Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Pogleda ona u izvode i zakljuci da meni MTS jos od maja meseca naplacuje STB uredjaj po 150 din svaki mesec.
Na kom si paketu? Sad pogledah i ja i meni naplaćuju jedan STB 125 din na box plavi lite paketu
Da znam da li da ih zovem da im čestitam koitus sa familijom ili ne
 
Ukinuli su drugi stb free,jedan je free a drugi naplaćuju.I ja kada sam produžavao ugovor u decembru mesecu rečeno mi je pošto imam dva stb da jedan ide free, a drugi košta 125 din.
 
Jel već stižu uvećani računi ili tek naredni?
Jednostavno, ko god je imao nekakav popust, rizik je bio da se žali, ono jesu uglavnom ostavljali staru cenu, ali mogli su i da raskinu, i gde da ideš posle, kad su svi podigli cene.
 
Trebalo bi sledeći računi da budu uvećani. Ja kada sam im se obratio to je bilo u formi molbe, a ne raskida ugovora, baš iz tog razloga što i nemam baš drugih opcija.
 
Pozdrav, zna li se sta nude za nove korisnike nezvanicno za box 4, a sta za obnovu ugovora? Video sam za 24x50% sto valjda znaci da daju barem 12x1 za nove ili ja to pogresno kontam?
 
Ta ponuda je bila za optiku ili bakar?
 
@firemanYU Ajd pogađaj jednom 😂😂😂
Naravno da za bakar neće nuditi to (nude do 8 meseci maximalno) , kad bakar koristi onaj ko nema izbora niti mogućnost da ide kod drugog provajdera (osim onih koji rentiraju taj isti bakar od Telekoma, pa većina para opet završi kod Telekoma ).
 
:ROFLMAO: ajd da pitam, mada naravno da sam pretpostavio koja je žica u pitanju :ROFLMAO:
 
Ako se dobro sećam, zahtev za idp je počeo da se koristi negde oko jeseni 2021.godine kada je ušao u priču Jetel.
Da li je neko dobio drugi put tu ponudu 24x50%?
Za prvi put, verujem da su ti ugovori pri kraju, pa šta se onda dešava s njima, da li odobravaju ponovo tu promociju?
 
Situacija kod mene.

Optika, BOX4 plavi, imao promociju 12x1 dinar, 12x puna cena, ugovor ističe početkom Aprila 2024. (nisam nešto oštećen, samo za jedan mesec i koji dan po novoj ceni), stara cena 4649, a nakon migracije bi trebalo da bude 5999, nemam e-račun, dakle poskupljenje od 1350 din. izazvano migracijom). Čitajući ovde razne savete, ali ne na vreme, dakle prilično kasno, pred kraj februara, odlučim da ih pozovem na 064/733 kao što je ove neko bio napisao. Rekao sam im da se ne slažem sa poskupljenjem koje se provlači kroz migraciju paketa, da ću najverovatnije da raskinem ugovor, i da bih želeo da me pozovu radi ponude za obnovu ugovora s obzirom da uskoro ističe. Zvali me već sutradani to dva puta. Prvi put mi ponudili BOX4 plavi lite 6x50% a ostalo puna cena 5899 uz e-račun, rekao sam joj da znam za slučajeve 18x1din, ostalo puna cena, kaže mi da to više nije u ponudi... Odbio sam ponudu. Rekla mi da će me neko kontaktirati. Zvali me opet istog dana i ponudili, gle sad čuda, samo 1x50% a 23x puna cena???? Odbio sam. Kažem im da imam ponudu konkurencije 12x1d, rekla mi da će to upisati i da će me neko kontaktirati. Tu sam se ponadao da kad me opet neko kontaktira da će da bude 24x50% ali.... Zvali me opet sutradan i pitali za šta sam zainteresovan, rekoh odma 18x1din, ostalo puna cena, rekla mi da to ne može, ponudila mi BOX4 plavi lite 9x50% ostalo puna cena, odbio sam i to. Tražio 24x50% kaže da ne može. Tražio da mi ostane nepromenjena cena, odbili i to..... Rekoh da ću sutra najverovatnije da odem u poslovnicu i da raskinem ugovor, rekla mi da mogu da odem i da razdužim opremu...... Nakon par min mi stiže SMS u kojem piše kako bi realizovali Vaš zahtev za raskid ugovora molimo Vas da opremu predate kolegama u bilo kojoj poslovnici mts-a....... Nigde ni reči bez dodatnih troškova.... Možda se tu sakrio neki mali zec....

