Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

I meni deluje tako kao sto je Trajkovic naveo... Ne mogu 100% da tvrdim, posto mi je ovo prvi mesec da je klinac na KT, ali smo u CG skoro 14 dana, dok smo bili u Srb nije mu skidalo 2gb,niti bonus kredit, pa je verovatno troseno iz 100gb...medjutim u CG je za cas sprzio sve sto je imao i tih 2gb i bonus kredit.
 
Znam naravno, nego kazem da tek kad je izasao iz Srbije, poceo je da trosi vam box paketa, sta ukazuje da se prvo trosi net iz box-a, al nisi ukapirao poentu posta.
 
Ako dobro razumem ovaj paket i ako se plaća mesečno kao svaki drugi postpaid paket ne omogućava da se koriste usluge plaćanja javnog prevoza ili parkinga?
Razumem da ne mogu ove dve usluge da se plaćaju iz onog kredita od 2500 RSD koji se dobija svakoga meseca.
Ali zar stvarno nije omogućeno da se ove usluge plate putem mesečnog računa kao dodatne usluge kao na drugim postpaid paketima?
Zar je stvarno potrebno na postpaid paket uplaćivati dopunu za te dve usluge?
Koliko ta dopuna ostaje na raspolaganju (tri meseca ili više)?
 
Poslednja izmena:
KT po novom ima 4GB prenosa podataka i još 10 GB svakog meseca za pristup društvenim mrežama (Facebook, Instagram, WhatsApp, TikTok i Viber).
 
Nije bas po novom nego do 31.09. za prvih 1000 korisnika.
"Za prvih 1.000 korisnika koji potpišu ugovor na 24 meseca za Zmaj tarifu ili za tarifu Kontrola troškova, tu je i mogućnost da besplatno uživaju u muzici putem aplikacije Deezer tokom trajanja cele ugovorne obaveze. "
Za prvih 1000 je Deezer (24 m), ostale pogodnosti vaze za sve do 30.9.
 
Može li mi neko objasniti šta je ovaj net limit, dobio sam sad poruku. Uzeo sam box4 paket, ali potpisao sam odmah za postpaid broj ugovor, da mogu odmah da koristim taj broj, a za box4 ću valjda kad monter dođe da namjesti internet i tv.
 
Pitas u temi za kontrolu troskova. Postavi pitanje na pravom mestu.


Potpisao sam kontrolu pre 7 dana i dobio 10gb za drustvene mreze, tako da ili sam upao u prvih 1000 ili je mnogo vise ljudi dobilo ovaj poklon.
 
Pitas u temi za kontrolu troskova. Postavi pitanje na pravom mestu.


Potpisao sam kontrolu pre 7 dana i dobio 10gb za drustvene mreze, tako da ili sam upao u prvih 1000 ili je mnogo vise ljudi dobilo ovaj poklon.
10 Gb za drustvene mreze dobijaju svi, jedino sto dobijaju prvih 1000 je besplatan Deezer tokom cele ugovorne obaveze.
 
Ja danas potpisao, videćemo šta sam dobio, u poslovnici se kao kroz maglu sećaju da ima nešto 1000.
 
Verovatno ništa, nisam ni gledao ni tražio, ova aktuelna ponuda za dupli net, mada mi nebitno jer će ići na 100giga iz boxa, nego da utrošim stari kredit.
 
Ja sam pre 4 meseca prebacio jedan telenor prepaid na KT, nije bilo šanse ništa dobiti, nudili mi moravu sa benefitima, al mi se vise isplati KT i bez benefita, jer je broj povezan deljenim netom iz box-a.
 
Realno kud ces nizu pretplatu od kt, a dobijes poprilicno dosta za tu cenu.
Ko ne razgovara mnogo, a ima mogucnost sa se nakaci na 100gb ne postoji bolji paket
 
Zašto mislite da svako ima boks? Ne želim da koristim usluge Telekoma Srbija i koristim SBB i nemam boks.
 
Ok i dalje imas 14gb za 850din 🤷🏼‍♂️

I ne moras da budes korisnik boksa, moze neko od prijatelja da te ubaci, ja sam tako vec 3 godine korisnik.
 
Ok i dalje imas 14gb za 850din 🤷🏼‍♂️

(Off - topic)
Ne znam kakva je to ponuda? Dobio sam SBB 12m po 1din posebnu ponudu na 24m.
To je kod mojih. Meni TV uopšte ne treba. (Ako želim da gledam - toliko sajtova, N1 i NovuS na YT, EON....)
I MTS forsira TV i nije jeftiniji.
Da mogu, mojima bih samo uveo MTS optiku (jer kod SBB ne moze TV bez neta!!), EON app na sve TV i - voila! Ali kažu da ne radi, da SBB gasi kanale MTS korisnicima.

Ocu sam letos kupio MTS internet karticu da može da koristi u letnjoj kući i mogao je da koristi eon sve kanale! Dok su svi tvrdili da to nije moguće. Imam još pola (kućnog) SBB ugovora pa ćemo videti.

Inače, ne trebaju mi GB na mob. Ne potrošim ni 1GB/mesečno. 😉
 
Čini mi se da nisu svi, jer sam ti ja tada javio da radi sbb na mts mobile. A drugo, mts optika + eon van mreže i radi ti sve?
 
Elem, kredit koji je bio na pripaid broju koji sam prebacio na KT, može da se koristi samo kao avans za plaćanje mesečne pretplate, ne i kao dopunjeni kredit.
Da li dopunjeni kredit ima rok isteka kao kod pripaida?
 
Čini mi se da nisu svi, jer sam ti ja tada javio da radi sbb na mts mobile. A drugo, mts optika + eon van mreže i radi ti sve?
Nemam MTS optiku ni EON van mreže - ne znam.
Elem, kredit koji je bio na pripaid broju koji sam prebacio na KT, može da se koristi samo kao avans za plaćanje mesečne pretplate, ne i kao dopunjeni kredit.
Da li dopunjeni kredit ima rok isteka kao kod pripaida?
Prvo je tačno, šta ćeš više? 😁
Drugo je takođe tačno. KT je pripejd with little perks.
Sve možeš da vidiš iz MojMts platforme.
 
Znam da nemaš, nego ti predlažem pošto kažeš da bi ti to odgovaralo kod tvojih.
 
@SickMF
Koliko to košta mesečno u zbiru (2 TV-a i 2 računara)? Mislim da je 50Mbps dovoljno.
 
Nazad
Vrh Dno