Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Istice mi ugovor 1.oktobra. Pozvao 064733 najvise sto sam dobio u pregovorima je 4 meseca za po 1 dinar,prelazim na SBB dobio kod njih 7 meseci po 1 dinar.Pa posle tog isteka ugovora videcemo ko sta nudi :) :)
Mnogo su se osilili ,secam se kada sam prelazio kod njih pre 2 godine sa 3 meseca podigli mi na 9 meseci po 1 dinara,a sada jedva 1 mesec dodaju gratis.Za svoje pare biram sta mi je ekonomicnije :) :)
To sada rade zato sto znaju da pojedini korisnici nemaju puno izbora i onda da ce korisnik da pristane na ucenu.
 
Pitanjce ako neko zna, Apolon je ukljucen u MaxTV paket ili nije?
Imam Box3 400/160.
Redom sam sve aktivirao na sajtu pa i to i cini mi se da je ispod pisalo ukljuceno u paket.
Sad kad udjem stoji kao da sam narucio i pise cena 699din i automatska obnova.
Pa reko ako sam se zezno da iskljucim, platim za ovaj mesec i gotovo.
 
@PapaBear66
Biće da si se zeznuo, jer čim ti stoji pretplata za plaćanje nije dostupno u okviru paketa. Koliko znam, Apollon je dostupan samo u video klubu, a ko hoće i aplikaciju mora da doplati.
 
Pitanjce ako neko zna, Apolon je ukljucen u MaxTV paket ili nije?
Imam Box3 400/160.
Redom sam sve aktivirao na sajtu pa i to i cini mi se da je ispod pisalo ukljuceno u paket.
Sad kad udjem stoji kao da sam narucio i pise cena 699din i automatska obnova.
Pa reko ako sam se zezno da iskljucim, platim za ovaj mesec i gotovo.
Zovi korisnički i pitaj da budeš siguran. Ako ti posle naplate pozoveš se na tu informaciju kod žalbe.
Ne znam gde gledaš na sajtu. Ako gledaš pod posebne usluge ili slično, tamo uvek piše to što si naveo.
Jedino merodavno ti je u cenovniku za tvoj box, lepo je napisano šta ide besplatno. Aktiviraj sve slobodno na osnovu toga.
 
@alek tacno, pomesao sto ima u okviru video kluba i pomislio da je aplikacija isto free. Hvala
@nesa69 gledam na websajtu pod Iristv aplikacije Apolon, sad sam deaktivirao pa pise Paket deaktiviran. Hvala.
Ne gledam ja to nego kao ako placam da sve aktiviram je bila zamisao.

Pitanje dodatno sta je sa HBO GO?
Probao na njihovom sajtu preko provajdera da se prijavim ne prihvata.
 
Moraš prvo da aktiviraš HBO go u moj Mts aplikaciji.
Za max tv paket sve ovo je besplatno:

Arena SPORT, AXN Now, RTS, Minimax Plus, Pickbox NOW, Filmbox OD, HBO OD, Epic drama, History, Superstar, BBC EARTH, Apollon, Balkan Myusic.
Piše lepo u ponudi, što da ne aktiviraš.
 
Moraš prvo da aktiviraš HBO go u moj Mts aplikaciji.
Za max tv paket sve ovo je besplatno:

Arena SPORT, AXN Now, RTS, Minimax Plus, Pickbox NOW, Filmbox OD, HBO OD, Epic drama, History, Superstar, BBC EARTH, Apollon, Balkan Myusic.
Piše lepo u ponudi, što da ne aktiviraš.
Cekaj jel sad aplikacija ili Apolon u okviru Video kluba u paketu?
Jer po toj logici bi onda imao i Arena aplikaciju sto ne verujem.
Mislim probao sam da dobijem podrsku ali posle 20min cekanja odustao, cenim ima ljudi sa vecim problemima.

Ovo za HBO GO cu onda tako hvala.
A gde, u aplikacijama mi ne pokazuje HBO GO?
 
Poslednja izmena:
Znaci meni u Moj MTS aplikaciji nista od toga nije besplatno ili u paketu, nasta god kliknem pokazuje neku cifru od 700 pa navise.
HBO GO se ne spominje nigde tako da neznam kako.
Kazem imam BOX3 400/160 MaxTV ako moze malo pomoci oko ovoga,
Hvala
 
Daklem podrska kaze sve to imam ali samo na TV ne preko aplikacije.
Jedino HBO imam pravo da aktiviram na telefonu ili gde god ali neznaju sto nece pa su me uputili na tehnicku podrsku.
 
HBO go je u sklopu HBO + paketa.
Sve ti lepo piše šta je besplatno za max tv paket. Ne vidim razlog za strah :)
Prvi put moraš sam da aktiviraš.

