Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

^Vazi od dana kad poptises, tako da bi trebalo da dobijes...
Ti nazovi pa pitaj i ako ne vazi ti odustani pa sutra idi ponovo pa ce da vazi... ;)



Ali ja ne bi da ostanem bez jos 10 meseci po 1 RSD ... a to bi se garant desilo ako reugovorim... :d
 
@Zeha, mislim da se ne bi desilo, ali opet, mozes proveriti da budes siguran. Meni su pustili samo SD kanale umesto HD, ja se zalio i posle skoro mesec dana me zvali da potpisem novi ugovor sa svim benefitima sa starog, ali me mrzelo da idem do poslovnice.
 
Promocija HBO + HD paketa do 31.01.2021 godine 0 dinara.
Ali mora se otkazati najkasnije 31. januara da ne bi naplatili i februar.
 
Ja pre ravno godinu dana produžio ugovor za BOX 4 Crveni, bilo free 5 meseci, šta sada kada bi hteo ovaj reugovor što nude, mislim da nema šanse za opet neki mesec fraj, znači čekam septembar i 3 meseca pre isteka ovog važećeg.
 
Ja pre ravno godinu dana produžio ugovor za BOX 4 Crveni, bilo free 5 meseci, šta sada kada bi hteo ovaj reugovor što nude, mislim da nema šanse za opet neki mesec fraj, znači čekam septembar i 3 meseca pre isteka ovog važećeg.
Šta ti je to "reugovor"

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Jel moze da se vrati oprema cim istekne ugovor, ili mora mesec dana unapred da se najavi?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ljudi kako vam se svidja ovaj Iris TV?
Meni za ovo malo vremena totalno nefunkcionalno, par puta se desilo da zabaguje pa moram restart.. plus pola dugmića na daljinskom nema funkciju

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Da su se bar podrudili da mozemo sami kanale da poredjamo. Ovako samo nasminkano u odnosu na prethodno plus nema deljenje ekrana na 4. Ili bar ja nisam video.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ljudi kako vam se svidja ovaj Iris TV?
Meni za ovo malo vremena totalno nefunkcionalno, par puta se desilo da zabaguje pa moram restart.. plus pola dugmića na daljinskom nema funkciju

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
Blagi užas i jeza. Blokirao je za dan koliko ga imam jedno 40 puta, ekstremno je spor, nefunkcionalan.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sutra krecu sa uvodjenjem optike kod mene u ulazu... Koliko treba vremena da to proradi?

Huawei P30
 
2-3 meseca bilo potrebno, moze da bude i vise, mozda se desi da bude i manje.
Kad uvedu neko mora da pregleda, pa da odobri, pa a se zavede da postoji, pa tek onda pustaju u pogon...
 
Pozdrav ljudi,

Istice mi ugovor za Box 4 ( crveni ) paket i za post paid br na Omorika 1 paketu, interesuje me kakva su vam iskustva sa pogodnostima za stare korisnike?
Ja sam bas dugogodisnji njihov korisnik 10+god, sa box 4 i 2 post paid br, sve ukupno oko 6000din im placam mesecno. Da napomenem ova 2 post paida su uvek isla na 50% manji racun. Trenutno sto su ponudili je mesec dana za 1din box i ostalo sve regularno sto mi je malo u odnosu na povoljne uslove novih korisnika.

Da li da zovem na call centar pa da se "pogadjam" sa njima ili je mozda bolje otici licno u poslovnicu i sa agentom to sve dogovoriti.

Mene konkretno interesuje sto vise meseci od 1din za Box i 50% na Omorika 1.

Kakva su vasa iskustva i sta mi predlazete da trazim i na sta da pristanem?
 
Poslednja izmena:
predjes na sbb....

da li je ovo uz 4uzbox4 na jedan broj uz box jos 4, znaci 5 ukupno?
 
Zvace te i ako ti njih ne zoves. Nudice ti taj 1 mesec a ti trazi 6. Nece pristati odmah, zvace te opet pa se natezite. Obicno tako ide, koliko cujem a i ja sa pre godinu i po tako radio. Da me ubijes, ne znam koliko sam meseci za dinar na kraju dobio, 3 ili 5.
 
@Saruman

Ja bih se obratio mailom. Meni su nudili 6m po dinar i duplo veću brzinu (20 umesto 10) ali je to smešna brzina tako da sam raskinuo ugovor.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Pozdrav ljudi,

Istice mi ugovor za Box 4 ( crveni ) paket i za post paid br na Omorika 1 paketu, interesuje me kakva su vam iskustva sa pogodnostima za stare korisnike?
Ja sam bas dugogodisnji njihov korisnik 10+god, sa box 4 i 2 post paid br, sve ukupno oko 6000din im placam mesecno. Da napomenem ova 2 post paida su uvek isla na 50% manji racun. Trenutno sto su ponudili je mesec dana za 1din box i ostalo sve regularno sto mi je malo u odnosu na povoljne uslove novih korisnika.

Da li da zovem na call centar pa da se "pogadjam" sa njima ili je mozda bolje otici licno u poslovnicu i sa agentom to sve dogovoriti.

Mene konkretno interesuje sto vise meseci od 1din za Box i 50% na Omorika 1.

Kakva su vasa iskustva i sta mi predlazete da trazim i na sta da pristanem?
Ja sam konkretno nešto kao ti.
U maju sam 4.put produžio box, crveni + omorika.
Dobio sam 6 meseci po dinar, dva set top box-a I dodatnih 10gb na.mob....
Pa sada ti vidi...

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Hvala vam na odgovorima i sugestijama!

Meni licno Mts odgovara i ne bi prelazio na sbb.
Poslusacu vase savete i traziti 6 meseci besplatno, sto mi je i ok.
Javljam da li sam uspeo i kako.

Poz :)
 
Ljudi kako vam se svidja ovaj Iris TV?
Meni za ovo malo vremena totalno nefunkcionalno, par puta se desilo da zabaguje pa moram restart.. plus pola dugmića na daljinskom nema funkciju

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока

I kod mene isto tako....
 
Kakvu su *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i ovi iz telekoma to vise nije smesno za plakanje je .Dogovorimo se za novi ugovor box 4 20/4mb +2 dodatne televizije ,7m free ,trazio sam ja jos neke stvari nisu prihvatili ,prihvatim ja ovo .Donesu mi danas onaj hibrid (smece huawei)duplo losiji modem od zte h168n ,povezemo sljaka 20/4,odem ja na drugi posao da radim i kad se vratim ajde slucajno da proverim brzinu 16,17, dogura nekad do 18.mb ,ping skace 40ms,60ms,200ms pa padne na 20 ms .Signal za 4g odlican 3 crte ,mislim se sta ga j#be ,udjem ja u ruter da pogledam kako stoje stvari ,proslo nekoliko minuta dok sam video gde je sta.Pogledam ja klosari ostavili staru liniju adsl ukljucili i anex m brzina 16.3na adsl-u i margina 6db .Okrenem telefon dam im rok od 24 sata sve da srede i liniju prebace (vdsl)kao sto smo se i dogovorili ili odmah raskidam ugovor.Dobro pazite kada potpisujete ugovor ovi k#osari u zadnje 4 godine se ponasaju tako *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski izgleda da je radilo stranacko zaposljavanje ,ovoliko neznanje i bezobrazluk odavno nisam video a nije im prvi put.
 
Moze malo pojašnjenja u vezi ovoga, meni sad treba uvedu hibrid pa bolje odmah da im napomenem nego da se zajebavam sa reklamacijama

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni se Iris TV uopšte ne dopada. Prekonfuzno i velika glupost što su izbacili "speed dial" od 0-9. Druga stvar, koja mi nikako nije jasna, je sortiranje kanala. Odradio sam to u podešavanjima mog naloga, ali ništa. Ne ide od tog kanala koji sam namestio.
Jos jedna glupost je kad gledate nešto iz video kluba, ne možete pritisnuti bilo koji broj, kanal, i tako izaći, već mora dugme TV ili slično. Užasno je.
Je l zna neko kako sortirati kanale da ide tim redosledom od početka, a ne da ja moram da ukucam broj nekog od tih kanala, pa onda mogu na dole ili gore?
 
Kakvu su *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i ovi iz telekoma to vise nije smesno za plakanje je .Dogovorimo se za novi ugovor box 4 20/4mb +2 dodatne televizije ,7m free ,trazio sam ja jos neke stvari nisu prihvatili ,prihvatim ja ovo .Donesu mi danas onaj hibrid (smece huawei)duplo losiji modem od zte h168n ,povezemo sljaka 20/4,odem ja na drugi posao da radim i kad se vratim ajde slucajno da proverim brzinu 16,17, dogura nekad do 18.mb ,ping skace 40ms,60ms,200ms pa padne na 20 ms .Signal za 4g odlican 3 crte ,mislim se sta ga j#be ,udjem ja u ruter da pogledam kako stoje stvari ,proslo nekoliko minuta dok sam video gde je sta.Pogledam ja klosari ostavili staru liniju adsl ukljucili i anex m brzina 16.3na adsl-u i margina 6db .Okrenem telefon dam im rok od 24 sata sve da srede i liniju prebace (vdsl)kao sto smo se i dogovorili ili odmah raskidam ugovor.Dobro pazite kada potpisujete ugovor ovi k#osari u zadnje 4 godine se ponasaju tako *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski izgleda da je radilo stranacko zaposljavanje ,ovoliko neznanje i bezobrazluk odavno nisam video a nije im prvi put.

Kao prvo ti bi morao da znas da oni su dosli na montiranje, i posle toga zovu i prijavljuju u centrali da su bili na terenu i da su obavili instaliranje potrebne opreme a onda inzinjeri uzimaju posao u svoje ruke i prebacuju te sa jedne usluge na novu a to nekada zna da potraje, tako da moras da imas malo strpljenja. Pogotovo u ovo ludo vreme pandemije.
 
Pozdrav, na hg8245 lan 1 i 4 su za net, a 2 i 3 za iptv. Da li postoji neki nacin da se iz njega izvuce jedan kabl u stan pored, kojim cu da imam i net i tv, ili moram da vucem dva kabla? Je l moguce na neki nacin osposobiti port da bude za oba, pa onda da ide lan kabl u ruter, iz rutera u stb, i tako da imam net i tv? Ili to sto sam ja u glavi smislio nije moguce?

Btw, na optici sam, istice mi ugovor za 15 dana, box 4, ja fino podneo zahtev za raskid, oni fino pozvali da ponude 6 meseci po dinar, i eto, pogadjanka kao na pijac. A lepo sam otisao u poslovnicu, rekao da ne zelim da raskidam ali da mi daju 6 meseci, kaze ne moze
 
Nazad
Vrh Dno