Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Rekao sam oba puta "mesec dana", ne "po mesec dana".
 
Cak i kod Brke ima signal, jedino u samom Brki izgleda ometaju namerno sve tri mreze.
Ово ми је сумЉиво, колико знам, сви излазе на брдо близу Брке да се јаве, испред и около нема сигнала. Осим можда Випа, њега нисам пробао. ;)
 
Al' ste zapeli za "Brku" nišlije sad sam morao da ga proguglam i po cenu da budem nedostupan definitivno ću sledeći put svratiti tamo na klopu i :beer: kad budem u prolazu :p
 
I za Brku i za vip signal :smoke:

Ima mesta za loyalty ako zele da ga daju a ne zele.

Pa napisao si da su ti ponudili 4 meseca po dinar za box.

Treba da postoji taj neki vid poštovanja starih korisnika, pri potpisivanju nove uo, ali ne treba sad preterivati i na ugovor od 24 meseca, tražiti 18 meseci po 1.
 
Ponudili 4 dinara za box4 tj 4x2800 dinara popust. Ali kad pomenes box 2 ili box 3 nema popusta. Pomenem mobilnu telefoniju da izvucem iz boxa opet nema popusta. Da ne pricam sto su uslugu poskupeli za 300 dinara a nista za to nisu ponudili. I sad kad oduzmes poskupljenje i popust koji nude dobijam ukupna popust 4000 dianra. Izvalcim broj iz boxa i na njega hocu potpisem novu UO i na njega nikakv popust, ako se ne prodimsle do bove godine. :)
 
Čitam i ne verujem, kolika diskusija a evidentno je da se argumenti ne prihvataju iz kog god razloga. Jedna strana u klin a druga u ploču. Ne treba više gubiti vreme i spamovati temu.
 
1. Ne lazi za Nis, ja sam tamo mesec dana godisnje, idem od kucica ka Bubnju do Magdona i Bulevara (ako je negde teze da se probije signal nego u Bulevaru, bice dobro). Jedino mesto gde VIP gubi (3G) signal je Idea u Stop Shopu, u odeljku za vina, ali tu i druga dva gube 3G :)
Cak i kod Brke ima signal, jedino u samom Brki izgleda ometaju namerno sve tri mreze.
2. I meni je bitno da li im placas vise, jer ce na kraju to i na mene uticati.
Evo, zbog takvih umesto da placam 250/300din za najmanji paket (KT500/Prica), koji je dovoljan mojim matorcima, mora 400/600.
Nekima ne vredi pomoci, ali i tada vredi pomoci sebi.

+1
Dzabe trosis energiju da nekima nesto objasnis,neki su prosto mazohisti.
 
Ponudili 4 dinara za box4 tj 4x2800 dinara popust.

Na uo od 24 meseca, ovo je ok ponuda.

Slaba ponuda telefona da se isplati uz tarifu Miks XL I 100GB. Pratim i vidim da jos peglaju novogodisnja snizenja. Nisu spustili nijedan havajac jos. Uglavnom lenovo i motorole i tesle spustili. Idealno bi bilo telefoni koji su uz Miks XL kostali o 4000-6000 i spustili ih sad na 1 dinar uz Miks XL. Ali takvih telefona nema, nema nijedan samsung, meni nesto gotivna J serija 5 a pre 7 ali ih nema uopste. Mozda se pojavi Nokia 6 koliko bi bila uz Miks XL. Bas su nesto slabi sa ponudom.

Nije poslovnica jedino mesto gde možeš uzeti telefon vezan uo sa mts-om.


9k0og5M.png
 
Poslednja izmena:
Ovo 6. je cena za Miks XL? U stvari nijedna od tih nije dobra cena uz Miks XL.

@bobo, jel' prosla opcija 5 meseci za dinar pa u Box sada?:)
 
Poslednja izmena:
Zbog tri stvari, losa pokrivenost mreze, ne stavljaju blokadu na net kad se potrose gigabajti, i vise giga u telenoru za 2 aplikacije.

Bez neke rasprave, zanima me gde je u Nišu loš signal? A ovo, da su 10/20GB ograničenih na 2 app bolji od 100GB, pa to je *****izam bez granica. Znaš li šta je 100GB za telefon?! Pa toliko neko ne potroši mesečno kablu/aDSL.
 
