Šta je novo?

Modding prodavnica !? u beogradu DA? NE?

Treba da pokusas. Ne moras da otvaras prodavnicu, moze i radionica u garazi da bude, ako imas ozbiljan sajt i dobar plan. GoranM je donekle u pravu, ali ne moze vecno da traje takav stav. Pre 6 godina niko nije ni znao da postoje firmirana napajanja i kucista a danas dobar deo ljudi ima bar neku pretstavu o znacaju tih komponenti. Dakle, ako ti je to hobi a ne ideja koju si dobio ovde citajuci postove promila fanatika, moze da uspe. Povezi se sa jos nekim umetnicima (boban56 je loood), svercerima exluzivnog hardvera, i polako gradite ime. Treba da imas neki portfolio, sa najnabudzenijim radovima, koji mozes da pokazujes firmama sa idejom da to uvrste kao opciju. Tu bi mogli da ti pomognemo. Ti obidjes sve firme u gradu i oni te otkace na keca, a onda svako od nas pored koje god da prodje svrati da pita jel rade custom kucista.
 
Poslednja izmena:
Hmm ja mislim da u NS ima jedna prodavnica hardware modding tako nesto...Ulica blizu sajma...Prolazio sam kolima kad sam isao kod buraza u stan pa sam video...Treba proveriti i ja cu za neki dan kad budem isao u Ns pa da se vidi kako oni posluju i da li ima prometa
 
Da dodam i ja svoje razmišljanje....

Koliko se do sada videlo svi su za, svi bi voleli da tako nešto ima i svi su lepo procenili da nema šanse da opstane takva prodavnica kod nas. Znači ovde pored računardžija imamo i dobre biznismene :)

Dakle ako si baš nameračio onda poslušaj savet da prvo probaš ovde preko oglasa, ili eventualno digni sajt za direktnu prodaju/katalošku prodaju online.
 
Hmm ja mislim da u NS ima jedna prodavnica hardware modding tako nesto...Ulica blizu sajma...Prolazio sam kolima kad sam isao kod buraza u stan pa sam video...Treba proveriti i ja cu za neki dan kad budem isao u Ns pa da se vidi kako oni posluju i da li ima prometa

Pa je l' ima? Ja ne znam ni za jednu :(
 
Uskoro (do septembra) se otvara i prva moding-overklok radnja, u kojoj ćete imati priliku da kupite sve od HW-a, sa tim staviće se akcenat i na dodatne brendove usko povezane sa modingom i overklokom (kućišta, pretižna vazdušna hlađenja, vodena hlađenja čak i fazna promenljiva hlađenja, LN2 hlađenja) zatim biće u ponudi i overklokovane maštine sa pomneutim vidovima hlađenja ;)

Radnja će se zvati OC Store, pokretač priče jednim delom ću biti ja (samo podrška :D )
 
Uskoro (do septembra) se otvara i prva moding-overklok radnja, u kojoj ćete imati priliku da kupite sve od HW-a, sa tim staviće se akcenat i na dodatne brendove usko povezane sa modingom i overklokom (kućišta, pretižna vazdušna hlađenja, vodena hlađenja čak i fazna promenljiva hlađenja, LN2 hlađenja) zatim biće u ponudi i overklokovane maštine sa pomneutim vidovima hlađenja ;)

Radnja će se zvati OC Store, pokretač priče jednim delom ću biti ja (samo podrška :D )

E super! ;) Tako nešto baš fali. Jedino što će to najviše značiti beograđanima ali bože moj, i mi iz NS ( i iz ostalih mesta,gradova) ćemo otići ako baš budemo želeli nešto da kupimo. Još ako budu/budete slali nekim kurirskim službama very good! :wave:
 
Hehe, mare to je onaj posao o kom si mi pricao :D Ma bice vrh :D To bese partnerstvo sa Nenadom?
 
E super! ;) Tako nešto baš fali. Jedino što će to najviše značiti beograđanima ali bože moj, i mi iz NS ( i iz ostalih mesta,gradova) ćemo otići ako baš budemo želeli nešto da kupimo. Još ako budu/budete slali nekim kurirskim službama very good! :wave:

Pozeljno je da bude i neki sajt sa fotkama i slicno, da ne bi ljudi isli dzabe u Beograd.
 
Da naravno, to se podrazumeva ;)
 
Vec znam jedno dvoje koje ce biti stalne mushterije :d
 
Uskoro (do septembra) se otvara i prva moding-overklok radnja, u kojoj ćete imati priliku da kupite sve od HW-a, sa tim staviće se akcenat i na dodatne brendove usko povezane sa modingom i overklokom (kućišta, pretižna vazdušna hlađenja, vodena hlađenja čak i fazna promenljiva hlađenja, LN2 hlađenja) zatim biće u ponudi i overklokovane maštine sa pomneutim vidovima hlađenja ;)

Radnja će se zvati OC Store, pokretač priče jednim delom ću biti ja (samo podrška :D )
Svaka pohvala,napokon i u zemlji Srbiji tako nesto!:banana:
 
Bilo je krajnje vreme.. Samo kada sexy33 misli da otvori taj shop? :)
 
Extra bi bilo! :D

Kod nas realno i onoga sto ima trazenje toga zagorca coveku zivot...

Recimo sta bi mene zanimalo, fan silensing gume, ne kvadratni dumperi nego one gumice koje idu sa obe strane lima, dakle kontakt od srafa spolja do plastike fana a izmedju lim kucista... pa mash mrezica na meru... gumene nozice (dobre neke), srafovi, 'U okviri za proreze na kucistu'-znate na sta mislim... filteri za prasinu ako bi se nasli neki pristupacni a ok... i po koje dugme :)... materijal za dremel i ubodnu testeru bi vam recimo isao iako toga ima svuda... fanovi razume se... dump materijali... pa i boje.... ima potencijala itekako.... plexy... fan kontoleri... kablovi...

:D

ps A realno ako budu prenabudzene cene onda i nece biti bas prometa jer...
 
Poslednja izmena:
svetlece zice, elementi za WC, UV i ostale lampe...
 
@g3n0c1d3
Na kraju ce taj sop otvoriti neko drugi ;)
@emaniac
Bice 995 EK program da se uzme :wave:
 
Bilo bi lepo imati tako nesto. Mada opet koliko ce biti profitabilno bolja varijanta je sajt pa da se porucuje
 
Knez Mihajlova

Dobro bre, Beogradjani, je l' ja treba iz alternativnih izvora da saznajem da je firma pocela sa radom? :banana:
 
OC house jos nije nema te egzotike na stanju bice reci cu pravom coveku da vam se obrati ;)

Ja procitah na PC berzi da su poceli sa radom i da planiraju OC sesiju na tecnom azotu za posetioce u Knez Mihajlovoj 17. E sad, da li ima egzotike ili ne, to ne znam - znam samo da ce mi pre ili kasnije izbiti neke pare iz dzepa ,)
 
Organizovacemo sesiju u OCHouse-u, to stoji ;) Ko zeli da prisustvuje neka dodje ;) Za datum cete morati sacekati jer jos nije tacno utvrdjen ;)
 
Ima li sajta?
 
Bice, samo polako, ocekujte sve pocetkom septembra (sajt i egzotiku) ;)
 
Pretpostavljam da ce i LN2 sesija biti pocetkom septembra...
 
Nazad
Vrh Dno