Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Za ljude koji su raskidali skoro ugovor sa MTSom - kako vam je stigao poslednji racun? MojMTS aplikacija ne pokazuje nista, odnosno da su sve usluge ugasene.
Ne bih da me terete za 500RSD koji bi potencijalno godinama prilicno narasli :)
 
Stice ti papirni racuni za usluge koje si imao pojedinacno. To platis i zavrsio si sa njima.
 
Neće biti sledećeg puta, a pisao sam i ratel-u.
I jesi dobio odgovor?
Evo mesec dana ima kako sam im pisao, nikakav odgovor da mi daju klosari samo stoji da mi je u obradi predmet i tako 30 dana vec.
Jel imaju oni neku obavezu u kom vremenskom roku moraju da odgovore?
 
Za ljude koji su raskidali skoro ugovor sa MTSom - kako vam je stigao poslednji racun? MojMTS aplikacija ne pokazuje nista, odnosno da su sve usluge ugasene.
Ne bih da me terete za 500RSD koji bi potencijalno godinama prilicno narasli :)
Meni stigla poruka (premda mi je svakog meseca stizala poruka) i ja platio po tome. Što se tiče otkaznog roka, ja sam im 2 meseca pred kraj ugovora poslao mail gde sam izjavio da ne nameravam da produžim ugovor nakon isteka minimalnog trajanja od 2 godine te da smatram da su obavešteni i da 2.11. (kada mi ističe ugovorna obaveza) raskidam ugovor sa njima. Par mejlova su nešto oni trabunjali kako ovo ono, ja rekoh 1.11. donosim opremu, imam mail da ste obavešteni, ako bude problema idemo na sud. Odneo opremu, potpisao neki papir, sve ok.
 
Да ли су то поново Бокс 4 пакети поскупели?
 
Svakih par meseci po 200 dinara :LOL: pa ovo je vrhunski bezobrazluk, boks 4 crveni pre godinu dana bio 4 hiljade kada sam produžio ugovor, ove godine tri puta po 200 dinara, pa to ima da pređe pet hiljadarki za godinu dana.
 
A nekad je najjeftniji Box4 paket bio 3500 - 3600 din :D DSL korisnici od te do današnje cene praktično ništa značajno drugačije (internet brzina je isti raspad, TV usluga i dalje ne uključuje premotavanje u nazad, HD verzije kanala treba da rodiš mečku dok ih nateraš da puste na DSL-u... ) nisu dobili.. od doba kad je taj najjeftniji Box4 imao mobilnu tarifu sa 300 min mesečno jedina promena je promena mobilne tarife eto sad ima neograničene minute.
 
Ne mogu sad da kopam ali otprilike u zadnjih godinu i po dana sigurno je otišlo sa nekih 3600-3800 na ovih 4600, a ništa nisu dali od pogodnosti u paketu tipa veće brzine neta od 20 mb vdsl, više otvorenih tv paketa i tome slično. Da, i tih sto kinti što plaćam unazad gledanje. E pa videćemo za godinu dana šta ćemo i kako ćemo...ili neka dibidus pogodnost u vidu X meseci po 50% pretplate ili da se nešto drugo traži a nemam još mogućnosti ni za optiku od MTS a samim tim ni od Yettel-a, takođe ni SBB kablovska nije zaživela u zgradi iako je tu negde, ''blizu''. Zadnjih nekoliko produžavanja bilo je par meseci ili po dinar ili par meseci po pola pretplate. Meni u principu dosta i ovih 20 megabita, moglo bi bolje što se tiče tv od ovog osnovnog paketa, mobilna i fiksna linija ok, nemam nikakvih problema ni u radu neta ni u radu televizije ali ako ode preko 5 hiljada a biće i više onda valja dobro razmisliti a i ovo nije malo. Jednom rečju bezobrazluk.
 
