Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam sam mts presao na Sberbank.
Za a1 korisnike sa onom ponudom ima 5000 din nakon prebacivanja plate, 6 meseci gratis odrzavanja racuna i jos dosta toga.
Na a1 sajtu su naveli pogresan paket, dakle nije Target market, vec Jednostavno.
Dobra im je fora sa stednjom preko noci, bonusom za Super karticu i onom pomoc na putu/u kuci karticom. Jedina mana u poredjenju sa mts bankom mi je kurs u menjacnici...bankomata ima, pa nije tolika frka koliko sam mislio, ali svakako nije laganica da moze bilo koji.
Btw, za vas koji menjate, tj gasite racun, obratite paznju ako ste stavili da vam uplata one drzavne pomoci legne na racun u mts banci, jer ni oni ne mogu da garantuju da li uplata ide na zatvoren racun ili ce biti otvoren namenski, sto je meni neverovatno...
 
Mislim da je taj devizni o kome pricas poseban devizni van racuna plus i istina placa se 50 din ako ima promene. Ali u okviru racuna plus ako samo ima promene na deviznom delu (a ne na dinarskom) mislim da se nece placati odrzavanje od 250 din.
pa mts banka i ne nudi tekuci devizni racun odvojeno, tako da tih 50 din koje stoje u obavestenju ce naplacivati za promene na deviznom delu multivalutnog racuna

Odakle ti informacija da ce da ugase aplikaciju?
lupa, u obavestenju stoji
Неће доћи до промене ни у коришћењу услуге СМС обавештења, као ни у коришћењу e-bank и m-bank услуге.
 
@wooque
Tih 50 din se odnosi na poseban devizni racun koji nikakve veze nema sa racunom plus. Mozes da ga otvoris ako se osecas sigurnije da imas odvojen racun za internet placanja, a i ne moras. Ukoliko imas samo racun plus, 250 din se placa samo ukoliko ima promene u dinarskom delu. U tarifniku kod racuna plus pise da je otvaranje i vodjenje racuna plus u valuti EUR i drugim valutama bez naknade.
 
@wooque

Izvini glup sam, kako ovo znaci da ce da ugase aplikaciju?

"Неће доћи до промене ни у коришћењу услуге СМС обавештења, као ни у коришћењу e-bank и m-bank услуге."

Gde si nasao to obavestenje da procitam detaljno kad sednem za komp?
 
dobili smo na mejl
ne znam dal ga ima negde na sajtu, pa cu ga uploadovati ovde
 

Prilozi

  • Obaveštenje.pdf
    367.9 KB · Pregleda: 36
Hvala. Sad pogledah na brzinu, nisam nasao nista u vezi aplikacije, osim na zadnjoj strani da se za e-bank i m-bank nista ne menja. Definitivno svako mora da pozove CC njihov i da se informise u vezi usluga koje najvise koristi.
 
pa mts banka i ne nudi tekuci devizni racun odvojeno, tako da tih 50 din koje stoje u obavestenju ce naplacivati za promene na deviznom delu multivalutnog racuna
Nudi, ja ga imam da mogu da sklonim novac od računa za koji je vezana kartica. Da li će mi ga naplaćivati nemam pojma. Ukoliko se to desi, ja onda nemam više šta da tražim u mts banci jer ću im od 1.7. plaćati 500 dinara (250 račun plus i 250 kreditna sa osiguranjem). Ako hoće još 50 dindži za safekeeping parica, gasim sve. Za 550 mislim da u bilo kojoj banci imam sve i više od toga.
 
Zar nije logično da će ugasiti aplikaciju MTS banke kada ne bude MTS banke....meni jeste.
I to sve nema nikakve veze sa ebankingom i m bankingom tu uslugu ćemo imati preko ps
 
Pa bilo bi svakako bolje da ostane ova mobilna aplikacija (a i web platforma), pa neka i promene samo logo mts u PS i preuzmu softver mts banke umesto MobiBank aplikacije Postanske koja je krs zaglavljana u vremenu.
 
