Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Alfi ,[emoji3] doslo doba da se rastajemo sa KT ...ja sam moje sve ugasio pre mesec dana.
 
Ja zavrsavam ovog/sledeceg :)
 
Šta je sa osnovnog kredita kad se pređe na pp?

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ја имам једну КТ2000 до августа и то ће да буде то. Срећом, сав кредит одмах потрошим па нећу да изгубим ништа.
 
Zdravo ljudi!:)
Planiram da se nakacim na bratov box (tacnije - zajednickih 100gb interneta), pa zato gledam koji bih najjeftiniji paket iz mtsa mogao da uzmem. Jesam li lepo razumeo da u paketu Kontrola troskova - ne moze da bude dodatnih troskova, a da se ne dopuni kredit pre toga? (mislim na period kad se potrose ti benefiti iz paketa npr. Kontrola 500 > 500 din kredita i 1000 din bonus kredita i 150 mb interneta - uzimam njega kao primer, posto je najjeftiniji, sada do kraja maja 400 din mesecno i bas razmisljam da li da ga uzmem na 12 ili 24 meseca, posto vidim da se cene samo podizu :D )
 
Зна ли неко, да ли се преласком са контроле на припејд пребацује преостали кредит на пп или пропада?

За качење контроле трошкова на бох, убедљиво је најповољнија тарифа јер прва следећа је морава 1 која кошта 650.Контрола кошта 400 и може се кредит искористити и за паркинг, допуну неког пропејд броја и сл. Осим што је најефтинији има негативну страну јер не подржава 4Г и неће бити јефтинији па је боље на 24 месеца. Морава подржава 4Г и ту је у предности.
 
Poslednja izmena:
Od 3 broja, nemam više ni 1.
Kredit bi trebalo da se prebaci ,barem dopunjeni, ako ne automatski, onda se žali.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Kako sam baš juče otkazao KT i tražio da se prebaci na pripaid, sad vidim da su nešto zeznuli, jer je broj neaktivan, moram ponovo u mts da se aktivira.


Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna, kada se KT broj pridruzi BOXu da bi se dobilo 100GB neta, koji je redosled potrosnje podataka?

Prvo definitivno ide net iz KT tarife. Pitanje je da li se posle trosi prvo bonus kredit ili prelazi na zajednickih 100GB?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ironmanbg-Isključi i uključi telefon. Ako ne pomogne, pozovi 777,opcija srpski jezik, provera stanja
 
Greškom duplirah post. Danas prešao sa kontrole na pripeid, nisu hteli kredit da prebace pa sam prebacio sms-om na drugi pp broj pa zatim raskinuo ugovor. Broj nije bio aktivan dok nisam restartovao telefon i pozvao 777. Tad je sve proradilo.
 
Poslednja izmena:
Za desetak dana mi ističe ugovor za KT. Bilo je to dve godine bezbrižne mobilne telefonije za 250 dinara mesečno. Šta da radim da bih mogao da promenim mrežu ako poželim - da ostanem na KT bez ugovora ili moram da pređem na prepaid? Na nekoj temi je pisalo da kad se pređe na prepaid mora da se čeka određeno vreme, 30 ili 60 dana, tako nešto.

Unapred hvala na odgovoru!
 
Najbolje da ostaneš na KT bez UO.

Ako menjaš status (pređeš na prepaid) moraš jos 90 dana ostati u mts-u.
 
Када се то променило? За сада важе услови који су и били али нешто помињу 31. мај.
 
Хоће ли промене бити у корист корисника или на нашу штету?Контролу трошкова сви напуштају.
 
Za sve promene cena ili uslova koriscenja, treba da obaveste mesec dana ranije i omoguce raskid ugovora, u skladu sa zakonom. Na sajtu pise da su za nove korisnike ili za obnovu ugovora, aktuelni popusti od 20, 30 i 40%.
 
Код њих обично остане УО каква је била до краја али онда мора да се потписује нова. Најављене су неке КТ промене за крај месеца али вероватно неће да важе за постојеће УО.
 
^ Gde su najavljene KT promene?
KT mi ističe za koji mesec (sa 50% popusta), nameravao sam da produžim UO, zanimaju me kakve promene - odakle izvor info?
Ukidanje popusta ili promena cena, sistema bonusa, koncepcije...? ;)
 
Па на сајту, пише да ове акције трају до краја маја а да ли ће за неки дан да помере датум до краја септембра (рецимо) или ће стварно нешто да промене, нем појма.
 
Promocija za Kontrolu troškova produžena do kraja godine (iako ne piše na sajtu).
 
Imam jedan da kažem "problem". Ne znam sta mi je činiti.
Koristim dva broja sa kt na 50 % popusta od maja 2017. Danas raspremam sto i nađem te ugovore od pre dve godine za koje sam bio i zaboravio gde su.
U njima piše da je akcija bila samo 12 meseci( ja sve mislio 2 god) sto znaci da je trebalo da istekne u maju 2018 međutim meni su i posle toga datuma stizali računi sa popustom sve do sad.
Sad mi je frka šta mogu ovi da mi spakuju jer je neka greška kod njih očigledno....

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Brisi post i cuti...
 
I nisi prvi kome se to desava.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Zovite i javite im..... odmah, juce...

Mislim ... :)
 
Imam jedan da kažem "problem". Ne znam sta mi je činiti.
Koristim dva broja sa kt na 50 % popusta od maja 2017. Danas raspremam sto i nađem te ugovore od pre dve godine za koje sam bio i zaboravio gde su.
U njima piše da je akcija bila samo 12 meseci( ja sve mislio 2 god) sto znaci da je trebalo da istekne u maju 2018 međutim meni su i posle toga datuma stizali računi sa popustom sve do sad.
Sad mi je frka šta mogu ovi da mi spakuju jer je neka greška kod njih očigledno....

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka

Blago tebi, ja raskinuo ugovor pre obnavljanja, kad sam video na sajtu da je popust od 50% smanjen na 30%.
Mozda sam trebao da ostanem, i da vidim dal bi me usrecilo kao sto je tebe. Uzivaj i koristi... :D
 
Sreća kratkog veka stigao račun za maj puna cena. Ali i ovako bilo ok.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Da nisi promasio ugovor?:)

Inace, da, i kada se pojavi bug, nestane krzo random vreme. I sto je najbolja fora, prenosio se i na postpaid tarife dok se ne uzme nova ugovorna obaveza :)
 
Bilo je lepo dok je trajalo.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 pomoću Tapatoka
 
Траје то и даље само што је мање исплативо. ;)
 
Nazad
Vrh Dno