Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ne znam da li je bug u aplikaciji, ali prikazuje mi da imam 40gb na raspolaganju na osnovu 1 u Box3 broja. Nova ugovorna obaveza mi je počela 5. januara i broj za deljeni net još uvek nisam dodao, a krajem decembra je broj koji sam imao kao 1 u Box3 prešao u Yettel.

E sad... Fora je što u novom ugovoru imam samo 20gb za 1 u Box3, pa nisam siguran da li da dodajem broj, ili da ostavim ovako kako je 😁
 

Prilozi

  • Screenshot_20230114-134852_Moj mts~2.png
    Screenshot_20230114-134852_Moj mts~2.png
    584.7 KB · Pregleda: 56
Update na situaciju gde sam potrosio 14 400 dinara interneta preko.

Odgovorili su na prigovor, kazu ja sam kriv, al' zbog odrzavanje dobre poslovne saradnje izlaze mi u susret pa mogu da platim 2500, umesto 14 400. To je okej, krastavac, hvala im? Stici ce racun za koji dan
 
Update na situaciju gde sam potrosio 14 400 dinara interneta preko.

Odgovorili su na prigovor, kazu ja sam kriv, al' zbog odrzavanje dobre poslovne saradnje izlaze mi u susret pa mogu da platim 2500, umesto 14 400. To je okej, krastavac, hvala im? Stici ce racun za koji dan

Ako ti je to prihvatljivo i poduprto listinzima, to je ok. Ukoliko znaš da krivica nije tvoja, ospori im i tih 2500 i šalji pritužbu i njima i Ratelu (tako da i jedni i drugi vide kome je sve poslato).
 
У оквиру бокс пакета на колико уређаја (android, windows...) може да се инсталира ирис апликација и на колико истовремено може да се прати?
 
img_20230114_212529-jpg.371526
 
По томе сбб предњачи јер се може пратити програм на 9 уређаја истовремено, 3 тв, 1 смарт тв апликација и 5 моб апликација. После је мтс са 6 уређаја, 3 стб и 3 апликације. Јетел даје на 5 уређаја истовремено.
 
Kod yettela zavisi od tarife koju plaćaš
Ja imam na 6 uređaja istovremeno
 
По томе сбб предњачи јер се може пратити програм на 9 уређаја истовремено, 3 тв, 1 смарт тв апликација и 5 моб апликација. После је мтс са 6 уређаја, 3 стб и 3 апликације. Јетел даје на 5 уређаја истовремено.
Код Телекома је:
-Четири Ирис СТБ уређаја,
-Три лиценце за Ирис ГО и
-Једна лиценца за Ирис Смарт.
Тако ми је речено када сам питао летос код мене у граду.
 
Ок, хвала. Могли су бар 5 да оставе, сбб нуди 5 + 1.
SBB nudi ali takodje nije moguce pratiti vise od tri strima istovremeno, bilo da je to smart ili obican slot.
Kod SBB-a je samo jedan smart slot+5 mob/tablet/pc slotova, kod MTS-a je sve jedno kako ces i gde koristiti tri slota mob/tablet/pc ili Iris za Smart TV.
Jedini je problem sto je EON miljama daleko od Irisa a opet na mts-u je moguce 7 ili 8 puta mesecno promeniti uredjaj (nisam siguran) bez ikakvog odlaska na portal i brisanja uredjaja, jednostavno pri logovanju ponudi zamenu za neki vec registrovani uredjaj.
Kod SBB-a mora brisanje preko portala, za obicne slotove valjda daje mesecno tri zamene a za smart samo jednom mesecno.

Pa sad ... kako kome odgovara ...
 
Poslednja izmena:
to me nerviraju. prvo su me digli na box paket box 4 plavi od 6300 (onaj sa omorikom 50) i za retenciju mi nude 9 meseci 50% (hbo, optika 500mb sto mi je sve overkil) a za nizi mi daju 6 meseci (jer se sad smatram nižim paketom od ovog na koji su me podigli bez moje volje jer ih je mrzelo da me zovu 6 meseci posto mi je UO istekla u julu).
šta mislite, je l ok ovo? pretih usmeno traženjem idp broja ništa nisam uradio.
 
to me nerviraju. prvo su me digli na box paket box 4 plavi od 6300 (onaj sa omorikom 50) i za retenciju mi nude 9 meseci 50% (hbo, optika 500mb sto mi je sve overkil) a za nizi mi daju 6 meseci (jer se sad smatram nižim paketom od ovog na koji su me podigli bez moje volje jer ih je mrzelo da me zovu 6 meseci posto mi je UO istekla u julu).
šta mislite, je l ok ovo? pretih usmeno traženjem idp broja ništa nisam uradio.
Otidji do najblize poslovnice i trazi IDP broj i reci da ti fiksni prebace na paricu . Zvace te garant u roku od neki dan i ponuditi - bar je tako bilo pre 2 nedelje - 50% na celu UO . Ja sam to dobio , mada nisam trazio i fiksni da prebace na paricu , jer bih ga otkazao da sam presao na Hipernet .
 
Meni sad u martu istice BOX4 beli. Hoću da pređem na plavi ima li kakvih šansi da se dobije kakav popusti ako se potpiše još na dve godine ili ako ostanem na belom ?
Hvala svima na odgovoru
 
Evo i ja dobih 50%. Juče podneo zahtev za IDP (ovaj put stvarno), danas pozvali.
Isto sve. Paket nam je već promenjen, samo još da se potpiše uo...

Znači samo savet za sve kome ističe uo, dva puta tražite idp broj kad odete u poslovnicu. Jer ako jednom kažete ko zna šta će ukucati tamo :ROFLMAO:

Vidim sad da na plavom ide samo jedan dodatni stb. Mi imamo 3 po onom starom. Verovatno će taj treći naplaćivati...
 
Idp tražite posle isteka ugovora ili može i malo pre? Ističe mi ugovor krajem januara pa gledam što pre da pokušam da završim ceo postupak. Ostao bih u mts-u ako daju 24m po 50%, ako ne onda u yettel.
 
Poslednja izmena:
Pa cim trazis IDP broj znaju odmah gde ides jer nigde drugde ti ne treba IDP broj. IDP broj je kao sto je nekada bio MIK ili ti migracioni kod da se ne gubi mesto u centrali i da moze adsl da nastavi sa radom bez bojaznosti od hubitka porta. Ono dok nisu uveli MIK je bilo problema kada hoces sa jednog provajdera da predjes na drugog. Pa ako izgubis post a daju ga nekom drugom mogo si cekati po par meseci dok ne dodjes ponovo na red da dobijes mesto u centrali.
 
Zna li neko koja je procedura za vraćanje/prebacivanje fiksnog broja da SBB na MTS box? Imam stari broj koji sam ranije prebacio u SBB paket i sada, godinama posle, prelazim na MTS box 3 plus optiku (još tri meseca ću imati i SBB paralelno da se ne jurim za penale) i kako i kada da prebacim baš taj broj u MTS (box)?
 
Они то пребацују, али ћеш имати неки њихов привремени број. Бар сам ја тако имао.
Ја сам још имао неки проблем са фиксни нисам могао да користим нису могли да га активирају а наплатили су неки износ или су онај други наплатили.
Жалио се и исправили грешку.
 
Nazad
Vrh Dno