Šta je novo?

Mortal Kombat 9 GOTY

Steam id: losminicma
 
Nisam siguran da je port bas lepo optimizovan. Neki ljudi imaju probleme sa konfiguracijom na kojoj bi trebalo da leti.

Inace super odradjena igrica, story mode je veoma zanimljiv, samo sto je kvalitet custscene-a na nezavidnom nivou. Challenge Tower je isto ekstra 300 challenge-a :3
 
Da li se još kome samo na ovoj igri ventovi na grafi vrte nenormalno brzo & bučno ?
 
pcsales-jpg.7445


mk10-jpg.7446
 
Itekako ima razlog odlicnoj prodaji... Igra je odlicna :)
 
Odlična igra i odlična cena. Drago mi je da se dobro prodaje. :)
 
Baš mi je drago što je PC verzija dobro prošla i što je uopšte izašla, vreme je da MK povrati staru slavu. :)
 
Za mene ove godine za sad:

1. Tomb Raider
2. Mortal Kombat
3. Remember Me

Igra je FENOMENALNA.

I jos par SS da se vidi ova lepota od igre :D :

MKKE_2013_07_30_18_38_17_76.png

MKKE_2013_08_01_16_33_46_88.png

MKKE_2013_08_03_15_29_12_68.png

MKKE_2013_08_03_15_51_08_83.png

MKKE_2013_08_04_11_49_29_91.png

MKKE_2013_08_07_15_16_39_21.png

MKKE_2013_08_09_16_16_02_66.png

MKKE_2013_08_09_16_24_28_72.png



Edit: Zasto pucaju linkovi? Nema sat vremena kako sam upload-ovao.
 
Poslednja izmena:
Bukvalno nema svrhe išta pisati u ovoj temi - igra je skoro savršena. Sve najbolje iz starih MK, unapređeno. Otprilike to je ova igra. Šteta samo što mi dugo treba da nađem protivnika u ranked, možda se promenilo od kad je bila na rasprodaji igra, nisam odavno igrao.
 
Ma mislim da nema veze sa brojem igraca vec je igra region locked i ima dosta online problema. Igraca ima dosta. Posebno u Rusiji kazu.
 
I ne baš, dnevni peak igrača je oko 1300, što je prilično malo, pogotovo kada se uzmu u obzir i te podele po regionima...
 
Odlicna igra,skoro pa perfektna,vratio sam se u dane 386-ce kad sam kao klinac pikao MK2 i 3.Igram Story mode i prica je odlicna.Bas me raduje sto se lepo prodaje.
 
Moram da probam ovo uskoro. Jel moze da se igra na narodnjacki nacin, preko neta, sa ortacima? :d
 


:p



Sta radi Skarlet :-devil-:
Definitivno jedan od najzanimljivijih i najbrzih likova u igri, steta sto je samo DLC karakter.
 
jel ima negde u igri lista svih poteza i fatalitija?
 
Odlicna igra i odlicna prica.
Malo mi je jedino bzvz sto je zavrsna borba isla na Raidena i Shao Kana. Ocekivao sam da ce se Liu Kang boriti kao i u filmu. Sve vise umanjuju vaznost Liu Kanga. Cak i u novom serialu Legacy, stavljaju ga na stranu losih momaka :) Tesko da ce se navici na to oni koji MK prate od prvog dela.
 
Gde ima "jeftino" da se uzme MK ovih dana, nikako da naletim na cenu od cca 10eur :-/
 
Videcu da uzmem veceras jedan komad za brata. Hvala
Pitanje sledece: da li igra neko na netu i kakva je situacija? Da li su sobe pune itd?
 
Online je ujedno i najveca da tako kazem mana ove igre.
Najvise zamerki je bilo na online mp.

Nije los ali nije ni dobar. Region locked je, netcode je los.
Plus mislim da su mnogi "napustili" igru i da se MP ne igra vise toliko.

Ali vredi ovo kupiti i odigrati Story kao i Chellenge Tower takodje MP sa drustvom, bratom, sestrom... je uzivanje.
 
A story moze i da se odigra sa pajrat verzijom, uzeo bi original da mogu ljudi da me tuku onlajn :-/
Cekiracu pa javljam impresije, thx emix-e o/
 
A story moze i da se odigra sa pajrat verzijom, uzeo bi original da mogu ljudi da me tuku onlajn :-/
Cekiracu pa javljam impresije, thx emix-e o/

Bolje sacekaj Injustice GOTY izlazi za par dana. Mnogo bolji net code ima a pravi igru isti studio. Plus ima nekih elemenata koji cine borbu zanimljivijom jso ako volis DC herije pun pogodak :D
 
Uh sto bi bilo dobro da je novi u pitanju. Bogami,posteno sam se sa ortacima odigrao od proslog leta. Nas cetvoro igramo 2 na 2, pice,grickalice i udri. Sve se napamet zna,sa svim borcima.
 
Znači next gen MK je pred nama!:D Nema šta, ovogodišnji E3 će biti zaista usijan..
 
Nazad
Vrh Dno