Šta je novo?

Modding prodavnica !? u beogradu DA? NE?

preselili su se. stigao mi je sms danas :)

... Posetite nas u Dobracinoj 29 na Drocolu (ugao sa G. Jovanovom)...
 
Nista,razocaraces se od ponude.Bio sam tamo dvaput dok su bili u obilicevom vencu,tek sad kad su otisli iz centra sumnjam da ce me vise videti.
 
@ M.A.D.

Vrlo tezhak i mukotrpan proces je pozvati telefonom pre nego shto se uputish ka lokaciji chisto da ne bi bio "razocharan" jer uglavnom dosta toga mozhe da se nabavi tj da sacheka koji dan i lepo dodjesh i pokupish sve.

Ne bih da zvuchim brutalno ali nije to butik patika pa da sad stanesh ispred rafa i razgledash pola sata. Svi znamo u kom raspadu se nalazimo ali opet postoje reshenja...
Konstatacija da te necje vishe videti tamo, samo mozhe nama ostalima da osigura kolichinu hw-a jer cje za nas sigurno ostati neka stvar vishe :wave:
 
Pa realno OC House je kao i svaka druga beogradska firma nista vise :(
Sve sto mozes nabaviti kod njih ima i u WinWinu-u i drugim sopovima koji saradjuju sa ALTI-em...
 
zato shto rade sa mnogo malom marzom ;)
 
pa jesu li im svi proizvodi jeftiniji od konkurencije
 
Ja moram da pohvalim momke iz OC house-a, prvo sto su jako ljubazni i hoce da ti izadju u susret i zato sto vode brigu o svojim potrosacima, npr. trazio sam krajem januara, pocetkom februara gainward-ovu graficku 9800 gt 1gb i niko je nije imao na lageru jedino su oni bili iskreni i rekli mi kada konkretno mogu da je nabave i nisu me zavlacili ili odmah otkacili, dan koji su mi rekli pozvao sam ih i rekli su da je ima i da je cena ta i ta i onda mi je momak predlozio da za samo nekih 400 kinti vise mogu da uzmem 9800gtx+ i da mi se to vise isplati i da je kartica puno bolja od ove koju sam ja hteo i bio je u pravu, iako bi to trebala da bude uopbicajna procedura nije tako i mnoge prodavce i ne zanimaju bas puno njihovi potrosaci (kupci), ujedno su im i cene za procesor i plocu koju sam kupio isto kod njih bile jeftinije nego na drugim mestima, izuzimajuci one koji su stavili male cene ali nemaju nista na lageru...:mad:
I kao sto neko rece, vreme u kojem zivimo i nije bas za pohvalu (zemlju u kojoj zivimo necu ni da komentarisem), tako da ne mozes da ocekujes da odes u radnju kompjuterskih komponenti i da ti tamo sve bude izlozeno kao u prodavnici nakita, bitno je da postoji radnja koja moze da ti izadje u susret i po normalnoj ceni nabavi ono sto ti treba...;) Tako da, sve pohvale za OC house..:wave:
 
Poslednja izmena:
Nego sta bi sa tim sajtom. I mogli bi da se stavite na itsvet.com
 
Nazad
Vrh Dno