Šta je novo?

Modding prodavnica !? u beogradu DA? NE?

a jel otvorena ta prodavnica ili nije ?
 
Momci, neka Vam je sa srecom!!!

Moze na PM adresa prodavnice, kad necete/ne smete ovde da se pofalite? :p
 
Poslednja izmena:
Aj sretno ljudi !
 
A jel radi OC House da ja njima donesem kuciste i moju ideju,a oni ugrade i naplate materijal i ruke?
 
A radnju nije otvorio originalni pokretac teme ili jeste?
 
A i da fazon bude veci, otvorili su dve radnje ;)
 
Kad imas dve lokacije delujes profesionalnije :)
Samo napred, kazu da su pocetci najtezi...
 
i samo reklamiranje, u neogranicenim kolicinama...
 
A pa da :wall:

Udjesh u radnju sa obilicevog ili udjesh u radnju iz knez mihajlove i znaci imash dve radnje :D

zgrada izlazi na dve ulice, nemojte to da vas zbunjuje.. Postoji samo jedan OC House :)

:wave:

LOL!

Mrzelo me da gledam na karti Beograda gde je Obilicev venac, jer sam planirao da idem u Knez Mihajlovu :D

Jedan OC House, a dve adrese - da li im i komunalije naplacuju duplo? :smash:

:wave:
 
Bice dve lokacije ako se otvori potreba za tim... Na pocetku teshko da ce bilo ko tek tako da se isprsi ...

:wave:
 
Srecno sa radom ;)
Ovakva radnja nam je trebala "obicnih "ima mnogo :D
 
i samo reklamiranje, u neogranicenim kolicinama...
Za pocetak moze i funkcionalan sajt sa azurnim cenovnikom i lager listom. Moze i obican xls fajl. Ne mora to da bude neka eye-candy, ultra, flexi stranica, mnogo je bitnije da bude sto azurnija i sto pre dostupna.
 
Za pocetak moze i funkcionalan sajt sa azurnim cenovnikom i lager listom. Moze i obican xls fajl. Ne mora to da bude neka eye-candy, ultra, flexi stranica, mnogo je bitnije da bude sto azurnija i sto pre dostupna.

Prica se da ce sajt krenuti sa radom u septembru i da ce se raditi po principu - vidis na sajtu, narucis, ili nazoves da ti nabave neku zescu egzotiku koju nemaju na sajtu.

Nisu ni oni blesavi da drze egzotiku u prostorijama firme, pa da dolaze zaludjenici da pare oci i balave po patosu :type:
 
Nazad
Vrh Dno