, покушати да наплате по сваку цену јер сам их упозорио да по истеку УО дефинитивно мењам оператера. Не требају ми бесплатни (за 1 динар) месеци, додатни гигабајти и слично, већ поштовање као према десетогодишњем кориснику, ма који пакет ја користио.
 
Meni na moj.mts.rs i dalje stoji decembarski dug jer sam upisao pogrešan poziv na broj.
Na e-računu se više ne prikazuje (posle par mailova i telefonskih poziva) a i to pokazuje koliko im je "sistem" nepovezan.
 
Radi plaćanje i preko aplikacije.
Uz O1 je najviše što se može dobiti 6GB +yt 10GB? Uz 24 meseca pretpostavljam?

Da li se prvo troši 6GB ili na YT uvek ide tih 10?
 
Radi plaćanje i preko aplikacije.
Uz O1 je najviše što se može dobiti 6GB +yt 10GB? Uz 24 meseca pretpostavljam?

Da li se prvo troši 6GB ili na YT uvek ide tih 10?
Прво ЈТ 10ГБ а потом квота од 6ГБ.
Паралелно се троши за сурф од тих 6ГБ, а након потрошене квоте цена је 1МБ=1 динар.
 
Poslednja izmena:
Tako sam i mislio, ali da proverim, hvala lafa011.
Mislio sam, nakon 10 godina preći sa mts-a, ali vidim da je ponuda ostalih užasna, mnogo lošija nego pre 2 godine. Tada sam uzeo 100GB neta, 600min/sms za 1200.
 
Такође, преко деценије код њих са истим бројем и на постпејду али нећу да ми буде мање за исти новац и отишао сам на припејд па са њега у ВИП припејд јер им је бољи од МТС-овог, једноставнији...
Али, то је тема за припејд[emoji6]
 
Jel uzimao neko telefon uz obnovu paketa ali online od kad traje vanredno stanje? Danas porucio pa me interesuje da li sada to ide nesto usporeno odn da li moze za tipa 5 dana da stigne na kucnu adresu?

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 
Pa napisao sam
Ja sam dogovorio potpisivanje neposredno pre donošenja odluke o vanrednom stanju.
Trebalo je 10 dana da stigne ugovor do mene i još 4-5 dana da ga aktiviraju

Otprilike 15 dana je trebalo.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Proradilo plaćanje preko kartica na mts-u...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Posle ovoliko vremena, totalno sam se odvikao od ovog nacina placanja. Snimio obrazac, promenim poziv na broj i iznos i to je sve. Nisu ni morali da vracaju ovu opciju.
 
Meni je ok jer sam plaćao proviziju sa mobi bankom. Sad su mi svi računi dz :)
 
Ја плаћам уз помоћ qr кода...нема брже.


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
To zavisi od banke. QR kod je isto kao ručno popunjen nalog za prenos, samo je automatski popunjen.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
To zavisi od banke. QR kod je isto kao ručno popunjen nalog za prenos, samo je automatski popunjen.
Zar ne bi trebalo da bude kao placanje karticama na racun trgovca samo sa jos manjom provizijom za njih?
 
Poslednja izmena:
Nisam siguran iskreno, probao sam izadje mi nalog za prenos (hitni-opcija hitno cekirana).

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Да, зависи од банке, ја рецимо немам провизију за уплате мање од 50 000 и које нису хитне...ЕуроБанк


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Zar ne bi trebalo da bude kao placanje karticama na racun trgovca samo sa jos manjom provizijom za njih
?
QR kod sa papirnog/elektronskog računa može da bude samo prečica za popunjavanje naloga, da. Ne kucas ručno. Uopšte ne mora da ide kroz IPS.

Skeniranje koda na mestu prodaje je obavezno IPS i instant plaćanje.

U prvom slučaju je provizija kao za ručno popunjen nalog, nema razloga da bude drugačija.
U drugom slučaju, kolika god da je provizija, platiće je prodavac, tako da ti je svejedno.
 
Bože, hvala ti! :D Možda malo sarkastično i neumesno s moje strane, ali se kladim da još uvek to ne bi sredili da nije vanrednog stanja.
Хе,хе,наравно:)Паре им требају,али без гужви у пословницама.
 
Da li je neko uspeo da dobije dodatni popust na telefon uz neku od tarifa? Razmisljam se da uzmem telefon preko mts-a. Nikada nisam uz broj koji posedujem uzimao telefon, da li to ima neke veze? Da li pali fora sa migracionim kodom?
 
1. 4.maja mi ističe ugovor mix xl sa onih 100gb neta. da li od tog datuma pa do kraja maja ne smem više da koristim taj internet, ili oni sami isključuju? ili ona najgora varijanta, prave se ludi pa mi onda u junu to papreno naplate?

2. ako uzmem zmaj tarifu (uzeo bih sa tel.aparatom), da li postoji opcija da mi ne naplaćuju račun + net limit (99 dinara), odnosno da plaćam samo račun, jer mi net limit ne treba?

3. da li daju neke popuste za aparate ili dodatak neta na tarifu zmaj? spreman sam čak da mi još smanje razgovor/sms samo net da povećaju. pogađaću se svakako, samo me interesuje da li je još neko pokušavao, kako je prošao....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno