Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Idi na Iris temu pa od strane 23 pa na dalje i više puta se pojavljuje kako smo HPH07 pretvorili u ''android''. Ponovo sad obnjašnjavati je nemoguće i nezahvalno, moraš se sam snaći ako imaš taj stb a ako imaš ovaj HP4024 onda džaba rad.
Naravno da je HP4024 tako da mi neki android box ne gine izgleda sem ako se ženče ne nauči da rukuje xbox-om i da odatle pušta dečiju muziku sa Youtuba za klinca...
 
Zna li neko ako zelim da otkazem uslugu mts-u, koliko dana pred istek meseca bih trebalo to da uradim, posto moj drugar skoro bio podneo zahtev 2 nedelje nisu hteli da mu raskinu da bih mu preslo u sledeci mesec i opet nesto naplatili, ja sam inace bez UO.
 
Ne ovo nije usluga za mob, vec samo internet i fixni, a fix bih ipak morao da zadrzim zbog mojih, navikli
 
Podeno zahtev za idp, da vidimo da li će ponuditi nešto ili bežim u yattel. Zvao 064/733 pre par dana da vidim šta kažu, rekoše kontaktiraće vas neko. Naravno niko nije zvao. 😁
 
Mnogo mi je losiji ton na mts risiverima, u odnosu na supernovine, jel to tako ili da ih zovem, moram skoro na 50 posto da ih pojacam, kako tv tako i risiver.
 
Тако и треба, извор на макс а на појачалу (овде унутар тв) појачаваш колико ти потребно.
 
Narode imam pitanje za Vas .
Koristim Box4 Beli , produzio ugovor krajem decembra 2022 . U paketu sam imao 2+1 stb koji sam plaćao 1 din . Sada mi stigao račun za Januar 2023 uvećan za taj 1 stb 125 + 25 din pdv .
Zar uz box 4 beli ne idu 3 stb uređaja
Hvala
 
Ljudi samo da potvrdim proverenu dobru kombinaciju kad se traži IDP u poslovnici. Dan nakon podnošenja IDP ( rečeno mi je da se može dobiti tek nakon isteka ugovorne obaveze) promoteri pozovu i ponude 12 meseci po dinar.
 
Ljudi samo da potvrdim proverenu dobru kombinaciju kad se traži IDP u poslovnici. Dan nakon podnošenja IDP ( rečeno mi je da se može dobiti tek nakon isteka ugovorne obaveze) promoteri pozovu i ponude 12 meseci po dinar.
Da zatrazis IDP broj mozes dan po isteku UO , a pozovute u roku od par dana . Meni su ponudili 24meseca 50% cene na UO . Kakva je sada politika od 1 . 1. 2023 u okviru ponude nznm , ali obrni okreni i moja i tvoja ponuda kada se saberu i podele izadje isto , 12 meseci po 1din ili 24meseca 50% od UO .
Ja sam produžio Box 4 Beli paket .
 
Narode imam pitanje za Vas .
Koristim Box4 Beli , produzio ugovor krajem decembra 2022 . U paketu sam imao 2+1 stb koji sam plaćao 1 din . Sada mi stigao račun za Januar 2023 uvećan za taj 1 stb 125 + 25 din pdv .
Zar uz box 4 beli ne idu 3 stb uređaja
Hvala
Idu već neko vreme od promene box paketa po dva stb uređaja besplatno. Meni je još stari plavi box i tri komada. Po novom idu dva.
Piše im odavno na sajtu u ponudi za box pakete.
 

Narode imam pitanje za Vas .
Koristim Box4 Beli , produzio ugovor krajem decembra 2022 . U paketu sam imao 2+1 stb koji sam plaćao 1 din . Sada mi stigao račun za Januar 2023 uvećan za taj 1 stb 125 + 25 din pdv .
Zar uz box 4 beli ne idu 3 stb uređaja
Hvala

Box 4 beli

Dodatne usluge
: Pauziraj, iris GO, Gledaj unazad (do 30 dana),
Dodatni STB uređaj: 1 STB uređaj
Dodatni paketi: Porodični mix, Stingray Music, Extra, HBO+
Sa njihovog sajta.
 
Drugari, prešao sam s internetom i televizijom u Orion. Ugovorna obaveza kod MTS-a za BOX 4 Plavi ističe 8. februara. Imam par nedoumica i pitanja.

1. Da li mogu 9. februara da vratim svu opremu i da završim s njima?
2. Šta od opreme vraćam osim STB-a, daljinskog, strujnog adaptera i rutera sa spliterom i strujnim adapterom? Da li vraćam i HDMI kabl, lan kabl i bananice za telefon?
3. Ne želim da ostavim ni fiksni jer mi ne treba. Mobilni broj bih zadržao na prepaid. Da li je to moguće?

Hvala.
 
Drugari, prešao sam s internetom i televizijom u Orion. Ugovorna obaveza kod MTS-a za BOX 4 Plavi ističe 8. februara. Imam par nedoumica i pitanja.

1. Da li mogu 9. februara da vratim svu opremu i da završim s njima?
2. Šta od opreme vraćam osim STB-a, daljinskog, strujnog adaptera i rutera sa spliterom i strujnim adapterom? Da li vraćam i HDMI kabl, lan kabl i bananice za telefon?
3. Ne želim da ostavim ni fiksni jer mi ne treba. Mobilni broj bih zadržao na prepaid. Da li je to moguće?

Hvala.
Kod supernove ima, otkazni rok, 30dana, da li je tako i u mts u, recice ti neko ko je kod njih.
Zavisi od zaposlenog u poslovnici neko trazi kablove, neko ne. Hdmi i dvi.
Bez problema mozes da ostavis broj na dopunu.
 
Čitah u Ugovoru, nigde se ne pominje otkazni rok. Videću šta će da mi kažu. Hvala na odgovoru.
 
Spaluj STB, ruter i eventualno spliter ako je dsl i dan nakon isteka UO odnesi u poslovnicu… zatrazi da ti BOX rasture na pojedunacne usluge i zatrazi prelazak mobilnog na postpaid… sve na licu mesta moguce… mozes eventualno danas da pozoves 064/733 da najavis, da znaju i ne gnjave sa ponudama…
 
Jel obnavljao neko skoro ugovor a da nema mogucnost ni yettel ni sbb? Jel moze uopste nesto da se izvuce kada nemaju konkurenciju?
 
Nisam siguran koliko su oni prilježni u analizi svakog zahteva u smislu da proveravaju dostupnost infrastrukture drugih provajdera na adresi pre razmatranja nekog benefit programa. Ja bih pokušao na blef sa IDP zahtevom.
 
Nisam siguran koliko su oni prilježni u analizi svakog zahteva u smislu da proveravaju dostupnost infrastrukture drugih provajdera na adresi pre razmatranja nekog benefit programa. Ja bih pokušao na blef sa IDP zahtevom.
Pa pazi, ako trazis idp broj, znaci da imas optiku, ako imas optiku znaci da moze Hipernet, to i oni znaju.
 
Sta je trenutno najbolje sto nude od pomocija za box2-3 pakete? Za potpuno novog korisnika, optika. Hvala
 
14 meseci osim ako ne prelazis sa sbba 😁
 
Nazad
Vrh Dno