Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Biće nešto interesantno uskoro izgleda.
9d960bd665e91fad5c5390c92ec930f0.jpg

Kako li ce samo da proveravaju "ispravnost" novcanica na toj skalameriji prilikom uplate :d
 
Pa vidiš kolika je, da moze da se otvori, verovatno bi zatekao praktikanta unutra...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Moze li u mts-u da se kreira podracun kao u telenoru?
Takodje, za plaćanje komunalnih računa i plaćanja na domaće bankovne račune nema provizije?
 
Veliki minus za MTS,nema ugovor sa svim firmama niti imaju volje da isti realizuju,ja sam morao da otvorim i racun u Komercijalnoj.
Ali ja sam takav...nije do njih.:p
 
Otvorio račun i saopštio novi broj računa referentu u firmi. Umesto na stari račun, plata uplaćena na novi. Simple as that. Ne znam kakve ugovore o saradnji pravi tvoja firma.
 
Ne bih znao ni ja,francuski gigant u pirotskom odelu.
 
Najverovatnije ja slucaj kao kod mene,jednostavno direktor ima neki dil sa societe generale bankom i nema sanse da mi prebaci platu na neku drugu banku.
Bio sam par puta na razgovor i kod referenata u firmi pa i kod direktora i jednostavno nema sanse da mi prebace platu mislim ne samo meni nego cela firma od nekih 500+ radnika mora da prima platu preko societea :(
 
^Naravno da mogu i moraju da ti isplaćuju zaradu na račun u banci koju sam odabereš...nažalost to je praksa u mnogim firmama, bez obzira na to što je to uslovljavanje protivzakonito a sigurno i protivustavno...
 
Ja sam pitao mogu li u telenor,rekli su mi moze ali je preporucljivo da bude neka banka koja nije mobilnog tipa.
 
Mastercard Debitna Kartica koju daju, da li mogu sa njom da placam na internetu kao do sada sto sa radio sa Visa Electron Banke Intese?

Istekla mi je Visa, pa se razmisljam da otvorim racun u MTSu, vidim da je odrzavanje malo, nisam zahtevan korisnik, uplate, isplate, mogucnost da novac na racunu prebacujem u evre da bih eto mogao da kupujem online?
 
Mozes najnormalnije.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ovo su novi NCR bankomati koje vec skoro godinu dana koristi i RF banka. Jedan takav je u Blue House Centru, prekoputa SIV-a u BG.
Takvih bankomata ima i po trznim centrima... Ovo se meni ne svidja jel realno uvodjenjem MTS bankomata verovatno gledaju da ugase mogucnost podizanja bez provizije na ostalim....

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Tu je najveci problem uvodjenje takvih bankomata u sto kracem vremenu na citavoj teritoriji Srbije.Gledajuci druge banke,s vecim iskustvom,nece biti zadovoljavajuce brzo.E sad,drzavno cedo je to,tudji novac,pa vidjecemo.Ja sumnjam.Nemaju ni poslovnice(u okviru MTS-a,Dunav osiguranja...)Nista mi ne znaci bankomat u TC.
 
Ima gde nema ni TC [emoji23]

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Ovo nije slikano uopšte u TC već u Bulevaru kralja Aleksandra u poslovnici Telekoma. Tu sam video, i reče radnica da će moći i računi da se plaćaju preko njega i da će biti i uplata/isplata evra.
Svejedno, nevezano za lokaciju, loše je što je bankomat unutar same poslovnice jer zavisi od radnog vremena iste.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Svejedno, nevezano za lokaciju, loše je što je bankomat unutar same poslovnice jer zavisi od radnog vremena iste.

Ti koji postavljaju bankomate,a koji nisu 24/7 dostupni gradjanima,to samo neki dunster moze da napravi.
 
Ovo nije slikano uopšte u TC već u Bulevaru kralja Aleksandra u poslovnici Telekoma. Tu sam video, i reče radnica da će moći i računi da se plaćaju preko njega i da će biti i uplata/isplata evra.
Svejedno, nevezano za lokaciju, loše je što je bankomat unutar same poslovnice jer zavisi od radnog vremena iste.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Izvini, moze samo broj u BKA gde mts ima poslovnicu?
Hvala.
 
Ovo nije slikano uopšte u TC već u Bulevaru kralja Aleksandra u poslovnici Telekoma. Tu sam video, i reče radnica da će moći i računi da se plaćaju preko njega i da će biti i uplata/isplata evra.
Svejedno, nevezano za lokaciju, loše je što je bankomat unutar same poslovnice jer zavisi od radnog vremena iste.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока

To što je unutar poslovnice ne mora uvek da znači da je nedostupan van radnog vremena poslovnice. Moguća je izvedba kao kod mene u RF banki, aparat je unutar poslovnice i dostupan 24/7 (isti takav sa uplatama i sl.). Videće se kada puste u rad.
 
Ne mora da znaci,ali je tako u 99% slucajeva.Ima i Erste takav bankomat,ali mora biti u nekom posebnom prostoru,odvojenom od prostora banke.Bolje je postaviti kao klasican bankomat na svim mjestima(za nas) nego ovako na pojedinim.
 
Ima i Intesa takve bankomate godinama u nazad u poslovnicama gde jedan deo gde je bankom odvojen vratima i staklom od poslovnice a ulazi se na karticu.
 
Izvini, moze samo broj u BKA gde mts ima poslovnicu?
Hvala.
Bulevar kralja Aleksandra 84.
Malo zavučeno i ne gleda baš na ulicu.
Slika sa Google.
a80387f62485a78976f94220192772cf.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Izvrsio sam kupovinu preko paypal-a sa racuna mi je skinulo dinare a ne eure.
Pri verifikaciji naloga na paypal su mi skinuti euri.
To tako ide ili sta?
 
To je do paypall-a, moraš u podešavanjima da nadješ da li da vrši konverziju ili ne i obeležiš da hoćeš da plaćaš u €. Ne znam napamet gde se to nalazi, čačkaj malo ili googlaj

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno