Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Koliko mogu ranije online da produzim ugovor KT ? istice 04.03.
Mislim da KT ne moze da se produzi online sada.
A ako imas popust nema razloga da produzujes - samo tih 3 meseca ranije umanjujes popust (pre godinu dana je bio 50% sigurno, sada je 20-40%).

Ako mislis preci sa KTa na postpaid, moras prvo u poslovnici da zamenis karticu za prelazak na postpaid, pa tek onda mozes sledeceg dana da potpises novi ugovor (to bi trebalo da moze online)
 
Poslednja izmena:
Samo bi produzio KT za 2 broja.sta predlazes?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Sacekaj kraj ugovora ako su sa popustom, produzi zadnjeg meseca.
Ako su bez popousta (telefon?), pa hoces da produzis sa popustom onda odmah.
 
Што задњег,зар му тада неће наплатити пуну цијену?
 
Што задњег,зар му тада неће наплатити пуну цијену?
Da bi što duže plaćao sa većim popustom.. Nije mislio baš baš zadnjeg.. Dan pred istek I te fore..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Mislio sam zadnjeg MESECA, za KT je najbolje sto pre u mesecu, pod uslovom da produzuje na isti KT!
AKo je na drugi onda treba predzzadnjeg meseca, u stvari.


Ima tu jos nekih varijanti kako kada vazi popust za KT, prosto je neverovatno koliko je ukomplikovana tarifa, ali i ja sam nisam siguran za koju varijantu ide sta ;) 2000x smo pricali sa owimom oko toga, ali svake godine ima neke izmene, svake godine te jednom to zakaci samo - i zaboravis :(
 
Poslednja izmena:
И мислио сам на задњи мјесец.Тако је било прошле године мени,исти пакет,продужење у задњем мјесецу и пуна цијена.Треба предзадњег(ако нису нешто мијењали)
 
Sacekaj kraj ugovora ako su sa popustom, produzi zadnjeg meseca.
Ako su bez popousta (telefon?), pa hoces da produzis sa popustom onda odmah.
Nisam uzimao tel,placam sada 250 din Kt 500..necu uzimat tel,hocu da produzim,05.03.istice ugovor,kad da posaljem zahtev online,hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad ce ti biti 400 umesto 250. Ps nemoj da se ponovo zalis kako ti je online radio skinuo sve mb, za takve stvari uzmes xl sa 102gb. :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sad ce ti biti 400 umesto 250. Ps nemoj da se ponovo zalis kako ti je online radio skinuo sve mb, za takve stvari uzmes xl sa 102gb. :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Vidim da se prate moji postovi [emoji44][emoji44][emoji44]...znam da ce biti 400,opet je to ok

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Setio sam se problema od ranije :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Zvali juče na moj prepaid broj koji majka koristi, a koji je uzet pre više od 15god. Kao vernom korisniku nude za 700din neograničeni net i mix M paket na 2 godine. Nisu joj tačno rekli koji je paket, ali sam po ciframa provalio da je M.
Pojasni mi molim te, zvali iz cista mira ili sta? Ja imam neki prepaid 20 godina ali me nikada nisu zvali...zato te pitam...koja je bila inicijalna stvar zbog koje bi zvali? I da li majka dopunjava cesto,da nije to,ja moj jednom godisnje dopunim jer taj broj i ne koristim...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Par pitanja :)

1) Da li MTS uvaljuje/naplaćuje "3G uslugu" kad se kupi tablet (uz VDSL ugovor ili eventualno Box2, znači bez mobilnog) koji podržava LTE?
2) da li su tableti kupljeni u MTS-u sim-locked? (zaključani na MTS mrežu) ?
3) Da li je neko uspeo za produženje internet only ugovora da iskuka da uzme ovaj Huawei Mediatab T3 10-inč umesto 5 meseci po 1 dinar?
 
Nisam uzimao tel,placam sada 250 din Kt 500..necu uzimat tel,hocu da produzim,05.03.istice ugovor,kad da posaljem zahtev online,hvala
Jel' ti to prvi ugovor ili je bio produzenje 05.03.2017/2016.? Ako je bilo produzenje, onda marta, i zali se ako ne dobijes popust (jer marta 2016/2017 nisi imao popust po tom ugovoru). Ako ti je ovo prva ugovorna obaveza po KTu na tom broju, onda krajem februara za svaki slucaj.
 
Jel' ti to prvi ugovor ili je bio produzenje 05.03.2017/2016.? Ako je bilo produzenje, onda marta, i zali se ako ne dobijes popust (jer marta 2016/2017 nisi imao popust po tom ugovoru). Ako ti je ovo prva ugovorna obaveza po KTu na tom broju, onda krajem februara za svaki slucaj.
Prvi ugovor potpisao 5.3.lani...na godinu dana

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Onda pocetkom februara potpisi novi.

Greskom sam rekao krajem februara ranije - po pitanju popusta je svejedno, ali uvek je bolje KT ugovor poceti/produziti pocetkom meseca.
 
A ako ne potpisem nista onda placam KT 500 po punoj ceni mesto 400 din?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
@alfaunits: Ajde ajde ti sve znaš oko MTS poslovanja i promocija, odgovaraj na moja pitanja :d :d
 
Tableti koji ide uz kućni net ne podržavaju sim, tako da ne naplaćuju 3g ;)
 
uvek je bolje KT ugovor poceti/produziti pocetkom meseca.
Zašto? Ja to radim krajem meseca.
Jel' ti to prvi ugovor ili je bio produzenje 05.03.2017/2016.? Ako je bilo produzenje, onda marta, i zali se ako ne dobijes popust (jer marta 2016/2017 nisi imao popust po tom ugovoru). Ako ti je ovo prva ugovorna obaveza po KTu na tom broju, onda krajem februara za svaki slucaj.
Ovo je poenta! Ako je nastavak postojeceg ugovora onda ce u zadnjem mesecu ugovora IMATI popust.
Ako je prvi ugovor onda u zadnjem mesecu ugovora NEĆE imati popust.
Simple as that. :)
 
Owim, zato sto zadnjeg meseca ranije mozes raspolagati ugovorom. Ako hoces na manji paket, neces novi ugovor ili sl.
 
^ To da, slažem se. Bez toga je svejedno kad se tokom meseca potpisuje KT.
 
Pokušao sam da dobijem na Mix L paketu 100 GB tokom cele UO ako im prenesem broj iz Vipa ali nažalost nisu imali razumevanja, kaže operaterka da takva mogucnost ne postoji.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
@ Mare: Taj tablet ne "ide" uz kućni net (trenutno na sajtu nema nikakav tablet u sekciji "tableti uz kućni internet") već uz mobilni internet postpaid pakete.

Lepo sam pitao šta me zanima (da li za LTE tablete naplaćuju "uslugu" i da li su SIM-locked), nemoj da mi odgovaraš nešto što nisam pitao.
Raspitujem se na vreme pre nego što uopšte i probam da krenem u "cenkanje" sa MTS-om... a eventualno mogu da razmotrim opciju da se tablet kupi na oglasima ako "ne prođe" ideja (tj planovi A, B i C) kod MTS-a.
 
Poslednja izmena:
Sta mislite hoce li od 1 februara da budu neki novi paketi ili neki novi cenovnik, posto jos nista ne menjaju na sajtu po pitanju trajanja promocije popust na tarifu a za 100 giga neta je produzili jos pre nedelju dana?
 
Poslednja izmena:
То би неки инсајдер требао рећи.:)Мислим да ће само продужити промоцију.
 
Nazad
Vrh Dno