Bez neke rasprave, zanima me gde je u Nišu loš signal? A ovo, da su 10/20GB ograničenih na 2 app bolji od 100GB, pa to je *****izam bez granica. Znaš li šta je 100GB za telefon?! Pa toliko neko ne potroši mesečno kablu/aDSL.
Mnogi su pokušali ali nisu uspeli da nađu razum u celoj toj teoriji
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Poredio je VIP i Telenor, tako da nije poredjenje sa 100gb.
 
@ Marko J

O sto mi to ranije nisi rekao marko jeftinije mnogo tako ispada telefon, da bog svaka ti dala. Ma vezan sam nesto za Telekom pa volim da preko njih uzmem telefo. :)

@alfaunits

Tacne su cene telefona alfa ja proverio. Bio u obe prodavnice i to je vazeci decembarski cenovnik. Sve se dobija kao u telekomu plus dobijas vaucere. :)

Posto me kao zanima Samsung J5 2017 evo cenovnog uporedjenja:

Cena u telekomu uz Miks XL je 21300+19200 (koliko se daje vise bez popusta)= 40500 - 1999x1,2,3 meseca ako se dobije.

Cena u winwin-u uz Miks XL jw 14499+19200( koliko se daje vise bez popusta)=33699 - 5000 dinara vaucer za kopovinu u ww.

Pretlata za 3g se placa u oba slucaja, a razlika od 6800 nije bas mala.Preko ogalsa je 205e.
 
Poslednja izmena:
Misls da je isti telefon? Pitam jer ima vise J7.
Nesto mi je to sumnjivo :)
 
Nema ga sad na sajtu Telekoma, bio jutros i danas. U prodavnici kod Gorenja ni kod Kalce nemaju izlozene modele, mrzelo me da idem u trecu prodavnicu. U pitanju J5 2017, otvori covek sajt i taj model jeste, vise puta proveravao cene. Meni sumnjivo pa proveri u drugu, reko mozda nema 100gb preko njih, i to ima. Sve isto samo sto ostatak novca placas u kesu ili preko plate isto na rate.
Samsung J7 2017 nikad nije bio u ponudi telekoma do sada, a J5 jeste ali ga cas ima cas nema.
 
Poslednja izmena:
Ваучер се може користити код сљедеће куповине,не може умањити тренутну.Само да се разјасни,бар је тако било раније за обичну куповину неког тел. без уговора.
 
@ Marko J

O sto mi to ranije nisi rekao marko jeftinije mnogo tako ispada telefon, da bog svaka ti dala. Ma vezan sam nesto za Telekom pa volim da preko njih uzmem telefo. :)

@alfaunits

Tacne su cene telefona alfa ja proverio. Bio u obe prodavnice i to je vazeci decembarski cenovnik. Sve se dobija kao u telekomu plus dobijas vaucere. :)

Posto me kao zanima Samsung J5 2017 evo cenovnog uporedjenja:

Cena u telekomu uz Miks XL je 21300+19200 (koliko se daje vise bez popusta)= 40500 - 1999x1,2,3 meseca ako se dobije.

Cena u winwin-u uz Miks XL jw 14499+19200( koliko se daje vise bez popusta)=33699 - 5000 dinara vaucer za kopovinu u ww.

Pretlata za 3g se placa u oba slucaja, a razlika od 6800 nije bas mala.Preko ogalsa je 205e.

:lupko:

Kako dodje do računa, šta je ovo 19200 ?

:lupko:

U pravu je alfa, sumnjivo, ja mislim da su cene iste. Ali poenta mog pisanja nisu cene, već da možeš uzeti telefon.
 
Miks XL sa telefonom 1999 a bez teleofna 1199, razlika je 800 x 24 meseca 19200 dinara. Ali sto kazes nebitno je to. Cinjenica, isti telefon u telekomu na Miks XL je 21300 u ww je 14499 razlika 6800. I meni sumnjivo ali na sajtu i stampanom flajeru je tako, tesko da su napravili vise gresaka. Ko bude kupio ili je vec kupovao negde moze da potvrdi. Ja bi reko da su lageri tefona svuda veliki a telekom po obicaju. Mozda telekom koriguje cene a mozda ww videcemo. :)

Screenshot_89.png

Screenshot_90.png

@tarantula888

Da vaucer od 5000 vazi za sledecu kupovinu i vazi 30 dana.
 
Poslednja izmena:
Ok. Poenta je da ima.

Taj vaučer možeš i odmah iskoristiti. Časte neki štampač/skener/kopir na primer.

Toliko ;)
 
Zvali me danas iz mts-a da mi ponude nešto kao, pošto sam podneo zahtev za prelaz u VIP.
Pita likuša šta vam nudi konkurencija, i kaže da li ste svesni da kad potrošite internet kod njih, posle vam se naplaćuje, i možete da dobijete veliki račun?
I onda kaže mi vam nudimo 100gb tokom cele ugovorne obaveze za samo 1019RSD.
Ja se zbunio nešto u trenutku, znam da je to samo za xl i gore. Reko' da nije neka specijalna pogodnost.
Kažem razmisliću pa ću se javiti malo kasnije, kad kaže ona kao izvinite, za toliko bi imali samo pola ugovorne obaveze.
Reko' idi begaj..
Na kraju mi ponudila 2 pretplate za dinar, ja rekao ćao poz..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Hmm, ja mislio J7 pa da i se pogleda, ali za J5 ne vredi ni sama cena paketa sto se gubi :(
 
Zvali me danas iz mts-a da mi ponude nešto kao, pošto sam podneo zahtev za prelaz u VIP.
Pita likuša šta vam nudi konkurencija, i kaže da li ste svesni da kad potrošite internet kod njih, posle vam se naplaćuje, i možete da dobijete veliki račun?
I onda kaže mi vam nudimo 100gb tokom cele ugovorne obaveze za samo 1019RSD.
Ja se zbunio nešto u trenutku, znam da je to samo za xl i gore. Reko' da nije neka specijalna pogodnost.
Kažem razmisliću pa ću se javiti malo kasnije, kad kaže ona kao izvinite, za toliko bi imali samo pola ugovorne obaveze.
Reko' idi begaj..
Na kraju mi ponudila 2 pretplate za dinar, ja rekao ćao poz..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

I mene ceka ista prica za par dana.Niko me do sada nije zvao.27.12 mi istice ugovor u mts-u i 28.12 sam u vipu da podnesem zahtev za prenos broja.
 
Pazi samo da te ne uhvate praznici ako već menjaš mrežu.
 
Jel može ukratko procedura za prenos broja iz VIP-a u MTS? Hoću da pređem u MTS iz razloga što mi trenutne VIP tarife ne odgovaraju s obzirom da meni treba neograničeni net, a ne minuti i poruke, pa bih da iskorostim ovih 100GB što daje MTS.

Pretpostavljam da je kada je ugovor već istekao dovoljno da se online podnese zahtev u operateru gde se prelazi. Međutim u mojoj konkretnoj situaciji imam još mesec i po dana do isteka ugovora, a koliko znam ovih 100GB ide samo ako se podnese zahtev do kraja godine, pa bih podneo to plaćanje tih mesec i po dana pretplate kao penale, samo me interesuje kako to funkcioniše u smislu da li moram prvo u VIP ili mogu sve preko MTS-a da odradim...?

Hvala unapred.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Jel može ukratko procedura za prenos broja iz VIP-a u MTS? Hoću da pređem u MTS iz razloga što mi trenutne VIP tarife ne odgovaraju s obzirom da meni treba neograničeni net, a ne minuti i poruke, pa bih da iskorostim ovih 100GB što daje MTS.

Pretpostavljam da je kada je ugovor već istekao dovoljno da se online podnese zahtev u operateru gde se prelazi. Međutim u mojoj konkretnoj situaciji imam još mesec i po dana do isteka ugovora, a koliko znam ovih 100GB ide samo ako se podnese zahtev do kraja godine, pa bih podneo to plaćanje tih mesec i po dana pretplate kao penale, samo me interesuje kako to funkcioniše u smislu da li moram prvo u VIP ili mogu sve preko MTS-a da odradim...?

Hvala unapred.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Moras prvo u vip da odes i trazis otkup ugovorne obaveze i napomenes da moras da ostanes na postpaidu jer zelis da promenis mrezu. Za dalje ce te uputiti u poslovnici, u mts-u i telenoru bez problema posle otkupa uo sutra dan vec mozes podneti zahtev za prenos broja a kod vipa ne znam kakva je procedura.
 
Pazi samo da te ne uhvate praznici ako već menjaš mrežu.

Pa uhvatice me praznici sto posto.Nadam se da cu najkasnije do 05 januara 2018-te biti u vip mrezi.Treba im od datuma zahteva pa dok sve ne zavrse nekih 4-5 radnih dana.Hvata me nova godina sigurno.A za tih 6-7 dana dok me ne prebace na vip sam u mts-u i platicu cenu za tih nekoliko dana koliko im treba da me prebace u vip.
 
Vrh Dno