Šta je novo?

MTS optika za fizicka lica

Dobio sam racun od nula dinara! Ne znam zasto su ga poslali! Formalno, ako ne platim (naravno da necu), mogu postati duznik za nula dinara jer taj racun nece biti proknjizen! Nesto slicno mi se dogodilo sa mts mobilnim. Zbog nula dinara me tretirali (godinu dana) kao duznika.
 
Na koju foru dobijaš račune od 0 dinara za optiku, takodje i za mobilni, jako sam zainteresovan :D Može i na pp

Daj ja ću da ti platim to da ne budeš dužnik :D
 
U okviru promocije od 12 meseci po 1 RSD. Sad ne salju racune za taj jedan dinar nego ti stigne racun 0.
@milani - Nemoj da brines. Uloguj se na online i tu ti pise da su svi racuni izimireni.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Platicemo mi to za 12m... ;)
 
Ja sam za 8 meseci promocije, samo jednom dobio racun od 1 din i to kada su posle 6 mes zaracunali punu cifru, pa sam se zalio. Inace je uvek veca bila...
 
uzmi uplati na taj racun 50 din, kad predplatis prebacuju ti na sledeci
 
Ne prebacuju. Ima cela prepiska u MTS BOX temi o tome. Problem je sto se menjaju pozivi na broj svakog meseca i ne rade rasknjizavanje na nove racune ako si u pretplati.
 
Trenutno sam na Exe-net optici... koju je kupio MTS i ubacio u Supernova brend... Da se uopšte ne nadam da ću imati opciju da uzmem MTS optičke pakete? Dobio sam odgovor kako nemaju optičku mrežu na lokaciji. Kopano je i ima ormara na 100ak metara od kuće.

Box 4 mi savršeno odgovara... ali isključivo na optici. Mi BTW ni nemamo bakarnu vezu do kuće.
 
Ne nadaj se, mst optika i SN su razlicite firme, to sto je mts vlasnik SN ne znaci mnogo (nista u stvari), pa i Fiat je vlasnik i Lanče, Alfa Romea ali i Ferarija pa Fiat nikad nece biti Ferari...
Ono cemu se mozes nadati da ce biti bolja usluga jer imas optiku, a na SN optiku se ne zale nesto mnogo (skoro pa se i ne zale) jer optika je ipak optika.
 
Uzeh juce mts box beli, bio na sbb i primecujem da je slika dosta losija nego na eonu, pa me interusuje da li je to do emitera ili je mozda do njihovog uređaja?
...ili pak nesto trece
 
Jel ima neko neki kontakt u mts-u - u zgradi jos u januaru 2020. uvedena optika, vise puta stupao u kontakt sa raznim njihovim agentima i call centrom od kojih jedni kazu salju ekipu na teren, dolaze u nardednih 7 dana (i naravno nikada ne dodju) i drugi na call centru koji tvrde da ta zgrada nema opticki (iako je u decembru 2019. sve prokopano i razlupano, a od januara 2020. postavljene sve kutije po spratovima, sve razvuceno i stoji broj da se pozove). Vrtim se tako u krug vec godinu dana i imam utisak da nece biti reseno dok ne nadjem nekoga preko veze da vidi sta se desava jer kod nekoga u sistemu stoji da se jos uvek ceka ugradnja opreme u zgradu...
 
Ne nadaj se, mst optika i SN su razlicite firme, to sto je mts vlasnik SN ne znaci mnogo (nista u stvari), pa i Fiat je vlasnik i Lanče, Alfa Romea ali i Ferarija pa Fiat nikad nece biti Ferari...
Ono cemu se mozes nadati da ce biti bolja usluga jer imas optiku, a na SN optiku se ne zale nesto mnogo (skoro pa se i ne zale) jer optika je ipak optika.

Ja bi hteo mts "mts" :) niihov orman mi je nadomak kuće... Supernova me ne zanima.

Fora je što mi je sa trenutnim potrebama servisa Box 4 bitno bolja opcija od bilo čega na tržištu, ali samo preko optike. Realno da je to privatni provajder, za dan bi mi razvukli nedostajućih 100m kabla...
 
Pozdrav,

1. Ranije se uvek uz ADSL naplaćivala mesečna naknada za fiksni od 659 dinara.

Da li je tako i kod sadašnjih net paketa, na primer net 50 je 1.799 din. da li se uz to plaća i 659 din?

2. Na sajtu su prikazane cene od net 20 do net 1000. Kako da znam koji paket je za ADSL, koji za optiku?

U zgradi je uvedena optika ali sam još uvek pod ugovorom za Vip kućni i vikend net (uskoro ističe pa gledam alternativu).

Odgovara mi bežični net ali sam mislio povremeno da odigram neku igru na Stadiji a to zahteva brz DL i mali ping.
 
Uzeh juce mts box beli, bio na sbb i primecujem da je slika dosta losija nego na eonu, pa me interusuje da li je to do emitera ili je mozda do njihovog uređaja?
...ili pak nesto trece

To je tvoj subjektivni osecaj. :eyebrows:

Slika sa Q11 boxa je bar kod mene odlicna. Mozda se tvoj TV navikao na EON pa sad tuguje i protestvuje... :d
 
Pa vrlo moguce, al nas cetvoro deli isti osecaj.
Bice da je ovo drugo. Tv je 4k ne znam dal to ima veze sa ovim boxom jer sbb-ov je vidno kvalitetniji. Dal bi bilo bilo bolje sa nekim drugum ako je to uopste moguce
 
Gledaš hd kanale 700-799?
 
Mada sad nesto kontam...
Eon box sam prosledio klincu za njegov tv, a ja bio na aplikaciji. Slika odlicna i na jednom i na drugom, sto nazalost vise nije slucaj. Realno 30% losija. Net grmi. Steta.
 
Dobro je neko rekao da onaj ko hoće da predje sa SBB-a na Telekom, što se tv-a tiče, da prvo negde isproba taj iptv i da vidi našta to liči. Net je super, ali je tv horor, pogotovo posle prelaska na Iris. I realno, da nije ovih (politički nametnutih da se marginalizuje konkurencija) 12 meseci po dinar, ne bi ni blizu bila tolika navala. Tašta uvela u decembru box 4 pa sam imao priliku da se i lično uverim.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mada sad nesto kontam...
Eon box sam prosledio klincu za njegov tv, a ja bio na aplikaciji. Slika odlicna i na jednom i na drugom, sto nazalost vise nije slucaj. Realno 30% losija. Net grmi. Steta.

Gorance, daj preko veze sa tog sajta koji reklamiras neku pilulicu. Mozda i mi tako progledamo kao vas cetvoro. Mozda shavitmo koliko zapravo ne vidimo.:d:d:d
 
evo i kod mene je sa dolaskom iris-a slika na lg 4k i q11 UŽASNA !
Pre irisa (kako god im se zvala platforma) slika je bila bolja nego na d3, sa irisom su upropastili kvalitet slike. Sada je sd eon-u kvaliteta hd na irisu.
 
Poslednja izmena:
Evo, jutros upalim tv /stb nikad ne gasim/, kad ono crvena slika. Stb ne reaguje na paljenje/gasenje i morao sam da ga restartujem, da ponovo dize sistem i tek onda je proradio....
 
Dobro došao u klub.
Ako je za utehu, meni je vremenom prestalo to da se dešava. Dugo već nema zabadanja, ali iris kao iris je katastrofa.
 
Eon vs iris, iris nezgrapan trom u radu da li je to do platforme ili boxa neznam. Strimovi rade ok, brzo se sve pusta. Ali kretanje kroz meni uredjaja i kroz tv vodic je za zivce. Iris uvek ima par klikova vise u odnosu na eon. I kada ce vise da prosire listu kanala sa vracanjem unazad. Dosta kvalitetnih kanala nema tu opciju, sto je sramota. A ono sto me najvise nervira uopste neosluskuju zamerke i potrebe korisnika.
 
Koji vi Bane moj dobri, zar ne vidis da si jedini kome je slika dobra.

Au! Moram onda danas do MTS da zamenim sva tri boxa i da mi daju neke koje ne rade dobro. Nije fer da je samo kod mene slika odlicna. :eyebrows:

Da se uozbiljimo. MTS definitivno ima problema na nekim podrucijima, tj. delovima grada ili citavim mestima od kada su azurirali TV platformu. Iris aplikacija podseca na softverska resenja od pre 5-6 godina bar ako ne i vise. Ali, kad je sve podeseno kako treba, onda to radi prilicno dobro. Ne treba generalizovati stvari, nije svuda savrseno, niti svuda ocajno. Izgleda da je kod nas nromalno da kada se nesto novo uvede da ne moze bez problema. Tako je bilo i sa EON boksom na samom pocetku... Pa se popravilo. Nesto me silno zanima, kad vec imas i EON boks [verovatno ono van mreze i platio 12000 din], i Telekomov Q11, da nemas mozda i Laki smart STB Supernove pa da cujemo za koliko posto je tamo slika losija... Usput, komentari tvog ostrog oka su vise za drugu temu - Iris TV MTS, a ne ovde.
 
Au! Moram onda danas do MTS da zamenim sva tri boxa i da mi daju neke koje ne rade dobro. Nije fer da je samo kod mene slika odlicna. :eyebrows:

Da se uozbiljimo. MTS definitivno ima problema na nekim podrucijima, tj. delovima grada ili citavim mestima od kada su azurirali TV platformu. Iris aplikacija podseca na softverska resenja od pre 5-6 godina bar ako ne i vise. Ali, kad je sve podeseno kako treba, onda to radi prilicno dobro. Ne treba generalizovati stvari, nije svuda savrseno, niti svuda ocajno. Izgleda da je kod nas nromalno da kada se nesto novo uvede da ne moze bez problema. Tako je bilo i sa EON boksom na samom pocetku... Pa se popravilo. Nesto me silno zanima, kad vec imas i EON boks [verovatno ono van mreze i platio 12000 din], i Telekomov Q11, da nemas mozda i Laki smart STB Supernove pa da cujemo za koliko posto je tamo slika losija... Usput, komentari tvog ostrog oka su vise za drugu temu - Iris TV MTS, a ne ovde.

Pre neki dan sam bio kod prijatelja (Dorćol) koji je pre mesec dana prešao sa SBB-a na mts optiku i koji se isto žali da mu je slika vidno lošija nego na SBB-u (i ja se uverio)!
A sećam se da mu je ranije na SBB-u slika bila baš dobra i jasna, dok je na mts-u nekako muljava...
Možda su negde i nešto smuljali i propustili na nekoj lokaciji... ali prosto ne verujem pošto se baš dosta ljudi žali, već verujem da su samo totalno zajebali stvar sa novim Iris-om...!
 
Poslednja izmena:
Bane_tech, sve sto si rekao apsolutno stoji, podržavam 100%...Cisto da znas da nisi jedini...
 
Nazad
Vrh Dno