Sad imam još mesec dana da smislim gde ću, a možda upali fora kad istekne ugovor da probam sa IDP....

Prošli put, nakon isteka ugovorne obaveze, nisam bio zadovoljan ponudom, a za nove korisnike davali 12x1din, ja raskinuo ugovor, ostavio samo mobilni broj u mreži i javio im se nakon mesec dana kao novi korisnik i dobio 12x1d.... To sad ističe početkom aprila.

Tako da izgleda da nekome izlaze u susret, a nekome ne izlaze.
 
U principi mogo si ostati na tom sada do isteka ugovora, platiti tu razliku, uzeti idp broj, sacekati da vidis ako ima 24x50% mislim da bi to dobio, ili prdjes negde na mesec dana od kad raskines, prijavis se kao novi korisnik ponovo
 
Još nisam vratio opremu. Planiram da sve koristim do isteka ugovora pa onda da probam IDP, ali pitanje ostaje šta će oni nuditi u aprilu....
A možda i odem ranije ukoliko isčeprkam nešto baš povoljnije....
Nema to toliko veze već je stvar da ti pregovaraš "produženje" dok ti još nije istekla UO a drugi su po isteku UO uglavom tipa sutradan išli podneli zahtev za IDP. A ne "pretili" i govorili kako drugi nudi bolje uslove.
Znam da ima razlike, ali sa ovom zbrkom (istek ugovora početkom aprila, migracija paketa od 01.03. ja tek krajem februara video šta se provlači kroz migraciju.....) ja sam probao ovako...
Za mene nije prošlo.....:(
 
Poslednja izmena:
Inače,naplatili su mi Apolon 150 i nešto dinara,pisao sam prigovor.
 
Ajde da bude kako ti kazeš , mada mislim da će biti po mome .
Tačno paket migrira , i naš paket ne postoji , ALI ti si i ja i mnogi drugi su tražili da ostanu sa starim uslovima potpisane UO , a to znači i te brzine koje smo imali ostaju do nekog novog ugovora .U svakom slučaju vrlo brzo će se videti ko je u pravu .
Druze, mene bas briga za to ko je u pravu, nisam ja zbog toga rekao da mislim da ce biti tako, vec zato sto je to rekla osoba koja je zaduzena da kaze sta ostaje na snazi ili sta se menja, ne kazem JA to.
Mnogi se smeju a ni ne znaju sta im je smesno kapiram i meni je svasta bilo smesno sa do 15 godina sad sa 45 mi i nije sve smesno kao nekima(ne mislim na tebe, prepoznace se oni ko su), to je poenta da ne kazem JA da ce tako biti vec MTS odnosno pretstavnik, zaposleni te kompanije, a mene bas briga iskreno ja ne znam ni sa 500 Mbit sta cu a 600 mi nista u zivotu nece znaciti a narocito dal sam u pravu ili nisam vec prenosi nesto sto sam je tacno pitao ostaje mi pretplata ista a brzina ide po novoj migraciji, kaze devojka da i tu se sve zavrsava.
A i ako ne bude to samo znaci da ne zna svoj posao ili joj neko ko je trebao da joj objasni nije dobro uradio a ne da sam ja to rekao ili bio u pravu.
Ja cu po tome izgubiti i Hbo tako da meni bas i ne prija da se migrira sad jer tih 100 Mbit vise mi nista ne znaci ali mi free Hbo znaci.
Pozdrav
 
Inače,naplatili su mi Apolon 150 i nešto dinara,pisao sam prigovor.
Meni nisu ništa :) aktivirao čini mi se 5.2. Tebi se verovatno potkrala greška a verovatno ima još takvih primera a to 150 dinara znači verovatno da si aktivirao negde oko 25.2. jer ne znam kako bi drugačije došli do cifre od tih sto i pedesetak dinara jer se naplaćuje proporcionalno broju dana korišćenja. Odmah prigovor.
 
E nije ,druze.Aktivirao isto početkom meseca,ne znam koji dan...
 
Neko je spomen'o za naplatu dodatnog STB-a. I meni su tako par meseci naplaćivali dok se nisam žalio pa su stornirali račune, prebijali i sl. Posle toga sam uzeo još jedan dodatni (ukupno dva dodatna) i danas stiže račun na mejl gde piše da je dodatni STB 600 din (sa PDV) a prošli mesec je bio 387 din. A tih prethodnih meseci kada su "greškom" naplaćivali bilo je nešto tipa 150 dinara. Žena se prijavila na HBO i to je skočilo sa 386 na 750 dindži. Koristimo Box cirka 10+ godina (pre će biti 15) i pre par meseci obnavljamo ugovor a oni dele džabe po komšiluku i kapom i šakom. Banda raspala.
 
Na kom si paketu? Sad pogledah i ja i meni naplaćuju jedan STB 125 din na box plavi lite paketu
Da znam da li da ih zovem da im čestitam koitus sa familijom ili ne

Ukinuli su drugi stb free,jedan je free a drugi naplaćuju.I ja kada sam produžavao ugovor u decembru mesecu rečeno mi je pošto imam dva stb da jedan ide free, a drugi košta 125 din.
Ja sam prešao na Box4 Plavi Lite sa starog Plavog (starog jedno 4 ili 5 godina). Nije moglo više da se ostane na tom starom plavom.
Imam tri STB uređaja, bilo je besplatno u tom paketu. U novom, Plavi Lite idu dva + doplata za jedan. Nije diskutabilna naplata, več kolika je. Naplatili su 300 dinara, na sajtu piše da 50% popusta ili 150 dinara je dodatni do nekog datuma 2023. Telefonski, kod obnove, mi je rečeno da je dodatni ostao na 150 dinara.
Danas je već stiglo obaveštenje da je prihvaćen prigovor i stiže korigovan račun.

Ja proveravam i fiskalni za kilu hleba. Niko me ne plati za ono što ne uradim, pa ne vidim razlog što bi ja nekom to platio.
Tako da ste sami krivi :)
 
I ja sam u prethodnom ugovoru za Box 4 plavi lait imao oba dva boxa besplatno,medjutim u novom ugovoru 1 je besplatan drugi naplaćuju,vidim da su mi naplatili 125 dinara,a dobio sam benefit 12 meseci po 50%,što znači da posle isteka benefita naplatiće mi svaki mesec 250 din. Ili grešim?
 
Druze, mene bas briga za to ko je u pravu, nisam ja zbog toga rekao da mislim da ce biti tako, vec zato sto je to rekla osoba koja je zaduzena da kaze sta ostaje na snazi ili sta se menja, ne kazem JA to.
Mnogi se smeju a ni ne znaju sta im je smesno kapiram i meni je svasta bilo smesno sa do 15 godina sad sa 45 mi i nije sve smesno kao nekima(ne mislim na tebe, prepoznace se oni ko su), to je poenta da ne kazem JA da ce tako biti vec MTS odnosno pretstavnik, zaposleni te kompanije, a mene bas briga iskreno ja ne znam ni sa 500 Mbit sta cu a 600 mi nista u zivotu nece znaciti a narocito dal sam u pravu ili nisam vec prenosi nesto sto sam je tacno pitao ostaje mi pretplata ista a brzina ide po novoj migraciji, kaze devojka da i tu se sve zavrsava.
A i ako ne bude to samo znaci da ne zna svoj posao ili joj neko ko je trebao da joj objasni nije dobro uradio a ne da sam ja to rekao ili bio u pravu.
Ja cu po tome izgubiti i Hbo tako da meni bas i ne prija da se migrira sad jer tih 100 Mbit vise mi nista ne znaci ali mi free Hbo znaci.
Pozdrav
Meni jos uvek stoji ona brzina pri potpisu 500/160
Za dodatni stb plaćam 150 din sa pdv
Pri prvom potpisivanju UO Box 4 Beli uzeo sam 3 stb i svi su bili besplatni . Kada sam produžio ugovor na 24x50% treci su mi naplaćivali 150 din jer nije više moglo onako .
Sada mi stigao umanjen račun za 1000 din , a nznm zašto , nisam ih ni zvao . Ako sledeći mesec stigne uvećan za 1000 din , necu se buniti jer plaćam paket 3500 din.
UO sa njima imam do kraja decembra , pa ću videti šta i kako .
 
Meni isto jos uvek stoji 500/160 dal ce menjati ne znam znam sta mi je gospodja rekla, a rekla je da hoce.
I da bude i da ne bude ja jos 7 meseci imam UO i odobreno po starom placanje.
 
I ja sam u prethodnom ugovoru za Box 4 plavi lait imao oba dva boxa besplatno,medjutim u novom ugovoru 1 je besplatan drugi naplaćuju,vidim da su mi naplatili 125 dinara,a dobio sam benefit 12 meseci po 50%,što znači da posle isteka benefita naplatiće mi svaki mesec 250 din. Ili grešim?
Plavi lite imaš jedan STB koji ti sam po sebi ide uz samu uslugu. Imaš besplatno jedan dodatni STB ili Wifi extender. Tek za treći ide doplata po cenovniku (125 dinara je bez PDV, ti plačaš 150 dinara sa PDV):
Maxthon Snap20240305213630.jpg
Tako da ako imaš ukupno dva STB uređaja nemaju pravo na naplatu te stavke i žali se ako je tako da ti umanje račun.
 
Evo jedne informacije ,za koju nikada ranije nisam cuo,mozda je neko od vas i ostvario .Kod matorih u selu masovno poceli da gase fixne telefone,ali ne i moj cale ,zaboga 1500 maraka dao.I drugar me zove kaze dali mu net i tv dzabe 24 meseca ,samo fixni placa .Iskreno tesko bih poverovao ali tip je ozbiljan .Ja svratih do mtsa ,pogleda kaze moze ,nek dodje otac .I eto i taj fiksni konacno necemu privredio,😀
 
Evo najsvežiji info, ako nekom zatreba.

Sinoć sam u poslovnici podneo zahtev za IDP broj, malopre su zvali iz mts-a da ponude 24x50% popusta na pretplatu.

Hvala svima koji su me savetovali da tako uradim.

Jesi nosio opremu da razduzis, ili si samo podneo zahtev u poslovnici?
 
Samo podneses zahtev. Opremu vraćaš kad ti yetell instalira svoju, ako se odlučiš da predjes
 
Evo jedne informacije ,za koju nikada ranije nisam cuo,mozda je neko od vas i ostvario .Kod matorih u selu masovno poceli da gase fixne telefone,ali ne i moj cale ,zaboga 1500 maraka dao.I drugar me zove kaze dali mu net i tv dzabe 24 meseca ,samo fixni placa .Iskreno tesko bih poverovao ali tip je ozbiljan .Ja svratih do mtsa ,pogleda kaze moze ,nek dodje otac .I eto i taj fiksni konacno necemu privredio,😀
Daju tako bez problema ljudima koji imaju samo fiksni.
 
Nazad
Vrh Dno