Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Da li, ako nemam fiksni, mogu da se prijavim za neki box paket, a posle oni da zavrse sve vezano za to? Zgrada je u pitanju, pa vec postoji prikljucak za fiksni.
 
Mislim da moze, bio sam u toj situaciji ali nisam presao. Ciji mi se da sam citao da i kazu da ne znaci da ces sve usluge dobiti u isto vreme. Nisam 100% siguran
 
Zaboravih jos da pitam, do kada traje ova promocija 12 meseci po 1 din? Nesto se navodi do 31.05. ali ne znam koliko je to tacno.
 
Telefon u box paketu je klasicna voip usluga koja ide preko ont-a. Ovo vazi za optiku.
 
Ukljucen je, idi na box ponudu pa ce biti jasnije.
 
  • Like
Reagovanja: bit
Ја сам пре 10 дана увео оптику бокс 4 црвени. Био је договор да уведем крајем маја, да чекам пред крај и ако буде продужена акције да уведем у јуну или кад већ, а ако не онда крајем маја.
Звали су ме са 754 и рекли су да акција неће бити продужена и да се оптика мора увести до краја месеца, не сме се прећи у следећи месец.
Код Сбб-а сам још три и по месеца и хтео сам да што дуже одложим прелазак због што мањег преклапања, такав је био договор.
Е сад ја сам то договарао са дечком из МТСа, али су ме звали са 754, тј украли су том дечку уговор. Тај дечко ме је звао после пар дана због оптике, ја кажем да је уведена, после је провалио да није преко њега, неко се убацио.

Да ли могу нешто да урадим по том питању, јер сам обманут? По питању сторнијања или продужења за месец два по 1 дин.
Хтео сам да што касније пређем, до септембра кад ми истиче код Сбб-а.
 
А то што су развлачили каблове по згради, стану?
Ја хоћу да пређем код њих, али што касније до септембра, због преклапања.
 
Gde se na moj mts i stb boxu vidi sta je aktivirano? Mislim na pakete kao recimo HBO, Extra paket itd. Ako ima neko nesto aktivirano pa da slika bilo bi super. Hvala
 
I sta onda, da za 15-20 dana opet uvodi i sta AKO mu ne daju 12 meseci po dinar jer je to vec bio iskoristio i odustao?!
Sad nek cuti i koristi to sto ima.
Mirna glava je mnoooogo vaznija od 3-4krsd u dzepu.
Cemu da sam sebi "jede dzigericu", svadja se, nateze s dilejama...
 
Oni 1 m pomeraju ne 3m pa je samo 4krsd.
 
А ако продуже и на јул, август, то је 15000. 😀
Зваћу сутра па видети.
 
А ако продуже и на јул, август, то је 15000. 😀
Зваћу сутра па видети.
Prvo moje lepo brisati poruke na koje ti neko odgovori.

A sasvim je moguce da bude jos produzavanja akcije 12m po 1rs, to se desavalo i sa mobilnim paketima pa lako moze i sa optikom i box paketima.
 
U sredu mi uvode optiku box3. Da li moj ruter Tenda koji ima ap mod moze da primi od mts rutera i prosledi signal preko mreznog kabla i wifia?
 
Prvo moje lepo brisati poruke na koje ti neko odgovori.

A sasvim je moguce da bude jos produzavanja akcije 12m po 1rs, to se desavalo i sa mobilnim paketima pa lako moze i sa optikom i box paketima.
Ти си одговорио после пар секунди, зато је тако испало.
Проблем је што су ме звали раније да кажу да неће продужавати, иначе бих чекао задњи дан. А и неко други је звао са 754, а не дечко који је требао да зове крајем месеца, знали су да чекам продужење.
Неко други је то знао, звао ме је и обмануо, мада можда ни он није знао.
 
A mogu oni tebe da banuju forever
Ko tebi kaze da su oni u obavezi da ti daju 12m po dinar?

Budi oprezan,imaju listu smaraca

Posle nema vise nista ,12m samo mozes da sanjas
 
Онда да Сбб откажем раније. 😀
Још увек користим Еон, Ирис сам само пробао. Не могу да се навикнем.
 
Sta ti nije jasno ?

Imaju listu banovanih korisnika koje ne zele i cao

Primer=potpisao za optiku,dobio 12m i odmah raskida
Taj zavrsio karijeru,nema vise nista forever
Pa nisu ni oni veverice da ih zezaju
 
Nije istina to što tvrdiš ;) Možda dođe Milanče expert za raskide MTS ugovora i napiše komentar :D
 
U sredu mi uvode optiku box3. Da li moj ruter Tenda koji ima ap mod moze da primi od mts rutera i prosledi signal preko mreznog kabla i wifia?
Svaki ruter, cak i ako u njemu po difoltu nema opcija za AP mod, moze da se setuje u AP mod. Dakle odgovor na tvoje pitanje je, da. Tu postoje dva pravila: 1) SSID na drugom ruteru (Tenda) treba da bude razlicit od SSID primarnog rutera; 2) wifi kanali primarnog i dodatnog rutera takodje bi trebalo da budu razliciti da ne dodje do preklapanja - tj. da ne smetaju jedan drugom. Napomena: AP dobijas kada dva rutera povezes mreznim kablom, nadam se da si na to mislio.
 
Nazad
Vrh Dno