I jesi dobio odgovor?
Evo mesec dana ima kako sam im pisao, nikakav odgovor da mi daju klosari samo stoji da mi je u obradi predmet i tako 30 dana vec.
Jel imaju oni neku obavezu u kom vremenskom roku moraju da odgovore?
Proveriću sutra pa javljam, mada ništa ne očekujem ni od njih.
 
Pametnije im je bilo da su onaj tzv.porodični paket u iznosu od 300 dinara ubacili ili spojili sa osnovnim tv paketom a za gigabajte se ljudi snađu uglavnom pridruživanjem jednog broja pa onih čuvenih 100 gb da se troši. Ovako, osnovna tv ponuda im je ravna klincu, tek sa ovim porodičnim paketom to na nešto donekle liči što se tiče tv programa.
 
Ma otišlo je sve dodjavola sa cenama usluga, namirnica itd. Ne znam dal i šta nije poskupelo od marta do danas.
 
Pre 2 meseca sam potpisao ugovor na 14 meseci po dinar i 10 meseci puna cena.
Pa kad sam podelio to izadje 1770 dinara mesečno i odlučio sam da tako plaćam.
Jutros gledam račun a nigde nema pretplate tj viška novca koji sam uplatio preko računa,zvao call centar javio mi se momak i rekao da se višak tj pretplata ne prikazuje ali ću podneti zahtev da Vam se dostavlja.
E sad me zanima,da li da ja plaćam kao što sam zamislio ili da batalim jer su oni ipak lopovska firma i platim onoliko koliko pošalju račun?
 
E pa loše si odlučio, bez uvrede, samo na ovom mestu je sto puta pisano kako se ponašaju ako se neko odlučio na plaćanje "van šablona". Sad se moraš ganjati sa njima.
 
Meni stigao prvi račun
 

Prilozi

  • Screenshot_20221205-201950.png
    Screenshot_20221205-201950.png
    125.2 KB · Pregleda: 67
@Miki Ue Naravno da nema uvrede, šta smatraš pod tim "ganjati"?
 
@Miki Ue Naravno da nema uvrede, šta smatraš pod tim "ganjati"?
Ganjati u fazonu da ih sad juriš da ti to obračunaju, znam da su ljudi ranije pisali da su imali nekih problemčića oko svega toga ali svakako nisu na kraju bili oštećena strana. Ili uplaćuj po dinar ili tu lovu sklanjaj negde na stranu pa posle da uplaćuješ ceo iznos kada ti dođe na naplatu, ovako kako si odlučio uvek iziskuje neku dodatnu intervenciju, nerviranje i tome slično.
 
Imam tri ugovora sa mtsom: box 3, box 4 i kontrolu troškova. Novi račun veći za 300 dinara za sva tri ugovora. Na svakom piše korekcija naknade 250 + porez. Zna li neko o čemu se radi? Nije valjda da vraćaju ono što su dali kao promociju kada 'zapamtiš' karticu za plaćanje?! Mada ništa me ne bi čudilo.
 
Ima li jos nešto osim telekomunikacionih usluga da je od marta poskupelo 3 puta? I 15% od marta.
Ne staj na muku 🙂
Jogurt, kafa, mleko, ali imaš jeftino poljsko koje je opet skuplje nego domaće što je bilo.
Hoću da kažem treba i ljudi u MTS-u nešto da doručkuju, popiju kafu 🙂
@valeksandar meni je stigao račun normalno. Proveri da nije neki servis uključen, neki vas... Trebalo bi nešto detaljnije da je prikazano na računu, ali obavezno piši prigovore. Njihovo je da obrazlože.
 
Izgleda da Premijer liga ipak daje rezulate i to ne male .
Novi korsnicI I trzisno ucesca u 3 kvartalu 2022
Internet 56%:30,9% MTS:SBB
Ukupno trzisno ucesce
51,06 ℅ : 44,5 % MTS :SBB
u poslednjih 12 meseci
Telekom plus 157 000 korisnika
SBB minus 31 000 .
Izvor RATEL .
 
Nazad
Vrh Dno