Arena u video klubu i Arena cloud aplikacija su dve različite stvari.

Znači sve pobrojano besplatno, sad ili veruj ili ne veruj… :)
 

Prilozi

  • 8E0EFB9C-E834-4E1F-93CE-344220450260.png
    8E0EFB9C-E834-4E1F-93CE-344220450260.png
    167.2 KB · Pregleda: 94
HBO go je u sklopu HBO + paketa.
Sve ti lepo piše šta je besplatno za max tv paket. Ne vidim razlog za strah :)
Prvi put moraš sam da aktiviraš.

Arena u video klubu i Arena cloud aplikacija su dve različite stvari.

Znači sve pobrojano besplatno, sad ili veruj ili ne veruj… :)
Sve tacno sto kazes ali na TV ili IrisGO kaze podrska, nema sta da verujem ili ne :) Hvala
Mada nisam siguran ni da oni znaju detaljno sta prodaju, ili namerno to rade da navuku neke ko mene da se zeznu.
Sto se HBO GO tice 20min sam se sad raspravlja sa nekom visoko strucnom osobom.
Prvo nikad cula za to pa onda nije u paketu pa onda morate da instalirate App prvo, reko majke ti lol.
Na kraju joj objasnim da imam aplikaciju ali da mi ne prihvata kredencijale,na sta mi onda ona kaze da moram njihov mail da koristim a ne onaj sa kojim se logujem na MTS.
Pa onda na PW reset itd, da skratim probao i tako isti rezultat.
 
Poslednja izmena:
Sve tacno sto kazes ali na TV ili IrisGO kaze podrska, nema sta da verujem ili ne :) Hvala
Mada nisam siguran ni da oni znaju detaljno sta prodaju, ili namerno to rade da navuku neke ko mene da se zeznu.
Sto se HBO GO tice 20min sam se sad raspravlja sa nekom visoko strucnom osobom.
Prvo nikad cula za to pa onda nije u paketu pa onda morate da instalirate App prvo, reko majke ti lol.
Na kraju joj objasnim da imam aplikaciju ali da mi ne prihvata kredencijale,na sta mi onda ona kaze da moram njihov mail da koristim a ne onaj sa kojim se logujem na MTS.
Pa onda na PW reset itd, da skratim probao i tako isti rezultat.
obicno ima neki kod, tako je u Telenoru i SBB kojimm kreiras svoj HBO nalog.
 
Za hbo
Sve tacno sto kazes ali na TV ili IrisGO kaze podrska, nema sta da verujem ili ne :) Hvala
Mada nisam siguran ni da oni znaju detaljno sta prodaju, ili namerno to rade da navuku neke ko mene da se zeznu.
Sto se HBO GO tice 20min sam se sad raspravlja sa nekom visoko strucnom osobom.
Prvo nikad cula za to pa onda nije u paketu pa onda morate da instalirate App prvo, reko majke ti lol.
Na kraju joj objasnim da imam aplikaciju ali da mi ne prihvata kredencijale,na sta mi onda ona kaze da moram njihov mail da koristim a ne onaj sa kojim se logujem na MTS.
Pa onda na PW reset itd, da skratim probao i tako isti rezultat.
Isprati korake. Meni je sve prošlo bez problema.

*obavezno aktiviraj aplikaciju Hbo Go kroz pregledač.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210922-181157_Chrome.jpg
    Screenshot_20210922-181157_Chrome.jpg
    54.1 KB · Pregleda: 86
Meni je bilo najlakše kroz IRIS meni na samom TV-u.

Za HBO GO:
Sada je to dugme na onoj kocki daljinskog, dole desno, četiri vodoravne linije. Ideš na Paketi i usluge i tu prvo moraš da aktiviraš HBO+ (ako već nisi to uradio).
To je izmenjeno na IRIS-u, ranije je bilo u podešavanjima ako se ne varam. Pogledaj u podešavanjima pod moje kupovine da li je "kupljen" tj. aktiviran HBO+.
To je prvi uslov da bi uopšte imao HBO GO.

Onda ideš prema uputstvu i unosiš tvoju lozinku za Moj MTS, uopšte za tvoj nalog na MTS-u (imaš u ugovoru, bar je pisalo ranije). Moraš baš taj MTS nalog i lozinku.

Proveri to prvo za početak.
 
Au kolko muke i komplikacije oko proste stvari.
@sarulja91 Uspelo je bas tako ali na kompu, jer na aplikaciji telefona samo daje polja za mail i pw. Hvala
@nesa69 Neces verovati ali ni u paketima ni u kupovini nema nigde HBO+ paketa, ali posto mi rade svi HBO kanali na TV cenim da je aktivirano. Hvala

Hvala svima na pomoci :)
 
Društvo, imam jedno specifično pitanje, i iskreno ne znam ni da li sam potrefio pravu temu. Korisnik sam BOX 3 paketa od januara ove godine (Fiksni + 400/160 optika + Omorika 3), a od maja prošle godine uzeo sam preko postpaid tarife Omorika 2 uređaj iPhone 11 Pro Max.

Pošto sam razočaran u ograničenja koja iOS ima, ali i njegove nekompaktibilnosti sa satom koji sam skoro uzeo (Huawei Watch 3 Pro), želeo bih da promenim telefon. Tačnije, hoću da prevremeno otplatim iPhone (nekih 9 meseci ranije), pa da mi onda omoguće izbor ovog (Android) uređaja iz ponude mt:s-a. Da li je neko imao iskustva sa ovim? Da li to odobravaju? Hvala puno! :)
 
koliko znam ne
dok ne prođe ugovorna obaveza vezana uz taj telefon
ja sam moj otplatio odmah ali mi obaveza nije istekla i ne mogu da uzmem drugi
 
Mozda ne moze na postojeci ugovor da uzme novi telefon ali ako stari ugovor za telefon izmiri moze da trazi prelazak na visi paket i novi ugovor a samim time dobija mogucnost da uzme telefon koji zeli.

Naravno ako mu se tako nesto isplati?
 
Društvo, imam jedno specifično pitanje, i iskreno ne znam ni da li sam potrefio pravu temu. Korisnik sam BOX 3 paketa od januara ove godine (Fiksni + 400/160 optika + Omorika 3), a od maja prošle godine uzeo sam preko postpaid tarife Omorika 2 uređaj iPhone 11 Pro Max.

Pošto sam razočaran u ograničenja koja iOS ima, ali i njegove nekompaktibilnosti sa satom koji sam skoro uzeo (Huawei Watch 3 Pro), želeo bih da promenim telefon. Tačnije, hoću da prevremeno otplatim iPhone (nekih 9 meseci ranije), pa da mi onda omoguće izbor ovog (Android) uređaja iz ponude mt:s-a. Da li je neko imao iskustva sa ovim? Da li to odobravaju? Hvala puno! :)
A sto ne predjes na BOX 4 na optici, 12mes za 1rsd plus cena uredjaja na rate, a onda puna cena paketa plus cena uredjaja na rate?
 
^ zato što neće dobiti 12 meseci već 3.
Može da se otkupi ugovorna obaveza, što znači cena uređaja (ono što je preostalo) + zbir preostalih pretplata za box. Ovo ti je opcija ako želiš sad odmah da uzmeš drugi telefon kako si i naveo.
 
Možeš samo da tražiš otplatu preostalih rata za uređaj (uradi to odmah danas putem mejla ako to zelis, kako bi već u predstojećem računu bio zbirno iskazan)

Samim tim ti se paket oslobađa, pa možeš da izabereš novi uređaj.

Radio sam to u više navrata.

Samo naravno, ako uzimaš novi uređaj potpisuješ novu UO, odnosno aneks.
 
Ja ne znam ko tamo radi i da li taj misli da ovo ima logike ali ranije tako nije bilo, ranije se znalo ako je nizi paket cena uredjaja je visa ali kako se uzima veci paket tako cena telefona ide dole a na onim malo skupljim paketima su pojedini telefoni bili za 1 dinar.... a sada toga nema vise kod MTS-a.

Bas bih voleo da vidim tog koji im radi marketing i da cujem njegovo obrazlozenje za ovu bahatost i bezobrazluk.
 

Prilozi

  • Screenshot (39).png
    Screenshot (39).png
    58.3 KB · Pregleda: 52
  • Screenshot (40).png
    Screenshot (40).png
    59.1 KB · Pregleda: 47
  • Screenshot (41).png
    Screenshot (41).png
    60.6 KB · Pregleda: 60
Idi na osnovnu ponudu. To ti je ona stara fora
Pa tako te izadje jos skuplje telefon, evo ti racunica za Omorika 6, mesecna rata za paket ti je onda 2500 x 24 messca ti je 60 hiljada dinara plus jos 9 hiljada izadje te 69 hiljada rinara telefon, a da ga uzmes na rate izadje te mesecna predplata za racun 1800 dinara plus 950 dinara rata za telefon pa x 24 meseca izadje te 66 hiljada dinara.

Sto je van svake pameti jer telefon u slobodnoj prodaji kosta 170 evra i to u radnji sa 2 godine garancije a na kp izadje sigurno i jeftinije.
 
Nazad
Vrh Dno