Šta je novo?

Mortal Kombat 9 GOTY

Gotovo da više nema sumnje – u narednim danima Warner Bros. i NetherRealm Studios najaviće PC verziju Mortal Kombat koja će se pojaviti na Steamu.
U petak je igrin Steam direktorijum ažuriran, što definitivno potvrđuje da se MK nije slučajno našao u registry bazi, o čemu smo pisali pre nekoliko nedelja. Bog otac serijala, Ed Boon još uvek ne želi da potvrdi sve (mada i ne demantuje!) ali kao što znamo Steam registry retko laže. Warner Bros. svakako je imao opciju da obriše te podatke ali oni ne samo da su ih zadržali već su ubacili i novi sadržaj.
Izvor : http://www.bravo.rs/screenfun/odbrojavamo-sate-do-zvanicne-najave-mortal-kombata-za-pc/
sjajno ako bude stvarno :beer:
 
Vala, kad su ovi iz Screen Funa rekli da izlazi, onda tu vise zaista nema apsolutno nikakve sumnje! :d
 
Ja radim za ScreenFun :) Ne razumem, zar ovo nije dovoljan dokaz, ako već nije bilo dovoljno to što je igra odavno u Steam registry bazi? Da je Warner Bros. hteo, mogli su to odavno da obrišu a u stvari još i dodali achievemente u međuvremenu.
 
Nisam do sada primetio da je ScreenFun davao bilo kakve netacne informacije. Casopis je potpuno ok, sem bezveznih pisma citalaca i "saljivih" odgovora redakcije.
 
Bije ga glas da je klinacki casopis (sto i jeste bio nekad), verovatno zato Vuk bocka. Ne znam kakva je sada situacija sa ScreenFun ali ako je suditi po SK, svaki gejming casopis u Srbiji je namenjen citaocima od 3-12 godina...

Nego kada su vec casopisi tema, kako je moguce da neko radi u takvom jednom casopisu i da je "relativno" adekvatno placen? Ja sam bio u redakciji Sveta Kompjutera par puta i ono je raspad sistema a taj casopis se ipak prodaje u poprilicnom broju primeraka za nase pojmove.
 
Bije ga glas da je klinacki casopis (sto i jeste bio nekad), verovatno zato Vuk bocka. Ne znam kakva je sada situacija sa ScreenFun ali ako je suditi po SK, svaki gejming casopis u Srbiji je namenjen citaocima od 3-12 godina...

Nego kada su vec casopisi tema, kako je moguce da neko radi u takvom jednom casopisu i da je "relativno" adekvatno placen? Ja sam bio u redakciji Sveta Kompjutera par puta i ono je raspad sistema a taj casopis se ipak prodaje u poprilicnom broju primeraka za nase pojmove.

A koliko tacno "Gaming" casopisa ima iz Srbije?
Ja SK sa 5-6 testova mesecno ne smatram "Gaming" casopisom.
Zar SF nije jedini koji je preziveo i koji se prodaje? Ako gresim ispravite me.
 
Bije ga glas da je klinacki casopis (sto i jeste bio nekad), verovatno zato Vuk bocka. Ne znam kakva je sada situacija sa ScreenFun ali ako je suditi po SK, svaki gejming casopis u Srbiji je namenjen citaocima od 3-12 godina...

Nego kada su vec casopisi tema, kako je moguce da neko radi u takvom jednom casopisu i da je "relativno" adekvatno placen? Ja sam bio u redakciji Sveta Kompjutera par puta i ono je raspad sistema a taj casopis se ipak prodaje u poprilicnom broju primeraka za nase pojmove.

