Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Upravo me zvala Vanja iz MTS-a da me ubedi da ostanem kod njih jer sam podneo zahtev za prenos 2 broja.
Lele koliko je iritanta bila, pocevsi od glasa i tona kojim razgovara, do napamet naucenih recenica kako je ponuda koju mi nudi fenomenalna.
Inace, nude neogranicene minute i poruke + 1.2 GB za 1020 dinara i jos par pretplata za 1 dinar.
Da nije bila toliko iritantna, mozda bih i razmislio.....
Gde nalaze takve zaposlene koji izazivaju kontraefekat !?
 
I ti nisi prihvatio? Pa za 1200 si mogao dobiti +100GB onda.
 
Evo ga drugi kome vec nude neogranicene minute. Prvom jos nije stigao ugovor a ovaj odbio
 
Ovaj je vec ozbiljniji clan.
 
Nije bilo govora o 100 GB vec samo 1.2GB .

Da ste mogli da je cujete, pobegli bi i da je za 500 kinti nudila neogranicene i 100 GB.
 
Ugovor je stigao i potpisan je.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel bismo mogli onda da vidimo jedan print screen u mts aplikaciji sa trenutnim stanjem? :)

Ili nisu jos uvek nista nisu menjali u app pa je stanje i dalje kao 600 min a ustvari su neograniceni? :D
 
Poslednja izmena:
To ima da se nacekamo [emoji38]
 
f8f32dd0eb3c8e66f4e4a2bcba3b6913.jpg

Moze naravno, od prvog tek trebaju benefiti da se aktiviraju, dva meseca za 1 dinar i neo minuti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
telekom.de hmm zanimljivo :D Jao da izvini ja sam zaboravio da tek od 1-og ide sve novo :D
 
Poslednja izmena:
Kad si onda dobio ovih 100gb kad su tek za novi ugovor njih davali?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa kako ne znate da sad po novom dobijas prvo gigabajte a od 1-og tek minute :D Tako je u telekom.de mezi :D
 
Poslednja izmena:
U cemu je fora ?

Paket ide odmah ceo, ti imas xl i to je to.
 
Kaze da je dobio neogranicene minute i 100 giga neta i da mu paket pocinje od 1-og...
 
Od prvog mu se racunaju meseci po dinar. Paket je vec aktiviran. Vidi se po netu.
 
A gde su mu neograniceni minuti ako mu je paket aktiviran? U tome je fora. Pa se sad vadi kako dobio kao prvo gigabajte a minuti od 1-og sto nema veze s vezom, nego decko lozi ljude ovde kao mi ne znamo nista... A kurir mu putovao 20 dana da mu donese ugovor...

Ja ne znam šta tebi nije jasno!?
Paket jeste aktivan, benefinti od po 1 dinara dva meseca i neo minuti startuju od 1-og.
Važno da si ti u sve upućen i da znaš kako i šta ide.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam prijatelja, sef poslovnice u centru Bg. Nikad cuo nije za neo minute u mts-u.

Paketi su kao na sajtu i to je trenutno to.
 
Moze napomenu u prilogu ugovra da slika, tamo meni pise da je 100gb tokom cele UO svih 24 minuta. Mora tamo da pise i za neo minute , evidentno je da ima Miks XL paket.
 
Ma ne mora da slika ugovor, danas je i onako 30-ti, tako da slobodno moze 1-og da izbaci print screen sa promenom u mts app, ali mislim da ce tada da bude nekih problema da se ucita nesto jer nije u Srbiji zbog praznika :)
 
Ako ti tako kažeš nek bude tako. Gužva za Minista Telekomunikacija da se izabere.
Ma, Guzva pravi guzvu stalno :)
Ali iskreno, ako nemas u ugovoru, kod MTSa ti to nece mnogo znaciti ako ne dobijes stvarno Neo minute :( Desilo se da su tako obecali 1/2 pretplate po dinar, pa nisu ispostovali (retko, ali desilo se, barem tako rece neko u temi), a posto nema nigde napismeno, nista od reklamacije :(
 
Па мени обећали три па заборавили, после кажу да то не може и на крају ме "частили" једним фрај месецом. Нема везе, од сада за све ван званичне понуде тражим бар мејл са информацијом о томе а ово ћу већ да покријем ... њиховим парама. ;)
 
Lik lozi samo tako. Jedan njegov post pa tri strane off-a. Mislim da vise niko ne treba da obraca paznju sta pise. Definitivno sam proverio,nema neo minuta,makar ti brat bio direktor. Ovo je proveren info. Setite se da sam za XL rekao da ide 100gb celih 24 meseca. Dakle to je to. Nema neo minuta bar za sada
 
Meni danas kurir doneo zahtev za prenos broja u vip.Posto sam se online prijavio za prenos broja iz mts-a u vip.Inace me niko nije zvao iz mts-a da ponude nesto,bilo sta sto se kaze.Inace ugovor mi istekao 27.12 i 28.12 sam podneo zahtev za prelazak u vip.
Sad ne znam koliko ce trajati ova procedura oko prenosa broja i kad mogu ocekivati da cu biti u vipu?Pitam zbog ovih praznika koji su sada.
 
Nacekaces se ...ako je to zahtev za prenos...dok ga on vrati pa oni otpocnu proceduru..ovi praznici...do 10.01 bi trebalo...
 
Vrh Dno