Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

@nikornla Ako podnese zahtev za prenos sutra popodne ili prekosutra ujutru, to mu se taman hvata nedelju dana odn. 5 radnih koliko mu je ostalo do kraja, tako da nije preterano na gubitku. Eventualno će platiti penale za dva dana ukoliko se prenos okonča ranije, ali u suštini to je to. On je svakako u obavezi da plati poslednji račun da ga ne bi A1 gasio iz mreže zbog duga prema mts-u.
 
Da li je neko od vas uspeo da na na neku molbu ili foru od MTSa dobije popust za 50% na neki pospejd paket poput paketa "Senior tarifa" od 949din. ili za "Zmaj" od 999din. bez mobilnog na ugovor od 24 meseca!? Mts karticu imam vec sigurno oko 20. godina i do sada sam bio na pripejdu Mix 7 dana za po 49din. (onaj koji je sada 109din).
Od forumasa "uji" sam dobio konkretan odgovor da MTS operateri "nemaju ovlašćenja za takve ponude".
Ima li mozda ikoga da je ipak uspeo u tome da zadobije popus na 50% i na koji nacin...?

Ja tražio bilo kakav benefit za Zmaj, prelazak sa Morava 1, bez foliranja prenosa broja, i ne daju , osim nešto gb za društvene mreže ili yt, još su uzeli u obzir da sam već dobio benefit kod O3 za 999.
Možda da probaš sa prenosom broja u drugu mrežu, ne znam kako je kod pripeida, da li se cimaju da zovu, ali rekao bih da gledaju da nema paketa ispod 999din, nude samo dodatni net.
Ps ja sam uzeo dodatni net za yt koji se troši posebno, pretpostavljam da mora da ide preko aplikacije, da li može Vanced ili mora oficijelna?
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: uji
Koliko mi je poznato, Vanced je samo modifikacija oficijelne, što znači da mora isto da čita i reprodukuje mp4/aac, webm/ogg ili sve zasebno kao dash fajlove sa googlevideo servera po tipologiji trenutno podržanog protokola (gde stare verzije za lupam Gingerbread ne funkcionišu).
 
Pričali smo par puta ovde o paralelnom i neparalelnom trošenju minuta kod MTS-a. Konkretno, Zmaj tarifa, 5000 min u mts mreži rečeno mi je iz podrške da naravno ide prvo 250 min pa kad se potroše, onda ide tih 5000 u mreži. Malopre kliknem na info ikonu na sajtu i vidim ovo sa slike.
Pogledajte prilog 320579

Da li to važi samo za Zmaj? Nisi prvi ko je to prijavio, neko je pre nekoliko meseci postavio screenshot iz MTS app gde se videlo paralelno trošenje na Zmaju.
A kod ostalih paketa koji imaju odvojeno minute u MTS i van MTS? Svuda jasno piše da se prvo troše minuti ka svima, a posle minuti u mreži.

Mene nakon zahteve za prenos broja zvao čika iz MTSa i nudio Omoriku 3 sa 13Gb neta za 999 din, odustao jer sam već unapred dobio pripejd karticu od Telenora.

Od trenutka podnošenja zahteva, kog dana su te zvali iz MTS-a sa ponudom? Danas sam podneo zahtev (sreda). :cool:
 
Meni ugovor ističe petog novembra, zvali me i nudili omoriku 3 za 1200, bez dodatnog neta, osim za društvene mreže. Juče potpisao zmaj na 24 meseca, troše se prvo minuti od 5000 u MTS mreži, prenosi se neiskorišćen net, minuti i sms u sledeći mesec
 
Isto. Samo sto ja nisam ni slusao sta mi nude. Nemam vise zivaca za ovu mrezu
 
To je pitanje za Telenor.
 
S obzirom da je u temi aktuelan prenos broja iz mts u telenor, moze i ovde, zar ne?
 
Ne. Jer se zahtev podnosi Telenoru, a ne Mtsu.
 
@e46glogi podnošenje online zahteva za prenos je moguće samo ka A1 postpaid. Čak mislim i da teče ugovorna obaveza na MNP broju ako se isti ne realizuje.
 
Dogovorio sam za Zmaj 10gb neta za Youtube, a na portalu stoji da je za IG i TikTok, greška ili ?
 
У новој Змај тарифи колико максимално месеци могу да се преносе непотрошени минути и интернет и имају ли временски лимит за потрошњу?
 
У новој Змај тарифи колико максимално месеци могу да се преносе непотрошени минути и интернет и имају ли временски лимит за потрошњу?
Samo iz meseca u mesec, vec 3.meseca gubis one iz 1. meseca i korisis iz zadnja 2.
 
Jesi zahtev podnosio online ili u poslovnici?
Da preformulisem pitanje da se ne bi ironmanbg bunio

Zahtev podneo u Telenor poslovnici za prenos Mts broja u telenor pripejd u ponedeljak, utorak ili sredu zvali iz mts-a i u petak već u telenoru, čekam 1.11. da pređem na postpaid uz 50% benefita :)
 
Hvala,za info, bio sam u Telenoru da vidim sta nude, samo kako sam skontao pitanje d li ce biti tih 50% od 1.11.,navodno to je do kraja oktobra. Bar mi tako rekose.
 
Izgleda da MTS-u više nije toliko bitno da zadrži korisnike. Barem ne one sa osnovnim paketima. Pitao sam danas da li mogu da se prebacim na prepaid i da i dalje koristim bonus koji traje do nove godine. Odgovor je bio da ne mogu... Sada čekam neku novogodišnju akciju, najverovatnije kod Telenora, jer je A1 katastrofalno pokriven kod mene.
 
Pisao na email i tražio ponudu u vidu popusta, zvali telefonom i ponudili dodatni net, nema popust.
 
Hoće li da daju omoriku 3 za 1000 din ili da ne pokušavam?
 
Ne znači mi ništa dodatni gb, jedini sam kod komšije u boksu koji ne potroši ni svoj net iz paketa. Tako da mi znači samo da mi pretplata nije veća nego što je sada a imam O1.
 
Novi razgovor danas sa ljubaznom tetom. Istekao vam je ugovor, imamo Moravu 150, 800 dinara sa elektronskim računom...
  • Da li mogu popust kao prethodnih godina?
  • Ne...
  • Onda bih ostao do kraja godine na ovom paketu i iskoristio bonus, pa bih čekao neku akciju za novu godinu.
  • Dobro, doviđenja.
Šteta što A1 nema 4G signal kod mene, prešao bih odmah.
 
Nazad
Vrh Dno