Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ako bih sada, preneo mob broj iz druge mreze i dodao na box 3 i presao na box 4, ugovor potpisan pre manje od 15 dana, po informaciji koju sam upravo dobio iz mts call centra, dobio bih 4 meseca 50% popusta na box 4 paket, ali bi se ponistila sva benefit kao novom korisniku, 14 meseci po 1 din za box 3.
Vidis zato sam te pitao jel tek prelazis ili si vec kod njih.

Nemoj da budes alav u zivotu i da uvek trcis za onim najvecim, jer nekada tako izgubimo ono sto vec imamo i dobijemo na kraju nesto sto podpuno razocara coveka, kao u tvom slucaju vec imas 14 meseci po 1 dinar i sada ako bi presao na box 4 ponistavaju ti 14 meseci po dinar a daju ti 4 meseca po 50% cene izabranog paketa.

Znam i ja sam u Yettelu potpisao ugovor na 12 meseci nedelju dana kasnije su dali ponudu za sve nove korisnike 14 meseci, naravno kao i svako pokusao sam isto sto i ti da uradim da me prebace na bolju pogodnost ali u mom slucaju ne moze da se menja kampanja i da hocu.
 
Hocu i ja da spojim broj u Box 3 al ako i meni ponude tako nesto,ostacu na ovome i ja.
 
Ako ti menjas svoj dogovor sa njima sto i oni ne bi menjali svoj ugovor sa tobom. Dogovorili ste se oni su ponudili uslove ti si na njih pristao sto bi sada iste uslove menjao?
 
kako da spojim Huawei edge ont na mrezu , pa posle da ga stavim u sobu da pojacam wi fi signal
hvala
 
Na linku koji sam ti naveo u prošlom komentaru na slikama nije engleski??

q2-jpg.309060


q2-jpg.309062





Pogledajte prilog 309060

Pogledajte prilog 309062
 
Jel AP sa ONT-om dobijate bez nadoknade ili? Podnosite zahtev za to???
I jel to radi samo na optici , ili i na bakru?
 
Koliko ovima iz Telekoma treba da donesu i instaliraju opremu, vec 15 dana nema nikoga da se javi.
Danas se konacno javi zakazali za ponedeljak... Dakle idem na box 3 na probu 3 meseca,sta mi je pametnije iskoristiti ova 3 meseca i cekati neku akciju taman oko Nove godine ili pokusati izboksovati sada bez probe i potpisati ugovor?
 
^odakle ideja da mi znamo sta je pametnije za tebe?
14 meseci po 1 din je sasvim u redu
 
Podneo sam zahtev za box 4 u ovoj promociji 18 meseci po 1 din
Agent mi je rekao ako prenesem broj telefona (A1 prepaid) u mts, dobijam sigurno box 4 po toj promo ceni.
Morao sam da dam sve licne podatke, jmbg, broj LK, datum i mesto izdavanja, serijski broj od mobilne kartice (pin i puk takodje), itd itd...
Danas mi stize postexpressom ugovor (gde sam se potpisao na 5 mesta i to se vraca nazad u mts) za postpaid broj gde pise 12 meseci po 1 din, ostatak puna cena.
Nigde ugovora za box 4?
Da li ste i vi koji ste dobili 18 meseci po 1 din, prosli kroz ovo?
Da li da stavim ovu postpejd karticu koju su mi poslali?
Ako moze neko da mi kaze kroz sta ste prosli, pa ste dobili 18 meseci po 1 din. :)
 
Trenutno koristim Q11 (2gb ram) na optici i zadovoljan sam, znam da je posle njega dosao HPH07 sa 4gb rama, koliko vidim sada dele HP4024.
Ima li smisla juriti HPH07 ili HP4024?
Jedinino sto me nervira je njegov crno beli daljinac sa ostrim ivicama?
 
HPH07 je sa 2 gb rama. Ako ti treba jedino on zbog aplikacija koje mogu da se na njemu instaliraju, uz već dobro poznatu ''gimnastiku''.
 
HPH07 je možda malo brži i mnogo bolje radi daljinski. Meni su inače zamenili onaj stari debeli sa njim.
Q11 mnogo lepše premotava unazad (hph07 malo trza sliku kod premotavanja, ili sporije ili brže).
Nemam pojma šta da kažem, i to za daljince relativno nije realno. Ovi od q11 su ne znam koliko već godina u upotrebi, ovaj od HPH07 je negde od posle uvođenja irisa, možda godinu dana ako ima. Inače je lepši od daljinski od HPH07 ako je to presudno, ima i bluetooth logo :)
Stvarno nemam pojma, meni su i Q11 sasvim dobri i dalje. Nemam neke besne televizore (jedan HD i dva 720p) da komentarišem da li je slika bolja.
 
Imam ja 4k tv i hp4024 su zamenuli za q11. Bolja je slika i brze prebacivanje na q11. Daljinci su ostali od hp4024.
 
Istekao mi je ugovor za BOX 4. Na računu je iznos od 6.299rsd, a na sajtu je cena 5.999 ukoliko se ugovor zaključi na 2 godine - uz svega 1 mesec popusta za postojeće korisnike. Da li je ovo realno? Praktično ne postoji nikakav benefit za potpisivanje ugovora na 24m.
 
Bole ih patka za stare korisnike
 
Istekao mi je ugovor za BOX 4. Na računu je iznos od 6.299rsd, a na sajtu je cena 5.999 ukoliko se ugovor zaključi na 2 godine - uz svega 1 mesec popusta za postojeće korisnike. Da li je ovo realno? Praktično ne postoji nikakav benefit za potpisivanje ugovora na 24m.
Meni istice za mesec dana, BOX 4 Crveni. Pisao im na mail, zvali me sa 064 733 i ponudili 7m 50% popusta na mesečnu pretplatu (ugovor na 24m).
 
Meni istice za mesec dana, BOX 4 Crveni. Pisao im na mail, zvali me sa 064 733 i ponudili 7m 50% popusta na mesečnu pretplatu (ugovor na 24m).
To se tebi cini da je dobra ponuda ali nikako nije, MTS je nekada za obnovu ugovora davao 3 meseca za one koji imaju box 2 paket, box 3 je dobijao 6 meseci po dinar a oni koji su imali box 4 su mogli da ocekuju daleko vise gratis meseci a ovo sada prevedeno u mesece po 1 dinar dobio si 3 ipo meseca.

Mts se uvek klosario na obnovu ugovora i generalno prema starim korisnicima nikada nije imao sluha nego si moro da se sa njima ubedjujes i da pretis prelaskom u sbb ili kod nekoga drugog pa na tu foru da daju koji mesec vise a ovo sada sto rade sa 50% cenom je krjnje dno dna pilicarenja.
 
To je baš super ponuda. Na koji si im email pisao, i šta si im tražio ako nije tajna?
Na [email protected] napisao da imam ponudu SBB-A od 12m za 1din. Prvo mi ponudili 3m 50%...
Koliko vidim da je 7-8m 50% popusta maksimalno koji su ljudi dobili za potpisivanje novog ugovora.


To se tebi cini da je dobra ponuda ali nikako nije, MTS je nekada za obnovu ugovora davao 3 meseca za one koji imaju box 2 paket, box 3 je dobijao 6 meseci po dinar a oni koji su imali box 4 su mogli da ocekuju daleko vise gratis meseci a ovo sada prevedeno u mesece po 1 dinar dobio si 3 ipo meseca.

Mts se uvek klosario na obnovu ugovora i generalno prema starim korisnicima nikada nije imao sluha nego si moro da se sa njima ubedjujes i da pretis prelaskom u sbb ili kod nekoga drugog pa na tu foru da daju koji mesec vise a ovo sada sto rade sa 50% cenom je krjnje dno dna pilicarenja.
Nigde nisam rekao da je to odlicna ponuda za potpisivanje novog ugovora ali je svakako bolja od 1m 50% popusta na pretplatu. Iskreno nemam volje da menjam operatera, na optici sam tako da prethodne dve godine nisam imao ni najmanjih problema sa njnihovim uslugama...
 
Poslednja izmena:
Istekao mi je ugovor za BOX 4. Na računu je iznos od 6.299rsd, a na sajtu je cena 5.999 ukoliko se ugovor zaključi na 2 godine - uz svega 1 mesec popusta za postojeće korisnike. Da li je ovo realno? Praktično ne postoji nikakav benefit za potpisivanje ugovora na 24m.
Postoje benefiti dodatni.
Zovnes 064/733 i trazis da te zovnu i da se dogovorite oko produzetka saradnje...

Meni istice za mesec dana, BOX 4 Crveni. Pisao im na mail, zvali me sa 064 733 i ponudili 7m 50% popusta na mesečnu pretplatu (ugovor na 24m).
I tebi, "samo tebi" i "specijalno samo za tebe" ponudili cak 7m po 50%...
A ja ih cekam da me zovnu ponovo nakon prijave raskida ugovora... a onda me zovnu dok sam bio na drugoj vezi i pricao (u stvari na prvoj vezi a oni su bili drugi poziv), pozovem 064/733 i prijavim da su zvali al da nisam mogao odgovriti zbog razovora, kazase da ocekujem poziv...
Dal me slagase, ima li tog drugog poziva?
Da li se ja to bez dalje price selim na sbb EON Premium sa 14m po 1din za UO od 24m i umesto Omorika 30 (sada Soko Lite) prelazim na O3 ?
Da li su sa 064733 ikog zvali 2. put kad se ne javi prvi put na telefon?
 
I tebi, "samo tebi" i "specijalno samo za tebe" ponudili cak 7m po 50%...
A ja ih cekam da me zovnu ponovo nakon prijave raskida ugovora... a onda me zovnu dok sam bio na drugoj vezi i pricao (u stvari na prvoj vezi a oni su bili drugi poziv), pozovem 064/733 i prijavim da su zvali al da nisam mogao odgovriti zbog razovora, kazase da ocekujem poziv...
Dal me slagase, ima li tog drugog poziva?
Da li se ja to bez dalje price selim na sbb EON Premium sa 14m po 1din za UO od 24m i umesto Omorika 30 (sada Soko Lite) prelazim na O3 ?
Da li su sa 064733 ikog zvali 2. put kad se ne javi prvi put na telefon?
Jeste, to je ta prica "specijalno samo za tebe jer ste nas dugogodisnji korisnik"...

Sto se tice prvog poziva, ni ja se nisam javio (nisam cuo telefon), poslali mi i SMS.

"Vas zahtev nije realizovan jer nismo uspeli da stupimo u kontakt sa Vama. U cilju dodatnog informisanja pozovite 064 733. Vas mts"

Kontaktirao ovaj broj i ubrzo pozvali opet sa ponudom....
 
Kod mene je bilo čak 3 poziva. Prvi nisam bio tu, stigne sms, ja nazovem, kažu očekuje poziv. Izađem na 5 min po pošiljku, oni pogode tad i vidim propušten poziv. Zvali posle i treći put.
 
Nazad
Vrh Dno