Šta je novo?

MSI Wind - diskusija

Heh uzeh i ja ovo malo cudo, posle par sati igranja, dizanja sistema i ostalog sam kranje zadovoljan :)

Sad videcemo za dalje, jedno sigurno znam, a to je da jedva ceka 6cell poshto cisto sumnjam da ce mi bat drzati bar 3 sata koji bi me zadovoljili ;)

:wave:
 
Nece ti drzati tri sata kako god da okrenes..
Jedino ako ga samo gledas!
 
I moja..
Mozda ako budes radio nesto manje zahtevno.Ali ako ovako meni pri gledanju filma 3 cell baterija izdrzi sat i 20 minuta maximum.Tako da ako je to racunica za film neces skupiti tri sata a za neki office bi trebalo i da izdrzi..
poz
 
6 Cell

Vidim da se na Zapadu već može kupiti (nije više pre-order) 6-celijska baterija za MSI Wind. Nisam uspeo da nadjem da neka od tih firmi isporučuje u Srbiju.

Zna li neko ispuručioca koji 'oće da šalje u Srbiju, a da plaćanje bude kred. karticom????

Hvala unapred.
 
6-cell baterija za wind je vec stigla u Pakom a uskoro stize i kod ostalih MSI distributera.
 
@Omnik
Cena?Ako nije problem posto se ranije pricalo ali mislim da je ostalo na nagadjanjima.
 
Preporucena MP cena sa PDV (18%) je 87,32EUR.
Naravno realna cena na trzistu ce biti niza...
 
@Omnik
Hvala
 
6-cell baterija za wind je vec stigla u Pakom a uskoro stize i kod ostalih MSI distributera.

Oni koji su mi se javili na telefon u Pakom-u ne znaju nista o baterijama za Wind.

Imas li neko ime i telefon/mail/prodavnicu gde se moze dobiti informacija o baterijama?

Hvala.
 
Oni koji su mi se javili na telefon u Pakom-u ne znaju nista o baterijama za Wind.

Imas li neko ime i telefon/mail/prodavnicu gde se moze dobiti informacija o baterijama?

Hvala.

Eno 11 kom na Pakom B2B (veleprodaja), mozes direktno njih kontaktirati...
 
@mad_max0204

Kao i sto su meni rekli tako cu i ja tebi da kazem,garancija se gubi ukoliko se nalepnica skine a to je jedini nacin da zamenis karticu.I ne postoji zvanican servis koji to radi!Iskren da budem mene je malo razocaralo produzenje garancije jer sam hteo sto pre da dodam jos rama i zamenim wireless karticu ali sta da se radi.Nema modela bez nalepnice preko donjeg srafa.Ako i ima onda je neko skinuo nalepnicu a ako je taj wind jos u garantnom roku bez nalepnice vise nije.
Poz
 
A sto hocete da menjate wireless karticu?Nisam upucen...
 
@scouser

Zato sto moze bolje...
Poz
 
@mad_max0204

Kao i sto su meni rekli tako cu i ja tebi da kazem,garancija se gubi ukoliko se nalepnica skine a to je jedini nacin da zamenis karticu.I ne postoji zvanican servis koji to radi!Iskren da budem mene je malo razocaralo produzenje garancije jer sam hteo sto pre da dodam jos rama i zamenim wireless karticu ali sta da se radi.Nema modela bez nalepnice preko donjeg srafa.Ako i ima onda je neko skinuo nalepnicu a ako je taj wind jos u garantnom roku bez nalepnice vise nije.
Poz

Ti si moj idol :) :) :)
 

Znam:)Samo nemoj da me stavis u potpis molim te:p!!!Znam da je cudno ali sam se bas spremao da ga otvorim i da stavim jos giga rama i neku wireless karticu sa atheros chipom a mozda i veci hard(ne treba mi ali kada ga vec otvaram sto da ne)a da ovaj od 80GB stavim u neki mali case pa da ga setam sa sobom.Mesta nikad dosta a ovaj wd od 160GB vec mi postaje tesan.Tako da kada sam procitao da je produzena garancija malo sam se razocarao mada vec vidim da necu izdrzati pa ce uskoro da ode nalepnica!

Pozdrav:wave:
 
Jeste malo retardirana ta politika sa skidanjem nalepnice, tj ne bi bila da bar moze u ovlashcenom servisu neshto da se odradi ... Stvarno bedak, a mislim da bi sa 2 giga propevao...
 
Ja bih licno bio presrecan kada bi postojala mogusnost da se u ovlascenom servisu moze dodati ram ili staviti hard disk veceg kapaciteta ali vec vidim gomilu zahteva tipa druga wireless kartica(polazim od sebe) ili drugi BT adapter ili sl. tj. gomila stvari od drugih proizvodjaca koji uopste nisu planirani da se stave unutra i koji bi morali da se budze da bi usli.Ali kada bi postojala neka upgrade politika tipa dodajemo ram ili hdd ili ne znam sta,to bi bilo lepo..
Poz
 
Vec postoji model sa 2GB rama i 160GB hdd...
 
@omnik

Pa lepo je to za one koji jos nisu kupili wind ali sta je sa nama koji su ga vec kupili,da prodaju stari pa da kupe ovaj sa 2gb i 160gb hdd.Ko misli na nas;)Znam,znam,produzili ste nam garanciju na dve godine;)
Poz
 
Poslednja izmena:
kako glupa politika ! PC racunari su napravljeni tako da moze da se uradi upgrade kada je to potrebno. Nisu ljudi kupili Play Station vec PC racunar u malom pakovanju. Sto znaci da, ako ti je malo memorije ili mali hdd mozs ga zameniti.
Sto se tice wireless kartice tu se ne slazem, ako ti se nije svidela kartica trebao si kupiti drugi uredjaj, ponuda je bas raznovrsna ovih dana, tu su i USB resenja. To je kao da kupis Tojotu Yaris i stavis mu tablu od Mercedesa :wall:, naravno ko to zeli neka budzi.
U svakom slucaju servis bitrebalo da je tu da bi sluzio za ove osnovne, da kazem "potrosne" stavri.
 
Poslednja izmena:
@lakii

Pa ne bih bas rekao da se slazem sa tom izjavom za wireless karticu.Tebi nije bitna pa tako razmisljas.Ako si neko kome kartica sluzi samo da se nakacis na AP i da imas internet onda ti je svejedno a i u tom slucaju zasto ne bi zamenio sa necim boljim.Poredjenje sa jarisom i mercedes tablom ne stoji.Ne radi se o tome.Radi se pre o stavljanju K&N filtera koji ti da par konja vise i vise snage.Sa drugom karticom dobijes i bolji signal kao i podrsku za software koji sluzi za pen. testing.To da ima drugih uredjaja sa boljom karticom je bezveze jer sta da radim ako mi se svidja msi dizajn a jedino karticu bih zamenio.Zasto bih uzimao nesto sto mi se ne svidja samo zato sto ima bolju wi-fi karticu.A za usb adaptere nemam sta da kazem.Koja je to budalastina osim nekih modela koji kostaju i po nekoliko stotina evra.
Sto se tiche politike upgrade-a meni se ne svidja ali mogu da je razumem jer ljudima se verovatno ne isplati da otvaraju neko odeljenje u servisu samo za to a da nakace tu obavezu postojecem servisu verovatno bi im bilo previse.Mozda je to,ne kazem da jeste ali donekle razumem.A da je to PC u malom pa jeste ali nije bas sve tako kako si ti zamislio.Ali da bi trebali da rade na tome da naprave neku upgrade politiku trebali bi.

P.S.
Inace PS se otvara da se stavi veci hard disk u njega ili slicno..

Poz
 
Poslednja izmena:
Ja imam hard od 160gb ali giga meme me gushi, tako da ce izgleda da se budzi, *ebo garanciju, sredice mi Nidza neshto :D
 
@mad_max0204

Mozda vrate nalepnicu ili stave novu.Koga si zvao ako mozes na PM(telefon,adresa i sl. Cisto da znam da li mislimo na isti servis) i ako su ti rekli cenu?

Hvala i pozdrav
 
Da li se zna kada ce biti ponovni uvoz Pink verzije WIND-a
Posto vidim da ni jedan distributer MSI-a nema toga poodavno.
Naravno ne treba za mene :D
 
Da li je neko kupio 6 cell bateriju i koliko je realno ocekivati da traje u nekim da kazem normalni uslovima korishcenja, wireless, word, neke slike i tako to...

Ima li shanse da nakuca preko 3 sata ili je to misaona imenica?

:wave:
 
Da, stvarno koja je snaga tih 6-celijskih baterija za MSI Wind koje su stigle u Srbiju??
 
Nije mi jasno sta ocekujete od 6 cell baterije.Mislim,ko ima wind sa 3 cell baterijom zna koliko mu traje u kojim uslovima.6 cell je duplo jaca,znaci 2x i realno je za ocekivati da pri odredjenim uslovima 2x duze traje.Kao da ocekujete neko cudo i kao da ce neko da se javi i da kaze e meni 6 cell baterija traje 6 sati.

Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno