Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

TELEKOM SRBIJA GRUPA I ZVANIČNO NA NEMAČKOM TRŽIŠTU MTEL NEMAČKA OTVORILA VRATA SVOJIH POSLOVNICA​


Dizeldorf/Menhengladbah – Lider na polju telekomunikacija u Jugoistočnoj Evropi, Telekom Srbija grupa, nastavlja sa širenjem poslovanja u Evropi. Na svečanosti organizovanoj povodom otvaranja poslovnica u Menhengladbahu i Dizeldorfu, generalni direktor Telekoma Srbija, Vladimir Lučić i generalni direktor MTEL Nemačka, Stefan Božić, presecanjem vrpce simbolično su otvorili novo prodajno mesto kompanije MTEL Nemačka i na taj način označili još jedan značajan korak u širenju poslovanja ove kompanije na velikim evropskim tržištima.
Kompanija MTEL Nemačka u svojim novootvorenim prodajnim mestima korisnicima nudi jedinstvene usluge mobilne telefonije (pripejd i postpejd) i televizije, koncipirane tako da zadovolje sve potrebe modernog korisnika, i to sa vrlo konkurentnom cenom i posebnim povoljnostima.

„Nakon Austrije i Švajcarske u kojima kompanija MTEL sa velikim uspehom posluje godinama unazad, tržište Nemačke je bio sledeći logični korak. Napravili smo jedinstvenu uslugu atraktivnu za sve stanovnike Nemačke, posebno uvažavajući brojnu dijasporu sa prostora bivše Jugoslavije koja ovde živi, ali i dijaspore drugih zemalja“, istakao je generalni direktor Telekoma Srbija, Vladimir Lučić, i dodao: “Naša očekivanja na nemačkom tržištu su velika, pre svega imajući u vidu kvalitet usluga koje nudimo korisnicima, što ne bi bilo moguće bez sjajne saradnje sa našim partnerima iz Vodafona, na čemu bih im se zahvalio ovom prilikom. Ovo su nova dva prodajna mesta, a do kraja godine će ih biti ukupno 30 širom Nemačke, a ja bih pozvao sve zainteresovane da posete naše poslovnice, uvere se u kvalitet usluga i postanu naši korisnici“.
Govoreći o saradnji kompanija Vodafon i MTEL Nemačka, direktorka za tehniku Vodafona, Tanja Rihter, izjavila je: „Radujemo se saradnji. Korisnici MTEL-a dobijaju pristup auto-putu mobilnog interneta koji pruža visoke brzine prenosa podataka i dovoljno kapaciteta za digitalni svakodnevni život. Zahvaljujući stalnom proširenju mreže, Vodafonova LTE mreža dostupna je za više od 99 odsto ljudi“.

Pažljivo kreirana ponuda za korisnike koji žive i rade u Nemačkoj, a poreklom su sa naših prostora, odlikuje se nemačkim kvalitetom na koji su oni navikli, ali nudi i brojne povoljnosti koje u njihove domove i svakodnevni život donose bolju povezanost sa zavičajem.
„U domenu mobilne telefonije važno je istaći da korisnici MTEL Nemačka neće menjati svoj postojeći broj, a postajući deo jedinstvene MTEL zone razgovori sa rodbinom i prijateljima u MTEL mrežama u Nemačkoj, Švajcarskoj, Austriji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji, kao i mts mreži u Srbiji, biće im besplatni u okviru odabranog paketa“, izjavio je generalni direktor MTEL Nemačka, Stefan Božić.

Govoreći o ponudi televizijskog sadržaja MTEL televizije, Božić je dodao: „Našu ponudu karakterišu kvalitet i raznovrsnost. Najgledaniji kanali iz regiona bivše Jugoslavije, najbolji sport i najatraktivniji serijski i filmski program na jeziku koji svi razumemo. Takođe, korisnička podrška je na našem jeziku, što mnogim korisnicima olakšava komunikaciju“, zaključio je Božić.

Pored poslovnica u Dizeldorfu i Menhengladbahu, MTEL Nemačka je otvorila i prodajno mesto u Minhenu, a uskoro se očekuje i otvaranje poslovnice u Bohumu. Takođe, usluge MTEL Nemačka su dostupne putem sajta www.mtelgermany.de/sr i preko razgranate mreže distributera poput Lekerlanda, koji obuhvata Nemačku poštu, najveći deo benzinskih pumpi (OMW,ENI) i veliki broj kioska/trafika širom zemlje.

 
Produžio sam ugovor sa mts. Nakon podnošenja zahteva za prelazak u A1, imao sam poziv sa 064/733. Ponuda je bila -20% na izabrani paket.
Tražio sam 30% popusta za Omoriku 12.
Jutros ponovo zvali da prihvataju i sva procedura je odrađena mejlom.
Iz mog iskuatva dolazimo do sledećeg:
Nema popusta bez zahteva za prenos broja i možete se cenkati oko procenata.
 
To umanjenje od 30% je na cenu paketa od 2199din?
Na koji paket u A1 si podneo zahtev za prelazak?
I mene sve to ocekuje za mesec dana, kada mi istice Omorika3... :rolleyes:
 
Danas (sad vec juce) me je na fiksni zvala neka zena iz mts-a. Kaze posto dugo imamo fiksni telefon i redovno izmirujemo racune, oni su odlucili da nam potpuno BESPLATNO daju kablovsku i internet, uz uslov da kod njih i dalje imamo fiksni telefon koji cemo i dalje u buducnosto redovno placati.

Bio sam nepoverljiv i postavljao mnoga pitanja, ali je ona bila kategoricna da je sve to besplatno. Zamolio sam je da mi da malo vremena da razmislim, ali ona je rekla da mora da zove i druge ljude i da odluku moram da donesem tog momenta. Ja sam bio sumnjicav, malodusan i odustao.
Piše se o tome već mesecima na ovom forumu. Nema nikakvih začkoljica, dobija se box po ceni fiksnog na cele dve godine.
 
To umanjenje od 30% je na cenu paketa od 2199din?
Na koji paket u A1 si podneo zahtev za prelazak?
I mene sve to ocekuje za mesec dana, kada mi istice Omorika3... :rolleyes:

2300 - 30 % pa na sve to -100 din za eračun: ukupno 1510 din
možeš podneti zahtev prenosa i u jetel s napomenom da broj kod njih bude na pripejdu
 
Danas (sad vec juce) me je na fiksni zvala neka zena iz mts-a. Kaze posto dugo imamo fiksni telefon i redovno izmirujemo racune, oni su odlucili da nam potpuno BESPLATNO daju kablovsku i internet, uz uslov da kod njih i dalje imamo fiksni telefon koji cemo i dalje u buducnosto redovno placati.

Bio sam nepoverljiv i postavljao mnoga pitanja, ali je ona bila kategoricna da je sve to besplatno. Zamolio sam je da mi da malo vremena da razmislim, ali ona je rekla da mora da zove i druge ljude i da odluku moram da donesem tog momenta. Ja sam bio sumnjicav, malodusan i odustao.
To su već nudili, ali na bakru. Ništa interesantno. Rekao sam može, ali ako besplatno uvedu optiku koje ima u susednim zgradama. Međutin, optiku ne nude okolnim kućama, pa da sve bude na optici. Odmah su odustali. Javiće ako bude moglo. A to znači nikad.:p
 
Jeste na nije tema o boxu...
Ja sam dobio Box3 po ceni fiksnog telefona(659din) uz ugovornu obavezu na 24m, u novembru prosle godine, tv Plus HD paket, valjda 350+ kanala i optiku 400/200.
Tamo gde ima uslova ide optika, a gde nema adsl...
 
To znaci da ako odem u Makedoniju ili Sloveniju imacu sigurno pristup 5G romingu, zar ne ?
5G mrežu sam prvi put u Bugarskoj koristio 2022 na A1 BG mreži sa Globaltel prepaid SIM karticom.

Kasnije i sa A1 srpskom postpaid karticom, a zbog cene i češćeg boravka u Bugarskoj kupio njihovu prepaid SIM karticu, na njoj 5G radi apsolutno bez ikakvih problema.

Dakle, na A1 BG mreži radi 5G i sa našom i sa njihovom karticom.

Na stranu što 5G nema nikakvu poentu ako ćeš za par sekundi potrošiti Gigabajt u roamingu.

Da bude jasno, u pitanju je 5G NSA mreža koja se u potpunosti oslanja na 4G i ne može bez nje da se koristi.
 
Dobar dan svima, da li je istina da se ne može uzeti 064/1 broj da bude postpaid? Ne znam da li me je radnica lagala ali mislim da jeste… 😐
 
Sad mi nije jasno mislis na pozivni 064 ili da bude i 064 i da pocije sa 1?
Nisam skontao ako hoces da pocinje sa 064 , nesto su tu oni menjali , ranije postpejd morao da bude 065 kad uzimas broj na postpejd, na sokolic tatifu mora da bude 066.
 
Sad mi nije jasno mislis na pozivni 064 ili da bude i 064 i da pocije sa 1?
Nisam skontao ako hoces da pocinje sa 064 , nesto su tu oni menjali , ranije postpejd morao da bude 065 kad uzimas broj na postpejd, na sokolic tatifu mora da bude 066.
Hteo sam u mt:s da uzmem broj telefona sa pozivnim 064 i da počinje sa 1 ( da bude odmah postpaid broj ) međutim radnica je rekla da nema više takvih brojeva i da se to više ne proizvodi i preporučila mi je da uzmem pozivni 066 koji počinje sa 1 ( nebitno koja tarifa ) .
 
Nazad
Vrh Dno