Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

To je ona politika kad eth umre sve umire.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da se ispeglam.
SRBminer sam ostavio da radi sa intensity 58, worksize 8 i threads 2 (ovo obavezno 2) a klokovi su 1100/1990 sa xmr 1500 strapom i svih 5 grafa daju ukupno 4450Mh/s tj. rig od 5 kartica daje toliko.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
1750 je neki OK rezultat za skinutim taktom za GPU, jer za Monero GPU moze i treba dosta dole da ide u odnosu na default, a da hashrate ostaje slican uz dosta manju potrosnju i grejanje, a sada uz ove cene efikasnost jeste bitna.
 
Meni RX580 na novom CryptoNightV7 oko 830-850 h , i prebacio sam deo da kopa Monero prekljuce jer je profit bio obecavajuci . danas sam sve vratio na ETH jer se ponovo izjednacila vrednost kopanja . Bruto je oko 1 usa $ dnevno po kartici i na jednom i na drugom algoritmu .

:(
 
Bojim se da smo i ispod 1$ po karti... Trajalo je cak 2 dana... A eth diff je i dalje isti iako se prelilo dosta kartica.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Za ocekivati, samo mi je zao sto je tako brzo :)
 
Hoce li nanopool isplatiti nekad iznos manji od onih 0.3 ako sad prestanem sa kopanjem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni kartice sa CryptoNightV7 na Moneru trose osetno manje struje i po pokazivanju GPU-Z i po merenju potrosnje ukupnog riga sa uredjajem , Otprilike oko 20-25 watt po kartici manje mereno na uticnici stim sto ta potrosnja dosta varira . Kod ETH potrosnja veca pod istim uslovima podesavanja frekvencija i voltaze . Tako da to je neki profit od ovog novog algoritma . Na zalost vidim da grafikon profitabilmosti Monera stalno lagano pada za zadnja 24 sata i izgleda da ce brzo otici dosta ispod ETH :(
 
jel se desilo nekom na nicehash da iskoci, no availible device, posle novog update?
probao sam i nazad verzije koje imaju v7 miner
na i5 4590 i 2x 1060,trebalo bi dobar biti za XMR
 
Jel se vama slaze iskopana vrednost sa onom na whattomine sajtu? Meni bas dosta odudara.... A average hash na pool mi je skroz ok, isto kao u mineru.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
jucer je bilo po kalkulatoru, danas je bar 20% manje vjerovatno luck, ovo pisem za nanopool ne znam kakvi su drugi polovi.
 
Da i ja sam na nanopool.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ko je na nanopoolu i stavio je minimum od 0,3 za isplatu neka zna da mu 5 % odlazi na povlačenje sa poola.
 
Glupost. A i to mi je puno, dok nakupim 0.3 treba mi 10dana.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
NaNoPool *ebava stvari...
I kod mene je tako.
 
Kao da se polako vraća u normalu.
Ali i dalje oko 15% manje.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel probao ko dwarfpool je daje pribliznije?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koliko treba vremena okvirno da legne uplata sa Monero Windows walleta na neku menjacnicu, konkretno Bittrex?
 
Dwraf je isti ako ne i gori :(

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Valja li, jel bezbedan my.monero online wallet? Koristi li neko to? Šta koristiti, neki desktop wallet, koji je dobar?
 
Svaki online wallet ili menjacnica ti je nesigurna opcija...Za sada bih Monero drzao na menjacnici i cim primetis da je Ledger Nano S dodao Monero nabavi isti pa tamo Monero drzi ne postoji sigurnije mesto...

A uskoro ce Ledger Nano S dodati Monero...
 
Nazad
Vrh Dno