Ne znam šta znači da gase banku ako brojevi računa ostaju isti. Da li je broj 360 kojim počinje račun vezan za MTS banku i da se taj broj ne može koristiti od strane druge banke ?
 
Neće ostati doveka, ali ima vremena. Eto npr. OTP i Vojvođanska su spojene već dugo, a račune su menjali tek sad za praznike.
 
ne gasi niko banku, nego je pripajaju.
racune su rekli da ostavljaju za sada ali verujem da kako budu isticale kartice menjace i racune.
 
Ja sam sam mts presao na Sberbank.
Za a1 korisnike sa onom ponudom ima 5000 din nakon prebacivanja plate, 6 meseci gratis odrzavanja racuna i jos dosta toga.
Na a1 sajtu su naveli pogresan paket, dakle nije Target market, vec Jednostavno.
Dobra im je fora sa stednjom preko noci, bonusom za Super karticu i onom pomoc na putu/u kuci karticom. Jedina mana u poredjenju sa mts bankom mi je kurs u menjacnici...bankomata ima, pa nije tolika frka koliko sam mislio, ali svakako nije laganica da moze bilo koji.
Btw, za vas koji menjate, tj gasite racun, obratite paznju ako ste stavili da vam uplata one drzavne pomoci legne na racun u mts banci, jer ni oni ne mogu da garantuju da li uplata ide na zatvoren racun ili ce biti otvoren namenski, sto je meni neverovatno...
Može li link za tu ponudu na A1 sajtu?
 
Pronašao sam, ako još nekom treba:
 
Ja sam sam mts presao na Sberbank.
Za a1 korisnike sa onom ponudom ima 5000 din nakon prebacivanja plate, 6 meseci gratis odrzavanja racuna i jos dosta toga.
Na a1 sajtu su naveli pogresan paket, dakle nije Target market, vec Jednostavno.
Dobra im je fora sa stednjom preko noci, bonusom za Super karticu i onom pomoc na putu/u kuci karticom. Jedina mana u poredjenju sa mts bankom mi je kurs u menjacnici...bankomata ima, pa nije tolika frka koliko sam mislio, ali svakako nije laganica da moze bilo koji.
Btw, za vas koji menjate, tj gasite racun, obratite paznju ako ste stavili da vam uplata one drzavne pomoci legne na racun u mts banci, jer ni oni ne mogu da garantuju da li uplata ide na zatvoren racun ili ce biti otvoren namenski, sto je meni neverovatno...
I kada istekne 6 meseci koliko košta zadovoljstvo za nas obične koji smo mts koristili za dobar kurs, podizanje na svim bankomatima, plaćanje m/e bankingom bez provizije na bilo koji račun i plaćanje u inostranstvu bez provizije?
Dakle bez štednje, zdravstvenog osiguranja, super i kreditnih kartica... Samo debit usluge.

P.S. Hoće li ostati m/e banking u mts-u bez provizije i plaćanje u inostranstvu isto bez provizije?
 
Sad su me zvali sa broja 0800 103 103 da me obaveste o promenama, ovako sanjiv setio sam se par stvari da pitam.

Cena ide sa 100 na 250din
Samo bankomati PS
Racun ostaje multivalutni
Kurs losiji
Kartica ostaje ista (MC)
Aplikacija ostaje ista MTS-ova
Placanje racuna bez provizije u aplikaciji

Nisam pitao za sms obavestenja, mada mi to ni nije bitno.
 
Aplikacija ostaje ista MTS-ova
zvao sam konkretno to da pitam, i odgovor je bio da niko u firmi to još pouzdano ne zna...

funkcionisanje paralelne aplikacije za znatnu manjinu, naprosto ne zvuči kao rezonska strategija za starovremenskog mastodonta poput PŠ, ali ok - moguće da postoje neki taktički razlozi za prelaznu upotrebu takvog rešenja
 
Samo prenosim. I verovatno jeste prelazna faza integracije.
 
