Šta je novo?

Motorola Srbija na Forumu

Ja , posle xiaomi , MOtorola je ispred mnogo mnogo. Steta sto sam tek sad to otkrio.
 
Ja koristim motorolu edge 40 nekih 5 dana, telefon je predobar, ni malo se nisam pokajao, baterija 4400mha meni traje 2 dana koriscenja
 
Tek sad? 😮
 
Da li se zna zašto nema u radnjama Motorole Edge 40 ? Ima je preko operatera ali u legalnoj prodaji tako da se izrazim, nema je nigde.
 
Da li Motorola Edge 40 ima mogućnost dvojnih aplikacija ?
 
Parallel space je teško đubre od aplikacije. Ako već imate potrebe za dual aplikacijama (a ko danas nema?), koristite ISLAND, kad već proizvođač ne želi da to reši. Po meni veliki minus za Motorolu.
 
Ja nikada nisam imao potrebe za dual aplikacijama. Imam privatni i poslovni telefon.
 
Kada se može očekivati pad cena i kod operatera? U Gigatronu je cena 49990 a u A1 bez tarifnih paketa 57990.
 
Šta je bolja kupovina:
1. MOTOROLA Edge 30 Fusion 8/128GB 45999 ili
2. MOTOROLA Edge 40 8/256GB 49999 ?
 
Ja sam uzeo edge 40 i bas sam zadovoljan. Generalno slicni telefoni
 
Brine me što Edge 40 nema nikakvu zaštitu displeja. Da ima Corning Gorilla Glass 5 kao Edge 30 Fusion ne bih razmišljao.
 
Ima zaštitu, odakle ti ideja da nema.
Ekran je pokriven japanskim NEG "staklom". Nema mnogo podataka o njemu i postoji veoma malo review-a (pozitivnih), ali je svakako (dobra) zaštita.

Ako vam je to presudno, shvatite da su to samo zaštite od sitnih događaja, u džepu, torbici, na stolu, i tu i tamo poneki pad sa srećnim ishodom. Gorilla puca samo tako, nagledao sam ih se mnogo.

P.S. Ne radim u servisu/prodaji/marketingu ... :)
Samo ljubav prema tehnici, dugogodišnje iskustvo, prijatelji koji rade po servisima, itd ...
 
Poslednja izmena:
Ја сам скоро ставио фолију на Едге 40, мада није никакве видљиве огреботине имао. Узео сам у Јетел-у прво црни, који се мало више чини ми се грејао, па ми је о након 20 дана од куповине цркао звучник и спикерфон. Након месец дана сервиса, одобрена ми је замена за нови па сам узео зелени, с којим немам никаквих проблема...
 
Moj prosao test na moru, slike i video ispod vode :D 10 dana sam ga maltretirao , i mogu reci da sam prezadovoljan, video je vrhunski ispod vode kao i slike. kupio me je za sve pare :D
 
Лако је теби када си имао водено хлађење. 😂 😂 😂
 
Meni se desilo za ova dva meseca 2 puta da se zaledi interfejs, samo zakljucam ekran i otkljucam i on opet radi normalno. Ali generalno sam jako zadovoljan, dosao sam na motorolu sa samsunga i bas sam zadovoljan
 
I da dodam, vidim po raznim sajtovima da se zale na bateriju. Ja sam prezadovoljan. Izguram dan ipo ili 2 lagano svakim punjenjem. Ukoliko ne visis na telefonu sluzice te baterija neverovatno dobro, meni preko noci izvuce od 1 do 3% sto je sjajno
 
Wau, pa to je odlično.
A kako vas služi softver, ima li nekih velikih bagova?
Do sada ni jedan bag nisam imao, niti pregrevanje, baterija je za meni odlicna. maltretiranje i dalje traje. Nemam zamerke, dok sam imao Xiaomi i to vise modela, imao sam bezbroj problema. Nadam se da ce ovako ostati, inace zam zahtevniji korisnik :D i sto bi se rekla svaka sitnica mi smeta. Ovde do sad nisam primetio nista.
 
Nazad
Vrh Dno