Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Jeste, ali je jutros trebalo da čekam duže od sedam minuta na to živo biće, a preko chata sam završio za dva minuta.
 
  • Like
Reagovanja: bit
Hvala, otkazacu preko chata jer necu biti tu a ni ne gledam tv skoro uopste pa da se ne zaboravim i zalijepe mi 700 800 din koliko vec.
 
Da li ima neko na zvezdari prekide sa netom? Tv radi normalno. Podrsku sam čekao 25 min i niko se nije javljao.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Interesuje me nesto ko je na Box plavom po starom ugovoru.Vidim ,npr,da su mi otkljucani muzicki kanali a u paketima imam opciju da kupim.Naravno ,ne placam tih 80 din. ili koliko je vec.Pa me zanima da li je neko aktivirao HD kanale i da li ih placa?
 
има ли неко можда сличан проблем huawei stb Q11, након упдате није имао епг, ни на инфо дугме, и искључим га на прекидач, сад стоји закуцан на 77% ...
могу ли га некако ресетовати, или све мора пешке до пословнице МТС.
 
Ja sad upalim tv i gledam malo bolje, jel realno eo sad ce 2020. godina, da na box 3 sto placam 3600 koliko li nemam nijedan HD kanal ahahah e crnjaka.
Prvih par mjeseci mi je sve bilo otkljucano a posle ne obracah paznju.
 
Ja vidim samo običan Fox na 204 i 130

Edit: Evo 205 movies, 224 Life, 225 Crime.

I od 706 do 709!

Lepo
Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
IMG_20191001_002614177.jpg
@simmke: ne znam za muzičke kanale: Kada sam izračunao porodični, HD i dodatne stb i koliko je nov BOX3 sam ukapirao da mi je jeftinije da potpišem nov ugovor za BOX3 i još dobijem 2 meseca po dinar (nisam bio ni godinu dana na starom BOX-u 3). Izmenjen mi je meni sa paketima i nisam imao više opcije za te kupovine ali na starom BOX-u 3 sam platio kada sam aktivirao HD kanale po toj ceni koja stoji u paketima (ona sport varijanta)
Prebacio sam mobilni i sada je box4 plavi na VDSL-u.
Nemam opcije za kupovinu HD kanala, morao sam da se natežem malo i dopisujem se ali pustili su prošle nedelje. Ovaj put sam morao do poslovnice da potpišem, ne znam ni sam, da li aneks ili izmenu ugovora i uglavnom sada piše u TV delu PLUS HD paket (pisali je inače PLUS TV PAKET).

Napravi matematiku pa vidi da li ti se isplati, dobio sam opet 3 meseca po dinar.
 
cek sta sam trebo da odjavim hbo ovaj mesec su opet poceli da naplacuju, znaci sta ceka me 500rsd racun?
 
Za iduci, i ne cekaj zadnji dan jer im treba kao do 24h da obrade to. Ja otkazah sad a kakvi su to nesoji dadnu ti dzabe nesto i ako ne odjavis *mjau**mjau**mjau*, a nije prezentovano kao probni period i sl no poklon eh
0800 100 100 pa 3 i opet 3 da pokažete, ne radi im live chat sa telefona pa sam zvao.
 
Poslednja izmena:
da ja bas pito sad na chat supportu, reki mi samo 24 sata mora ranije da se otkaze, ja cu tamo negde 25tog , ste me izgasirali za dzabe :)
 
Pa sve lepo piše na sajtu Korisnička zona/Promocije i do kada, pod kojim uslovima i po kojoj ceni...
Meni verovatno ostaje, klinci gledaju crtane, serije... ne idem više toliku u kafanu pa šta znam :)
 
Jedno pitanje za upućenije: za dva meseca mi ističe stari BOX 3 + mobilna tarifa, da kažemo da je u principu to novi BOX 4 crveni, na meni se vodi ugovor, imao bih pravo na 2 meseca po dinar u slučaju novog ugovora, bez varijante optičkog neta koji nije još dostupan, znam da bih se mogao cenjkati za više od ta 2 meseca kako su mnogi i radili, e sad da li bih mogao kompletno da odjavim sve te usluge i da par dana kasnije ili možda isti taj dan kad ja odjavim te usluge neko iz moje porodice potpiše novi ugovor za pomenuti BOX 4 i da se u tom slučaju dobije 6 meseci gratis period ?
Pisano je o tome ranije, znam da zavisi od slučaja do slučaja, ali ako je neko imao slična iskustva da podeli takvu informaciju, hvala.
 
Ugovor za fiksni se vodi na vlasnika stana, ja sam svojevremeno sa caletom isao u Telekom i nosio ugovor o vlasnistvu kako bi prebacili na mene, pa ne znam koliko ti se isplati ta gimnastika.
 
Ugovor za fiksni se vodi na vlasnika stana, ja sam svojevremeno sa caletom isao u Telekom i nosio ugovor o vlasnistvu kako bi prebacili na mene, pa ne znam koliko ti se isplati ta gimnastika.

Stan se ne vodi na mene nego na oca, ali se ugovor za BOX vodi na mene, ugovor sa sve 4 usluge MTS-a. Nego me čisto zanimalo može li novo lice sa iste adrese, iz istog stana da potpiše novi ugovor sa povoljnijim beneficijama.
 
Pogledajte prilog 275371
@simmke: ne znam za muzičke kanale: Kada sam izračunao porodični, HD i dodatne stb i koliko je nov BOX3 sam ukapirao da mi je jeftinije da potpišem nov ugovor za BOX3 i još dobijem 2 meseca po dinar (nisam bio ni godinu dana na starom BOX-u 3). Izmenjen mi je meni sa paketima i nisam imao više opcije za te kupovine ali na starom BOX-u 3 sam platio kada sam aktivirao HD kanale po toj ceni koja stoji u paketima (ona sport varijanta)
Prebacio sam mobilni i sada je box4 plavi na VDSL-u.
Nemam opcije za kupovinu HD kanala, morao sam da se natežem malo i dopisujem se ali pustili su prošle nedelje. Ovaj put sam morao do poslovnice da potpišem, ne znam ni sam, da li aneks ili izmenu ugovora i uglavnom sada piše u TV delu PLUS HD paket (pisali je inače PLUS TV PAKET).

Napravi matematiku pa vidi da li ti se isplati, dobio sam opet 3 meseca po dinar.

Brate,koje zavrzlame.Sacekacu da mi se zavrsi stari ugovor pa mozda i ja zakacim 3 meseca za dinar.I insistiracu na HD kanalima jer imam mogucnosti za to posto sam pre par godina imao Super Box gde su bili ukljuceni HD kanali.
 
Mislim da ne moraš ni dan da čekaš ako ideš na uvođenje nove usluge ili prelaz na novi box. Meni je za box 3 posle nekih 10 meseci ugovora odobren prelaz na novi box 3 i dva meseca gratis (u junu), sad pre mesec dana na box 4 i još tri meseca gratis.
Gledam na sajtu, produžili su promociju do 31.10.
Kako ti odgovara, ali trebalo bi da može odmah. Možda ćeš da se zezaš malo oko HD kanala ali isplati se, idu gratis. Uglavnom skrpio sam zamalo tih 6 meseci :)
 
@nesa69: da li je prilikom prelaska na novi Box 3 ostala ista ugovorna obaveza ili je pravljena nova na 24 meseca?
 
Uvek ide nova UO, pošto oni stari paketi ne postoje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jedno pitanje za upućenije: za dva meseca mi ističe stari BOX 3 + mobilna tarifa, da kažemo da je u principu to novi BOX 4 crveni, na meni se vodi ugovor, imao bih pravo na 2 meseca po dinar u slučaju novog ugovora, bez varijante optičkog neta koji nije još dostupan, znam da bih se mogao cenjkati za više od ta 2 meseca kako su mnogi i radili, e sad da li bih mogao kompletno da odjavim sve te usluge i da par dana kasnije ili možda isti taj dan kad ja odjavim te usluge neko iz moje porodice potpiše novi ugovor za pomenuti BOX 4 i da se u tom slučaju dobije 6 meseci gratis period ?
Pisano je o tome ranije, znam da zavisi od slučaja do slučaja, ali ako je neko imao slična iskustva da podeli takvu informaciju, hvala.

Pozovi 064 733 mesec dana pred istek ugovora i traži još dodatna 4 meseca po 1 dinar da bi potpisao novu UO.
Ja sam na taj način dobio 6 meseci po jedan dinar stim što je u ugovoru pisalo 2 meseca po 1 dinar a dodatna 4 meseca se na ugovoru nisu videla. Ono što je najvažnije svih 6 meseci je bilo po 1 dinar.
 
Novi kanali

na kanalu 130 i 204(strucno) ide Fox
na 205 ide Fox Movies
na 224 ide Fox Life
na 225 ide Fox Crime
 
Pozovi 064 733 mesec dana pred istek ugovora i traži još dodatna 4 meseca po 1 dinar da bi potpisao novu UO.
Ja sam na taj način dobio 6 meseci po jedan dinar stim što je u ugovoru pisalo 2 meseca po 1 dinar a dodatna 4 meseca se na ugovoru nisu videla. Ono što je najvažnije svih 6 meseci je bilo po 1 dinar.

Meni nude 5 meseci po 1 dinar.
Za koji box paket su ti dali 6 meseci po 1 dinar?
 
Za BOX 4 Plavi..
...ali nije loše i 5 meseci po 1 dinar i to bih prihvatio....
 
Da li u skorije vreme mozemo da ocekujemo sport klub kanale u ponudi?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno