Nastavak sage sa Telekomom:
Iako su prihvatili da BOX4 ostane po starom do isteka ugovora, po istom principu nisu automatski i kontrolu troškova, koju takodje imam na svoje ime, vratili na staro, pa sam pisao prigovor po istom modelu i za taj pakert. Čekam odgovor,
Drugo, iako sam novi račun za BOX4 dobio kako su obećali po starom cenovniku, prethodni račun koji je bio uvećan i koji sam tako platio neće da isprave, odnosno prave se ludi ili su samo bahati i ne vide da je više plaćeno skoro 1000 dinara i da to treba da prebace u avansno plaćanje.
Videćemo šta će biti, ali ne puštajte im olako, bahatost, bezobrazluk i ovakav odnos prema klijentu ne bi trebalo da bude obrazac ponašanje nijedne a pogotovu velike državne firme.