Paaa, s obzirom da je prosek članova redakcije i saradnika veći od 30 godina, više se trudimo da zadovoljimo sve ukuse. Ono, ustupak mlađim čitaocima jeste jasnije izražavanje bez "komplikovanih" termina koje možda ne bi razumeli ili sulude količine engleskog jezika u tekstovima, od čega se i inače zgražavam u SK. U početku i jesmo bili tinejdž časopis, naziv je bio BRAVO ScreenFun uostalom :) Nemački BRAVO ScreenFun u međuvremenu je ugašen, tako da je i ono BRAVO nestalo iz imena, časopis je dobio potpunu slobodu a i naravno, više nije bilo prevođenih tekstova iz nemačkog izdanja. Današnji ScreenFun je 100% naš :)

Što se tiče plaćanja, čuo sam i ja kakvo je stanje u SK...kod nas su stvari bolje, toliko samo da kažem, nemam zamerki a tu sam već 7 godina.

A koliko tacno "Gaming" casopisa ima iz Srbije?
Ja SK sa 5-6 testova mesecno ne smatram "Gaming" casopisom.
Zar SF nije jedini koji je preziveo i koji se prodaje? Ako gresim ispravite me.

Čini mi se da jeste :) Tužno je što je tako, ali ulaganje u novi štampani časopis čini mi se suludim danas. Nama to otežava uspostavljanje kontakata sa izdavačima, developerima...ali stvari idu nekako unapred, iako vrlo sporo.
 
Poslednja izmena:
Bije ga glas da je klinacki casopis (sto i jeste bio nekad), verovatno zato Vuk bocka. Ne znam kakva je sada situacija sa ScreenFun ali ako je suditi po SK, svaki gejming casopis u Srbiji je namenjen citaocima od 3-12 godina...

Upravo. Nije bi bila namera da bilo koga pojedinacno prozivam, cisto sam se osvrnuo na cinjenicu koju je G@W gore vec napomenuo. Screenfun sam bocnuo, jer kada sam ga poslednji put drzao u rukama, sto je bilo pre par godina, tekstovi su bili u fazonu sveopsteg glorifikovanja konzolaskih igara, uz neverovatno jednostavan recnik sa gomilom "modernih" anglosaksonskih termina i uskocica i nezaobilaznih dodataka, tipa: "Za maksimalno uzivanje u igri je potrebna karta od 500 evra", za naslov koji je doslovno leteo na 8800GT-u.

No, ako je sad situacija drugacija, kako kaze forsaken, svakako cu baciti pogled. :)
 
Poslednja izmena:
specijalno me zabole za vaše časopise . ova tema se zove "mortal kombat 9 goty" za slučaj da ste zaboravili .
 
Poslednja izmena:
Mnogo si doprineo temi :D
 
jesam. imao sam jedno dranje na prvoj stranici, jedan ukor i jednu blažu kripto-psovku . malo li je ?
 
Cudi me da jos nema pre-order na Steamu. Znaci apsolutno nista. SR, gameplay, jos koji screenshot... izbacili 2 ss-a i to je sve. Nesto su se ucutali.
Nadam se da ne skidaju oci sa monitora i da ce ispeglati to kako treba.
 
Ja sam preorderovao. Sada nikako da dočekam. :D
 
Ja se samo nadam da će odraditi lepo ovu verziju za PC a posebno bi bilo lepo da se jače čuje muzika arene dok traje borba. Na konzolama je baš tiha i ne znam šta je fora u tome jer je 80% muzike za arenu odrađeno fenomenalno?

Inače o igrici sve najbolje. Oni koji nisu fanovi MK a vole tabačine dopašće im se, oni koji su fanovi MK obožavaće je i verovatno je nikad neće izbrisati iz kompa, čak i ako malo dosadi :) Stvarno su se potrudili oko ovog serijala i verujem da će igrica imati ogroman uspeh kod PC igrača.
 
Još nema informacija na Steam-u... ,da li će biti kodova sa gmg-a u toku noći jel zna neko možda:)
 
Poslednja izmena:
^ Ocekujem moj veceras ili ujutro. Mora da bude!
 
U Americi još nije 3. jul, možda je zbog toga?
 
Poslednja izmena:
BONq6_eCMAAQRUJ.png


Stigao mi kljuc ali igre jos nema na Steamu.
 
Takođe.

Aktivirao sam je, i pokušao da instaliram, ali dobijem error. :D
 
Nazad
Vrh Dno