Ja imam progresiv plus, održavanje je 300,00 rsd, kreditna bez održavanja, sve uplate su bez provizije, dižeš sa bilo kog bankomata. Na osnovu kreditne imam zdravstveno osiguranje u inostranstvu. Račune plaćam skeniranjem qr koda. Ko je ugrabio sjajan spoj njemu je održavanje 150 dinara i onlajn menjačnica povoljnija.
da li sa progresiv plus moze beskonacno dizanja sa bilo kog bankomata ili samo 5 puta? hvala
 
I kada istekne 6 meseci koliko košta zadovoljstvo za nas obične koji smo mts koristili za dobar kurs, podizanje na svim bankomatima, plaćanje m/e bankingom bez provizije na bilo koji račun i plaćanje u inostranstvu bez provizije?
Dakle bez štednje, zdravstvenog osiguranja, super i kreditnih kartica... Samo debit usluge.

P.S. Hoće li ostati m/e banking u mts-u bez provizije i plaćanje u inostranstvu isto bez provizije?
159 din ti je osnovni paket.
Post automatically merged:

Ja nisam uspeo da nađem taj paket na sajtu Sbera.
Napisah lepo ranije, nije taj ppaket, nego Jednostavno paket, greska je do a1
 
Otvorio sam pre neki dan racun uz a1 promociju. Dobija se Jednostavno paket, jer je on nasledio ovaj Target market. Imaju ga u cenovniku zbog starih korisnika
 
Pa ne vidim šta je tu povoljno, ovo je poprilično loša ponuda napravljena da privuče sa ovih 5000 dinara poklona koje će vam banka uzeti nazad veoma brzo... Bolji je mts i sa poskupljenjem a tek Mobi progresiv +...


Evo šta je u toj Sber banka ponudi kod A1
-Vođenje računa Jednostavno /Target market 369 dinara
-Plaćanje iz m bankinga 15 din po transakciji
-Plaćanje hitan nalog iz m bankinga 30 din
-Podizanje na drugom bankomatu 2%,min 100 din
-SMS besplatan za transkacije samo preko 1000 dinara, a ispod tog iznosa ne navode cenu??
-Upit stanja naplaćuju i na svom bankomatu 15 dinara
-Isplata deviza sa računa samo na šalteru banke pa pretpostavljam i uplata
-Trajni nalog 20 dinara
- Podizanje novca u inostranstvu debitnom karticom 2000 dinara mesečno ??
Čak i jednom da podignes novac u inostranstvu 2000 dinara?
 
Ja sam sam mts presao na Sberbank.
Za a1 korisnike sa onom ponudom ima 5000 din nakon prebacivanja plate, 6 meseci gratis odrzavanja racuna i jos dosta toga.
Na a1 sajtu su naveli pogresan paket, dakle nije Target market, vec Jednostavno.
Dobra im je fora sa stednjom preko noci, bonusom za Super karticu i onom pomoc na putu/u kuci karticom. Jedina mana u poredjenju sa mts bankom mi je kurs u menjacnici...bankomata ima, pa nije tolika frka koliko sam mislio, ali svakako nije laganica da moze bilo koji.
Btw, za vas koji menjate, tj gasite racun, obratite paznju ako ste stavili da vam uplata one drzavne pomoci legne na racun u mts banci, jer ni oni ne mogu da garantuju da li uplata ide na zatvoren racun ili ce biti otvoren namenski, sto je meni neverovatno...
nije greska. zaista je Target Market. tako mi i pise u papirima.sad sam pogledao.on mozda jeste pandam "Jednostavno" ali ga ovako zovu valjda jer su promocije u pitanju.

A super kartica nista posebno? samo biras dal ce 5000 din na racun ili da super karticu da ti uplate? svakako bolje na racun jer je to kesh :) ili sam nesto pogresio?
Ja nisam uspeo da nađem taj paket na sajtu Sbera.
pa to i ne daje Sber regularno.. to je samo promocija preko a1..imas detalje o ovome na ovoj temi.a i u temi o racunima u bankama
159 din ti je osnovni paket.
Post automatically merged:


Napisah lepo ranije, nije taj ppaket, nego Jednostavno paket, greska je do a1
nije greska A1 kao sto vec rekoh :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno