Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Izvini, sta je IDP?
Podneseš zahtev za prelazak u JEtel ako si na optici u MTSu i pošto jetel koristi mtsovu optiku onda je potreban kod da se otkljjuča to vlakno za drugog provajdera to je IDP. Kada zatražiš IDP8 kažem samo na optici) time pokrećeš proces zadržavanja korisnika u Telekomu pozovu te i ponude ti benefit za zadržavanje koji parira ponudi jetela.
 
Isključivo za optiku i ako tražiš IDP broj.
 
Ovo je individualna stvar i zavisi koju akciju imaju u tom trenutku kada želiš uslugu. Poslaću ti broj od Dečka pa ga pozovi kad budeš hteo da pređeš i on će sve što može
da ti organizuje. Uvek ima neka caka za popust
Pošalji na PM slobodno...
Hvala
 
Sta sad najbolje moze da se dobije od mts za prelazak sa yettel-a.
opticki paket je u pitanju.
postavio sam pitanje u temi o mts optici ali mi niko nije odgovorio.
zvali me iz yettel-a par puta nude godinu za dinar za novi ugovor; ako sam ih dobro razumeo.
 
Sta sad najbolje moze da se dobije od mts za prelazak sa yettel-a.
opticki paket je u pitanju.
postavio sam pitanje u temi o mts optici ali mi niko nije odgovorio.
zvali me iz yettel-a par puta nude godinu za dinar za novi ugovor; ako sam ih dobro razumeo.
… bolje od te ponude za godinu dana sigurno ne…
 
Ističe mi ugovor za 5 dana i razmatram koji mi je najrealniji scenario. Otišao sam (naivno) mesec dana pre isteka ugovora da pokrenem proces raskida kao što je nekad bilo. Međutim, to više ne pije vodu, pogotovo od ovog podizanja cena, time automatski možeš da raskineš sledećeg dana. Oni su naravno rekli da dođem sutradan nakon dana kada mi ističe UO.

Elem, prelaz u Yettel opciju sa IDP brojem su mi predočili, međutim, evo gledam sad ovaj box 4 zlatni, ako se ide na 50x24, to je 90k, dok sam ja dosad bio na box 4 plavi takođe na 50x24 ali za 55k. Plavi lite bi u varijanti 50*24 bio 70k što je kao razuman skok sa ovih 55k u rasponu od dve godine koliko je prošlo od sklapanja inicijalnog ugovora.

Da li može da se ispregovara 50%*24 ili nešto slično samo na mobilne pakete (izlazak iz boxa)? Da vidim valja li mi da ukombinujem drugog operatera za optiku (tv/net) a kod mtsa da ostanem sa mobilnim.
 
Za mobilni takav popust možeš samo i Yettelu da dobiješ.
 
Ističe mi ugovor za 5 dana i razmatram koji mi je najrealniji scenario. Otišao sam (naivno) mesec dana pre isteka ugovora da pokrenem proces raskida kao što je nekad bilo. Međutim, to više ne pije vodu, pogotovo od ovog podizanja cena, time automatski možeš da raskineš sledećeg dana. Oni su naravno rekli da dođem sutradan nakon dana kada mi ističe UO.

Elem, prelaz u Yettel opciju sa IDP brojem su mi predočili, međutim, evo gledam sad ovaj box 4 zlatni, ako se ide na 50x24, to je 90k, dok sam ja dosad bio na box 4 plavi takođe na 50x24 ali za 55k. Plavi lite bi u varijanti 50*24 bio 70k što je kao razuman skok sa ovih 55k u rasponu od dve godine koliko je prošlo od sklapanja inicijalnog ugovora.

Da li može da se ispregovara 50%*24 ili nešto slično samo na mobilne pakete (izlazak iz boxa)? Da vidim valja li mi da ukombinujem drugog operatera za optiku (tv/net) a kod mtsa da ostanem sa mobilnim.
Kako god da računaš opcija sa idp-om i 50% popusta na 12 meseci je najbolja.
Pusti to šta je bilo do sada. Gledaj šta možeš da izvučeà u naredna 24 meseca
 
Promenila se pravila 24 meseca sa 50% popusta je skupa cena paketa. A mogu da podizu cenu kad hoce. Mozes da raskines ugovor ali gde preci kad svi u isto vreme poskupe. 😅
 
Kako god da računaš opcija sa idp-om i 50% popusta na 12 meseci je najbolja.
Pusti to šta je bilo do sada. Gledaj šta možeš da izvučeà u naredna 24 meseca
Pored najniže cene, jako mi je bitna i sama usluga. Pre svega na optici, a onda i na mobilnom. Tv mi je najmanje bitan, a tu je MTS čini mi se najlošiji.
Što se mobilne telefonije tiče, na Yettel se ljudi sve više žale, Globaltel je još u nekoj pionirskoj fazi, igraju mi dakle A1 i MTS kojim sam zadovoljan.
Optika mi je najbitnija, i tu sam imao određenih problema i sa SBBom i sa MTSom, uglavnom je bilo do krš rutera koji nude (MTS) i jako čestog prekida signala (SBB).

Tako da mi je sad prilika da razdvojim uslugu na dva dela (optika/tv i mobilni) ukoliko mogu da postignem ok cenu, a izvučem maksimum kvaliteta. Kakve su vaše sugestije?
 
Sta mislite ljudi posto nemam uslove za optiku a ima box 4 plavi sa 50/ 8 brzinom neta dal da predjem u Orion ili Total tv dal bi mi bilo problema u radu? Blizu sam centrale internet mi je skroz OK medjutim danas sam kontaktirao sa mts I nude samo mesec dana 50% a ostatak puna cena što mi ne odgovara. Orion 2700 na 24 m a total dal 1600 15 meseci pa 2750. Ne znam sta da radim a optika ko zna kad će kod mene (malo mesto) još nema ni naznaka a kao uvodice po selima do 2025 u mojoj opštini još nisam cuo da su igde krenuli sa radovima... Tako da molim vas ako imate iskustva ili neki savet dobro bi mi doslo
 
Koja bi bila najbolja ponuda za postojećeg korisnika BOX 4 Paketa (ugovor ističe 30 maja.) ?
 
Sta mislite ljudi posto nemam uslove za optiku a ima box 4 plavi sa 50/ 8 brzinom neta dal da predjem u Orion ili Total tv dal bi mi bilo problema u radu? Blizu sam centrale internet mi je skroz OK medjutim danas sam kontaktirao sa mts I nude samo mesec dana 50% a ostatak puna cena što mi ne odgovara. Orion 2700 na 24 m a total dal 1600 15 meseci pa 2750. Ne znam sta da radim a optika ko zna kad će kod mene (malo mesto) još nema ni naznaka a kao uvodice po selima do 2025 u mojoj opštini još nisam cuo da su igde krenuli sa radovima... Tako da molim vas ako imate iskustva ili neki savet dobro bi mi doslo
Ako ti je orion na WIFIu beži od toga što dalje. NJihova optika je dobra. Total ima svojih mana kad je kiša sneg ili neka nepogoda a tada ti najviše tv i treba. Sve ima svoje prednosti i Mane. Što se gratisa tiče to je prva ponuda možda ih bude još nekih kada uđeš u pregovore
 
Ako ti je orion na WIFIu beži od toga što dalje. NJihova optika je dobra. Total ima svojih mana kad je kiša sneg ili neka nepogoda a tada ti najviše tv i treba. Sve ima svoje prednosti i Mane. Što se gratisa tiče to je prva ponuda možda ih bude još nekih kada uđeš u pregovore
Nemam uslova ni za jednu optiku, orion sam mislio isto preko bakra. Nadam se da će ponuditi mts bolje uslove rekli su mi da će me neko kontaktirati u svakom slucaju hvala ti na odgovoru.
 
Nemam uslova ni za jednu optiku, orion sma mislio isto preko bakra. Nadam se da će ponuditi mts bolje uslove rekli su mi da će me neko kontaktirati u svakom slucaju hvala ti na odgovoru.
Ali Orion preko bakra bukvalno koristi MTSovu paricu tako da može samo lošiji net da ti bude. Telekom iznajmljuje svima svoju mrežu
 
Imam box 3 koji istice u decembru,imam potrebu za jos jednim postpaid brojem, pa sam im pisao i zvali me nakon par dana, nude novi ugovor na 2 god, prvih 5 meseci 50%.
 
Kako najlakše prijaviti da Max neće da se aktivira posle prelaska sa HBOMax?
Call centar i online ne nudi to kao opciju.
Može li se uopšte na CC pričati sa operaterom? Samo mi onaj bot vrte.

Screenshot_2024-05-25-19-31-33-347_com.microsoft.emmx-edit.jpg
 
Ja lagano, stara app mi rece da skinem novu, skinu i ulogovao se, na kraju obrisao staru i cao
 
ako ima neki mts agent da se javi u vezi ponude ugovora za novog (starog) korisnika za box3 paket.. slobodno pucajte pm
 
Za obnovu ti ništa agent ne može oni za to nemaju nikakve mogućnosti. Ako si nov korisnik tu već mogu dati pomognem šaljem ti broj od Dečka
Pa napisi sta moze da ocekuje neko ko prelazi sa sbb-a na mts?Evo je sam preko 20.godina na sbb-u,zadnji put za obnovu ugovora dobio sam 30% nizu cenu na dve godine.
 
Nazad
Vrh Dno