Šta je novo?

Mortal Kombat 9 GOTY

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,217
Poena
605
Iako postoji mogucnost da je fake, na Amazonu se pojavio i 14. jun kao datum izlaska. Bilo bi interesantno da izadje jer bi ovo bio prvi noviji Mortal Kombat za pc u poslednjih 15 godina..

http://www.amazon.co.uk/dp/B00BTXEFKS/
 
Uuu može.
Prvi mortal kombat posle ultimate trilogy koji me je makar malo zainteresovao.
 
Odlično, hteo sam da ga pazarim za PS3, ali uvek bi se pojavilo nešto preče. Bolje ovako :)
 
Zamalo sam zaplakao od srece :D
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!

uh ... dobro kroz prozor nisam iskočio !!! ... Ako ovo stvarno izadje, ajm never living maj rum agen !
 
Verovatno su zato i pustili trilogy na steam-u, da vide da li ima interesovanja.
 
Au, ovo čekam dugo godina. :D Nadam se da je istina.
 
Jedina igra zbog koje sam razmisljao da kupim konzolu.Sreca pa nisam...
 
Mortal Kombat je daleko ozbiljniji i teži za igranje od te dve, mada po meni ispred MK je Street Fighter. :)
 
nemaš ti pojma. To ti ja kažem sa 28 ;)

Odrasti vise :type: Inace MK9 me je drzao nepunih nedelju dana da bih ga prodao brze bolje i uzeo UFC3 od kog se ne mogu odvojiti. I ne bih rekao da je komplikovaniji za igranje od UFC3, u UFC-u ako igras sa dobrim protivnikom moras dobro tempirati udarce, predvidjati poteze i onda bammm u vugla :D To je za mene dobra tuca
 
Poslednja izmena:
Mortal Kombat je daleko ozbiljniji i teži za igranje od te dve, mada po meni ispred MK je Street Fighter. :)

SF jeste ispred, ali i MK je ispao prilicno dobro.
Valjda ce domaca zajednica zivnuti ako izadje i za pc :).

I ne bih rekao da je komplikovaniji za igranje od UFC3, u UFC-u ako igras sa dobrim protivnikom moras dobro tempirati udarce, predvidjati poteze i onda bammm u vugla :D

Postoji razlog zasto MK jeste tournament igra, a UFC nije.
 
Zavisi od osobe. Ja sebe ne vidim kako igram bilo kakvu realnu tucu. Cak mi je i Tekken prespor :) Te decje stvari u Mortal Kombatu, to je ono sto najvise volim.
 
Ako je ovo istina juhuuu razmisljam da kupim original da podrzim ovaj izlazak za PC. Inace to bi bio moj prvi orginal u istoriji koji bi kupio!:p
 
Pa prvi PC sam kupio 96te bili ste blizu.;) podrzavao sam pirate kao klinac. I stari dobri Extreme Plato koji je rentirao igre ko se seca.
 
Poslednja izmena:
I jos uvek nisi iskusio cari online igranja?
 
Bolje da ne iskusi pod stare dane :D
 
bravo . altimet mi deluje seksualno devijantno.
inače ferki ima , živi sam primer . ne treba se plašiti batina .
batine dobije onaj ko se mangupira. po pravilu .

inače što se mortala tiče, meni se svidja zato što je ko crtani film, zbog smisla za humor
i finog pod.ebavanja osobe koju pobediš na atraktivan, dečji način. mk je smešan i zabavan .
sa druge strane strit fajter ima bolje izvodjenje, ali mu fali smisla za humor .
to je neko moje mišljenje :)
 
Poslednja izmena:
upravo. koliko smo zivaca svi pogubili u mortalu, ali vredeo je svaki milimetar:)
 
bravo . altimet mi deluje seksualno devijantno.
inače ferki ima , živi sam primer . ne treba se plašiti batina .
batine dobije onaj ko se mangupira. po pravilu .

inače što se mortala tiče, meni se svidja zato što je ko crtani film, zbog smisla za humor
i finog pod.ebavanja osobe koju pobediš na atraktivan, dečji način. mk je smešan i zabavan .
sa druge strane strit fajter ima bolje izvodjenje, ali mu fali smisla za humor .
to je neko moje mišljenje :)

Meni je SF kao crtani film - sve je tako slatko i šareno, nema krvi a i likovi mi nikad nisu prerasli za srce. Sub-Zero, Scorpion, Shang Tsung, Mileena, Baraka su mi uvek delovali kao ubedljiviji i bolje osmišljeni likovi.
 
Mozda cete da me hate-ujete, ali skoro sam probao ovaj novi MK na PS3, odigrao sam samo 4-5 partija i jako sam se razocarao. Za razliku od trilogije ovde prostim stiskanjem udarca ne postize se klasicno brzo visoko udaranje, sto dosta rusi onaj pick up and play faktor koji je trilogija imala.

Inace cudi me da niko ne spominje Dead or Alive serijal, ja sam fan jos od drugog dela za Dreamcast, onaj counter sistem me je privukao i mislim da nisam video nista slicno u drugim fajterima.
 


:D
 
Nazad
Vrh Dno