Šta je novo?

Microsoft E3 info

.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
Ne, na PS3 sam mislio .. ali kao i obicno opet nista nisi razumeo ...

A sto se odjave tice ... Bye :D
Vazno da ti sve razumes,ajde opet objasni sta je megatexturing:zgran: !
Uzecu x360 dok ne stigne ps3,isplati se!cao batice!
 
chava je napisao(la):
Veruj mi bice pirata brze nego sto ti mislis..PSP je probijen sa onim cipom,a posto PSP i PS3 imaju slican fimewire,autori tog cipa najavljuju da ce PS3 biti jako brzo razbijen.Tako da te tvoje tvrdnje i informacije od gore odmah padaju u vodu.E da bice mi zadovoljstvo da dam 79eura za neke PS3 igre,u to budi uveren..

Opet posmatras sve iz nekog svog mizernog ugla ..Od takvih kao ti SONY se nece hleba najesti :D. A lepo sam stavio u zagradi da se to odnosi na prosecnog PS3 konzumenta ..... a ne na highlandera iz Srbije ...

Btw, imas li vec povoljnu cenu za BlueRay diskove ?:D
 
Mrzim da se ponavljam ali ovaj i tred o PS3 su kao ogledalo, dakle :
@Driveru ako znas za milost zakljucavaj thread .
Sve sto je moglo da se kaze u vezi Microsoft - E3 receno je .
Nek odmore dusu malo PC vs KONZOLE fanboys-i .
 
Neboj se za BlyRay bice i toga polako..To zaista jeste format buducnosti..Nego ajde sto izbegavas odgovor..Kakav PC imas?Ajde sve nas zanima? :d
 
Poslednja izmena:
hejvule je napisao(la):
Mrzim da se ponavljam ali ovaj i tred o PS3 su kao ogledalo, dakle :
@Driveru ako znas za milost zakljucavaj thread .
Sve sto je moglo da se kaze u vezi Microsoft - E3 receno je .
Nek odmore dusu malo PC vs KONZOLE fanboys-i .
Konzole su bolje,ahhaahhaha!
Zakljucavaj, ako za boga PS3 znas?:d
 
Poslednja izmena:
Sigurno ti je komp jaci od Max-ovog..Gorane mora da imas quad sli+ quad core procesor + 8gb rama?Sve to sa Windows Vistom i Direct X10-kom!Bilo bi glupo da imas nesto slabije od ovoga jer ipak grafika je tebi primarna zar ne?! :D
 
chava je napisao(la):
Neboj se za BlyRay bice i toga polako..To zaista jeste format buducnosti..Nego ajde sto izbegavas odgovor..Kakav PC imas?Ajde sve nas zanima? :d

Neboj se pise razdvojeno ....

Kakav imam PC ? Recimo da daje bolje performanse nego maxov PC .. Jel ti dovoljno ?

I kakve to veze ima sa celom ovom pricom pobogu ?
 
chava je napisao(la):
Sigurno ti je komp jaci od Max-ovog..Gorane mora da imas quad sli+ quad core procesor + 8gb rama?Sve to sa Windows Vistom i Direct X10-kom!Bilo bi glupo da imas nesto slabije od ovoga jer ipak grafika je tebi primarna zar ne?! :D

Stvarno si papak ....

Grafika je definitivno ono prvo sto te privuce ,..... Isto kao i kad vidis dobru ribu (gledas li ti ribe uopste?) , a tek posle dolazi esencija , znaci ako je igra (riba) lepa (graficki/fizicki), zainteresovace te, posle dolazi sadrzaj/esencija, i ukoliko ti se svidi, ostajes, a ukoliko ti se ne svidi, ostavljas ... Sasvim jednostavno ....

Znaci grafika je vrlo bitna kao inicijalna kapisla :D

Uostalom, koliko sam video po tvojim postovima na PS3 threadu, davao si linkove za igre i govorio iskljucivo kako ovo ili ono izgleda ... Zar ne ?
 
Poslednja izmena:
.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
Stvarno si papak ....

Grafika je definitivno ono prvo sto te privuce ,..... Isto kao i kad vidis dobru ribu (gledas li ti ribe uopste?) , a tek posle dolazi esencija , znaci ako je igra (riba) lepa (graficki/fizicki), zainteresovace te, posle dolazi sadrzaj/esencija, i ukoliko ti se svidi, ostajes, a ukoliko ti se ne svidi, ostavljas ... Sasvim jednostavno ....

Znaci grafika je vrlo bitna kao inicijalna kapisla :D

Uostalom, koliko sam video po tvojim postovima na PS3 threadu, davao si linkove za igre i govorio iskljucivo kako ovo ili ono izgleda ... Zar ne ?
Da ali mislio sam na celokupan izgled igre tj. gameplay i sve..Nigde nisam napisao : "JAO VIDITE KAKO GRAFIKA OWNUJE"...Meni grafika nikada nije bila na prvom mestu..Evo ti primer ja i dalje 10 puta vise uzivam kada igram CS 1.6 nego CS:Source..
 
Poslednja izmena:
chava je napisao(la):
Da ali mislio sam na celokupan izgled igre tj. gameplay i sve..Nigde nisam napisao : "JAO VIDITE KAKO GRAFIKA OWNUJE"...Meni grafika nikada nije bila na prvom mestu..Evo ti primer ja i dalje 10 puta vise uzivam kada igram CS 1.6 nego CS:Source..


Hahahah ... Evo ti dokazi ... Sta ti je ono bilo na prvom mestu onda ? :D .
Gde si to pomenuo gameplay ? Ccccccc .... Gledas nas u oci i lazes ....




I evo opet ... Slike govore vise od 1000 reci (pogotovo chavinih) :D
 
Virtua Fighter 5-ovde sam naveo kako Borci i Arene izgledaju neverovatno detaljno i realno..Nisam rekao OMG Grafika ownuje *ebes Unreal3(To je ipak tvoja prljava specijalnost)..A to za Dead Or Alive uopste nisi razumeo,kada sam rekao "izgleda"mislio sam na celu igru kako je uradjena i kakav je gameplay,seting i grafika u celosti!

MotorStorm-Takodje vazi kao i za ono gore(e da istina je grafika sa 50% igre zavrsene zaista izgleda dobro),mislio sam i na gameplay,sudaranje kola,fiziku ,detalje,prskanje blata,nevidjenu do sada deformaciju terena i vozila...

Heavenly Sword-Pa ako si pogledao snimak video si kako komentarisem facijalnu i animaciju lika,kao i izgled nekih detalja..Pravog Gameplay-a u tom snimku nigde bilo nije tako da to i nisam mogao da komentarisem(pokazivani su modeli likova,engine i facijalna animacija sve real-time)..Rekao sam da mi se svidjaju detalji na armoru a to je i dizajn dragi moj prijatelju..Ako kazem da mi se engine svidja to ne mora da znaci da sam rekao da samo poligoni i teksture razbijaju..Dizajn i facijalna animacija me je u tom snimku najvise odusevila.

Final Fantasy-Pa isto ko i za one prve dve gore!Video sam gamplay,super je,animacije i modeli su do yaya!dizajn je naravno totalno futuristicki i to je ono sto mi se jako dopada..Gde sam uopste pomenuo da grafika otkida??

Gorane da te naucim par stvari...Kada se kaze "izgled" nemisli se samo na puste poligone i teksture pobogu,valjda je to svima jasno,osim tebi naravno..Misli se i na dizajn igre,animaciju,seting gde je igra postavljena,kompleksnost i izgled gameplaya itd..
Neverovatno kako na pokvaren nacim umes da prevrces moje reci i razmisljanja!Ponavljam,ama bas nigde nisam rekao da grafika ownuje!Molicu te da to vise neradis!

I evo opet...Pokazao si kako umes ko ****** da se ponasas(spam-ujuci po ovom threadu bespotrebno i iznoseci lazi),pokazao si koliko si zelen,i koliko o igrama oupste nemas pojma(jer si pre mesec dana komp kupio)..Za tebe su igre izgleda samo gomila poligona..Sramota..
A i recu svim ljudima ovde sta je jos sramota...Procitajte par njegovih postova za koje cu dati link. http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=100730&highlight=Graw
Mogu samo reci,sramota,neznanje i napaljenosta na jos jednu ne bas toliko fenomenalnu igru..Pogledajte samo koje on poruke salje svim ostalimFPS-ovima(jedno veliko LOL!!!), konzolasima,a posebno X360 ownerima,iako si znamo da je x360 verzija mnogo bolja)..Prenecu vam samo neke od njih..
Domaci Zadatak Za Sve FirstPersonShooter-e
Vrhunski Proizvod, to je sve sto mogu reci ... ACME
P.S. Konzolasi mogu samo da sanjaju o ovome (ukljucujuci i x360 ownere)
Ponosan sam na ovaj video, tako da bez ruznih reci
97mb/4min i kusur/gledaj i ne trepci
Naprotiv, igra je protiv retardiranih. Istrebljuje prosek i one ispod proseka iz gaming populacije. BF2 je recimo za retardirane...
Samo izuzetan slepac ne moze da vidi koliko su kvalitetnije texture u PC verziji....
Itd...itd..Stvarno sramota,beda,cemer i jad..Ne mogu da verujem da si tolika paljevina!Znaci nevidjena!Jos se usudjujes da drugima prigovaras...Bezobrazluk..
Svejedno,i kod mene si u ignore listi..Ne zelim da se vise spustam na tvoj nivo..:laugh:
 
Poslednja izmena:
savet za chava i somilic:samo ga kulirajte onda ce se opet vratiti dobrom starom ripovanju filmica i slicica iz igara

.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
Kakav imam PC ? Recimo da daje bolje performanse nego maxov PC .. Jel ti dovoljno ?

p.s.tesko da su ti performanse bolje od max-ove mashine jer si za hitman-a zakacio slike u 1280/1024 rezoluciji a u toj rezoluciji se ljudi igraju sa 6800 vanilom a tesko de je to i blizu x1900xtx-a ili mozda imas crossfire al' mali monitor:d :d :d :d :d
p.s. 2 kako te nije mrzelo da jos i "uslikas" njegove postove? ah da zaboravio sam to je sav tvoj sadrzaj/esencija:D :D :D :D :D
 
ivke76 je napisao(la):
savet za chava i somilic:samo ga kulirajte onda ce se opet vratiti dobrom starom ripovanju filmica i slicica iz igara
:D :D :D Rodger That! :D :D :D
P.S.Covek ima kompleske vidis...Oce da ima najjaci hardver.Ccccc..Znas onu: "Hocu da budem vezir umesto vezira"?E pa on oce da bude Max umesto Max-a!! :D :D :D
Zavrsio sam,previse sam isao offtopic...
 
Poslednja izmena:
ivke76 je napisao(la):
savet za chava i somilic:samo ga kulirajte onda ce se opet vratiti dobrom starom ripovanju filmica i slicica iz igara



p.s.tesko da su ti performanse bolje od max-ove mashine jer si za hitman-a zakacio slike u 1280/1024 rezoluciji a u toj rezoluciji se ljudi igraju sa 6800 vanilom a tesko de je to i blizu x1900xtx-a ili mozda imas crossfire al' mali monitor:d :d :d :d :d
p.s. 2 kako te nije mrzelo da jos i "uslikas" njegove postove? ah da zaboravio sam to je sav tvoj sadrzaj/esencija:D :D :D :D :D

Logika ti je ravna tacki smrzavanja .... Sve igram u 1280x1024 ....
Whatever, misli sta hoces , da sam hteo da cujem misljenje drugih, okacio bih i ja specifikacije svog kompa .... A sto se tice slicica, i filmica, naravno da cu okaciti, cim se pojavi neki naslov koji me interesuje ...
 
A što tebe toliko dotiče njihova oduševljenost PS3 igrama (ovaj thread je postao PS3 thread nakon zaključavanja istog)? Zašto?

Meni je kao okorelom PC igraču (ne i isključivo) cool da čitam, čak ima i jako zanimljivih naslova u najavi i uopšte mi ne smetaju konzolaši. Desi se da ponekad lupe nešto, a tiče se PC igara, tada odreagujem, ali verovatno i ja lupim nešto dok im odgovaram.

Ali ti ga Gorane, stvarno smori, iskuliraj malo.
 
driver je napisao(la):
next-gen konzole, pogotovo PS3, donece neshto novo u igrama shto PC ne bi uradio josh 10 godina (osim grafike), a naravno ni X360, shto je i pokazao za ovih 6 meseci multiplatform igara u 30fps...
ps3 će doneti nešto novo :) možda si mislio na doručak u krevetu? :)

pogledaj GTHD i reci šta će to novo biti :) IDENTIČNA ps2 igra sa malo pojačanom grafikom. šta je tu novo? drugo je to što si se istripovao da tu ima nešto novo, kad te strefi realnost ima da se pušiš. sam ćeš se sebi smejati koliko si lupao po forumima. ajde da je makar grafika neka, pa da kažeš da ps3 vredi 600$, nego ni to.

bolje igraj guitar hero, mlataraj po ta 4 tastera, to ti dobro ide.
 
Ladno 70-80 evra za navedene PS3 naslove. Pa koliko će onda da koštaju top naslovi? 100 evra? Posle neko kaže da se ps3 isplati novčano...600 evra + čip + igre = katastrofa. Samo od tih 600 evra ja mogu 3 godine da kupujem odličnu kartu gornje srednje klase koja sve tera, i još kusur vremena da mi ostane...Čak i da razbiju zaštitu opet će biti rezano na Blu ray diskovima, što znači dranje po ušima, jer oni neće koštati ispod 20 evra, a gde je tu i cena "usluge"...
 
zver je napisao(la):
ps3 će doneti nešto novo :) možda si mislio na doručak u krevetu? :)

pogledaj GTHD i reci šta će to novo biti :) IDENTIČNA ps2 igra sa malo pojačanom grafikom. šta je tu novo? drugo je to što si se istripovao da tu ima nešto novo, kad te strefi realnost ima da se pušiš. sam ćeš se sebi smejati koliko si lupao po forumima. ajde da je makar grafika neka, pa da kažeš da ps3 vredi 600$, nego ni to.

bolje igraj guitar hero, mlataraj po ta 4 tastera, to ti dobro ide.

GTHD je obichan demo, i to je GT4 podignut na HD, nishta vishe, a ti si naravno odabrao primer koji i nije nikakva igra, da li zato shto mrzish Sony, ili zato shto mislish da ce to u stvari biti novi deo Gran Turisma na PS3. Novo je recimo borba protiv hiljada neprijatelja odjednom (havenly sword), zemlja u motorstormu se sushi tako da ti sledeci krug te brazde smetaju, pa i nachin voznje zavisi od toga, Warhawk upravljanje brodom okretanjem joypada, to su neke stvari koje mi trenutno padaju na pamet.

Kazi mi shta to novo ima X360 ? Bilo shta, proshlo je 6 meseci, izashle multiplatform igre, najavljeni novi delovi prethodnih hitova sa boljom grafikom, i gde je tu neshto novo u odnosu na proshle konzole ?

A shto se tiche guitar heroa, ta igra ima gameplay kao nijedna na bilo kakvom xboxu, a tebi se naravno ne svidja jer imash sluha i sinhronizaciju pokreta ko penzioner paraplegichar :D:D:D
 
Poslednja izmena:
Greshkom sam editovao post umesto reply, evo ovde sada sa quoteovima...


posted by zver:
pa GTHD spominjem kao primer tih "novih stvari" koje ćeš igrati na ps3.
non stop pričaš kako ps3 donosi "nešto novo", a u stvarnosti dobijaš bukvalno copy/paste igru :)
i ako GTHD nije igra, zašto je onda prodaju kao igru, i to za neverovatnih 72€ !
72€ čoveče za "copy/paste" GTHD ! koliko će onda koštati MGS? 150€ ?

A zashto volish da pravish frku tako shto cesh izmishljati ? GTHD uopshte nije nikakva igra, vec samo prezentacija obichna, obichan demo, i igra koja izgleda potpuno isto kao na PS2 samo u visokoj rezoluciji, ajde sada na skidanje sonijeve konferencije jer mogu da se kladim da je nisi ni gledao, a izvlachish zakljuchke na osnovu onoga shto si usput chuo negde.

lol, ovo je tebi nešto novo?
prevazišao si sebe totoalno, pa ti ko da si u buretu živeo prethodnih godina.

- borbu sa hiljadu neprijatelja imaš na prastarom ps2. isto to imaš i na x360 u igri 99N. šta je tu novo?

- brazde koje se suše? znači gumama napraviš brazdu u blatu, i u sledećem krugu posle celih 100 sekundi imaš osušenu brazdu i stvrdnuto blato :) znači, temperatura vazduha je bila celih 100000 stepeni tih 100 sekundi da bi se to sve lepo osušilo? :)

Opet ponavljam, nisi gledao sonijevu konferenciju i volish da lupetash napamet. Heavenly sword nema nikakve veze sa 99nights koji ni ne postoji, a inache secka ko blesav, sushenje zemlje ne postoji ni u jednoj igri, ali je primer da Sony hoce da napravi neshto novo, dok je X360 shta prikazao, najavio shto nije vidjeno, pa makar bila i najgora nebuloza ? A ti si inache taj koji se odushevljava Burnoutom, a sada ti smeta ovo nerealno u igri koja je potpuno isti zanr i koja ima neshto novo ? :)

- Warhawk upravljanje okretanjem joypada??? ovo je tek biser, drajvi, pre 7 godina, znači SEDAM GODINA, ja sam na IDENTIČAN način igrao Nova Logic F16 sa SideWinder joypad-om koji ima ugrađen žiroskop. šta je tu novo ??? 7 godna stara stvar.

Uopshte mi ne pada na pamet da ti objashnjavam u chemu se razlikuje taj joypad sa ovim, pronadji informaciju sam ili zivi u ubedjenju da je to tako kako bi ti zeleo da bude.

na x360 nema ništa posebno novo. ja barem ne fantaziram. sve je doterano, sve je perfektno. to mi je dovoljno. shvatio sam da revolucije više ne postoje, već samo evolucije. jedan predivan primer toga mi je Lost Planet demo. ništa posebno novo, ali sve perfektno, i uživaću u njemu do kraja godine. barem više nikada neću izgledati ko ludak koji mlatara joypadom po vazduhu kao svojevremno uz nova logic F16 / SideWinder. ono je opasno po ruke, komšijin pas je mislio da hoću da se igram sa njim, i skakao je za SideWinder-om :)

O chemu prichash, shta je bre doterano, shta je perfektno ? 30fps i multiplatform igre, 20 igara za 6 meseci, manje od 4 miliona prodatih konzola (toliko se prodalo PS2 za mesec dana samo u japanu, jel si ti juche doshao na net ? :)

znači, tebi je besomučno kliktanje na 4 dugmića vrhunski gameplay ? :)
wow, kakva "inteligentna igra", verovatno upotrebljavaš sav svoj intelekt kako bi pogodio svaki kružić :D
sad mi je jasno zašto spominješ Harry Potter-a, ustvari, Harry Potter je komplikovanija igra, čudi me da to igraš :D

Ti meni prichash o besomuchnom ? :) Shta je svaka tvoja arkada gde bilo kakav pokret nema veze sa zivotom i sa igrom, i nikakva preciznost ili bilo shta nije potrebno ? Guitar hero nije za svakoga, ko nema sluha kao ti, moze samo da pljuje po igri, a popularnost igre govori o njenom kvalitetu, o kvalitetu gameplaya, za shta Xbox nije cuo.

btw, vidi ovo: http://www.play.com/Games/PlayStati..._3_Console_With_60GB_HDD_3_Games/Product.html

polako slupljaj 800€, ps3 u evropi je skuplji nego što se mislilo. još ako ga kojim slučajem ocarine i oporezuju, sigurno ideš na prinudnu dijetu :)

Ne znam zashto se brinesh za mene i to kako cu ja kupiti PS3, ja samo znam da ti hvalish X360 godinu dana a da ga josh uvek nisi kupio jer kupujesh stan koji koshta 100x vishe, valjda si ushtekovao za 10 kvadratnih santimetara :D:D:D

A inache, mene ce konzola da koshta 550€ sve komplet, 100€ vishe nego tebe X360 ako ga kupish po najnizoj mogucoj ceni. Koliko bi koshtao tvoj X360 da imash wifi, 60GB, bluray ? :) Mislim da bi to bilo malo vishe od tih 100€ :D:D:D

Nego, jel to samo ostala cena adut u pljuvanju PS3 ? :)
 
Poslednja izmena:
driver je napisao(la):
Greshkom sam editovao post umesto reply, evo ovde sada sa quoteovima...


posted by zver:


A zashto volish da pravish frku tako shto cesh izmishljati ? GTHD uopshte nije nikakva igra, vec samo prezentacija obichna, obichan demo, i igra koja izgleda potpuno isto kao na PS2 samo u visokoj rezoluciji, ajde sada na skidanje sonijeve konferencije jer mogu da se kladim da je nisi ni gledao, a izvlachish zakljuchke na osnovu onoga shto si usput chuo negde.



Opet ponavljam, nisi gledao sonijevu konferenciju i volish da lupetash napamet. Heavenly sword nema nikakve veze sa 99nights koji ni ne postoji, a inache secka ko blesav, sushenje zemlje ne postoji ni u jednoj igri, ali je primer da Sony hoce da napravi neshto novo, dok je X360 shta prikazao, najavio shto nije vidjeno, pa makar bila i najgora nebuloza ? A ti si inache taj koji se odushevljava Burnoutom, a sada ti smeta ovo nerealno u igri koja je potpuno isti zanr i koja ima neshto novo ? :)



Uopshte mi ne pada na pamet da ti objashnjavam u chemu se razlikuje taj joypad sa ovim, pronadji informaciju sam ili zivi u ubedjenju da je to tako kako bi ti zeleo da bude.



O chemu prichash, shta je bre doterano, shta je perfektno ? 30fps i multiplatform igre, 20 igara za 6 meseci, manje od 4 miliona prodatih konzola (toliko se prodalo PS2 za mesec dana samo u japanu, jel si ti juche doshao na net ? :)



Ti meni prichash o besomuchnom ? :) Shta je svaka tvoja arkada gde bilo kakav pokret nema veze sa zivotom i sa igrom, i nikakva preciznost ili bilo shta nije potrebno ? Guitar hero nije za svakoga, ko nema sluha kao ti, moze samo da pljuje po igri, a popularnost igre govori o njenom kvalitetu, o kvalitetu gameplaya, za shta Xbox nije cuo.



Ne znam zashto se brinesh za mene i to kako cu ja kupiti PS3, ja samo znam da ti hvalish X360 godinu dana a da ga josh uvek nisi kupio jer kupujesh stan koji koshta 100x vishe, valjda si ushtekovao za 10 kvadratnih santimetara

A inache, mene ce konzola da koshta 550€ sve komplet, 100€ vishe nego tebe X360 ako ga kupish po najnizoj mogucoj ceni. Koliko bi koshtao tvoj X360 da imash wifi, 60GB, bluray ? Mislim da bi to bilo malo vishe od tih 100€ :D:D:D

Nego, jel to samo ostala cena adut u pljuvanju PS3 ? :)

E moj driveru... Kao da zivis sa one strane ogledala ....

Gde ima dima, ima i vatre :

http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=396644

Jedva cekam f***ing Novembar :D
 
U tome se ja i ti goransteine i razlikujemo. Ja ovo pratim, ja znam sve o PS3 i konzolama, a ti si konzole pocheo da pratish juche i verujesh svakoj nebuloznoj vesti koju Microsoft plasira. Ok, septembar je blizu, a kada izadje i kada oduva X360 za godinu dana, onda cemo da prichamo i onda cu da quoteujem sve tvoje stare postove :D
 
Коментар да Америкаци имају низак Iq... погледај мало око себе ...
И претпостављам да је оно "септембар" лапсус? Ваљда је најављен за новембар?
 
Poslednja izmena:
da ameri nisu previshe pametni sudim upravo po njihovim casopisima i sajtovima. misim, to su tako lozacki tekstovi bez trunke tehnickih detalja bas kao sto je onaj link koji je GoRaNStEin postovao...

zar ti nije dovoljno sto lik sa gamedev.net ne razlikuje MB/s od Mb/s???!!!????

a ako si se nasao prozvanim sorry ;) jednostavno vishe cenim nemce, japance... ko josh pravi kola od 6 litara i onda se ku*ci kako imaju 300KS?! - moroni... al da ne duzim vishe sto se tice amera - nadam se da sam bio jasan.
 
Poslednja izmena:
što mi bre uništi post? :)
stariš drajveru, brže miš vuče nego pamet :D

driver je napisao(la):
A zashto volish da pravish frku tako shto cesh izmishljati ? GTHD uopshte nije nikakva igra, vec samo prezentacija obichna, obichan demo, i igra koja izgleda potpuno isto kao na PS2 samo u visokoj rezoluciji, ajde sada na skidanje sonijeve konferencije jer mogu da se kladim da je nisi ni gledao, a izvlachish zakljuchke na osnovu onoga shto si usput chuo negde.
alo bre, GTHD se PRODAJE!

i ponovo ti dajem link koji je bio u postu koji si uništio.

http://www.play.com/Games/PlayStation3/STCS2/3-/1021999/Gran_Turismo_HD/Product.html

our price: £49.99 Delivered
availability: Due for release on 17/11/2006

kako više, na koji način da ti objasnim da se ta igra prodaje, ima da te oderu 73€ za copy/paste igru.


inače, sony konferenciju nisam gledao, tačnije, ničiju konferenciju nikada nisam gledao niti ću, to je puno PR sranja na koje se lože samo klinci i ti. mene zanimju gameplay klipovi, a ne prazna obećanja na koje se ložiš. a i kad sam čuo šta sam propustio samo sam se zahvalio bogu da nisam gledao:

- Giant ememy crab !
- Attack its weak point for massive damage!
- Only a true next gen console like the PS3 could pull of real time weapon change

ovo zadnje je biser
našta se ti ložiš moj drajveru. idi gledaj konferencije i očekuj "real time weapon change"

driver je napisao(la):
Heavenly sword nema nikakve veze sa 99nights koji ni ne postoji, a inache secka ko blesav, sushenje zemlje ne postoji ni u jednoj igri, ali je primer da Sony hoce da napravi neshto novo, dok je X360 shta prikazao, najavio shto nije vidjeno, pa makar bila i najgora nebuloza ? A ti si inache taj koji se odushevljava Burnoutom, a sada ti smeta ovo nerealno u igri koja je potpuno isti zanr i koja ima neshto novo ?
lol
ti si i dalje ubeđen da su hiljadu protivnika mogući samo uz real time weapon change, pardon ps3? dokle bre lupaš glavom o zid? postoji čak i na ps2 čoveče!

a tek ne mogu da shvatim opsednutost "sušenjem zemlje". kakva je to glupost da se blato osuši posle jednog kruga, o čemu ti pričaš??? ako hoćeš dobru arkadu, igraj burnout, tamo nema gluposti da se blato suši posle jednog kruga. ako već moraš da opravdaš cenu ps3, nađi nešto normalno, a ne "sušenje zemlje". po tebi "sušenje zemlje" je moguće samo zbog cell, p4 ne može da osuši zemlju? :S:

driver je napisao(la):
Uopshte mi ne pada na pamet da ti objashnjavam u chemu se razlikuje taj joypad sa ovim, pronadji informaciju sam ili zivi u ubedjenju da je to tako kako bi ti zeleo da bude.
osim što udaraš u zdravu pamer, sada udaraš i u zakone fizike??? :wall:
žiroskop u sidewinderu nije isto što i žiroskop u dual?
znači žiroskop funkcioniše na potpuno 2 različita principa u dva joypada?
jesi li ti svestan o čemu pričaš? :bottle:

driver je napisao(la):
O chemu prichash, shta je bre doterano, shta je perfektno ? 30fps i multiplatform igre, 20 igara za 6 meseci, manje od 4 miliona prodatih konzola (toliko se prodalo PS2 za mesec dana samo u japanu, jel si ti juche doshao na net ?
pa ja pričam o onome što sam igrao, a ti lupaš napamet. perfekcija se piše sa Lost Planet. fenomenalna grafika/gameplay u 120 fps. prilikom explozija pada na 60 fps. razumem ja tebe, nisi video ništa, pa ništa ni ne znaš. oprašta ti se. nije sve u real time weapon change, nešto treba i odigrati.

driver je napisao(la):
Ti meni prichash o besomuchnom ? :) Shta je svaka tvoja arkada gde bilo kakav pokret nema veze sa zivotom i sa igrom, i nikakva preciznost ili bilo shta nije potrebno ? Guitar hero nije za svakoga, ko nema sluha kao ti, moze samo da pljuje po igri, a popularnost igre govori o njenom kvalitetu, o kvalitetu gameplaya, za shta Xbox nije cuo.
o ala ti veze nemaš... :smash: identična igra na xbox-u se zove StepmaniaX, samo što su umesto kružića tamo strelice. čoveče, koliko ti mlatiš praznu slamu, lupaš u svakoj svojoj rečenici. drajveru, to kliktanje na kružiće i strelice je za decu do 15 godina, kako možeš da se hvališ tom igrom? ajd, idi sad mlati po kružićima, upotrebi sav svoj intelekt.

driver je napisao(la):
Ne znam zashto se brinesh za mene i to kako cu ja kupiti PS3, ja samo znam da ti hvalish X360 godinu dana a da ga josh uvek nisi kupio jer kupujesh stan koji koshta 100x vishe, valjda si ushtekovao za 10 kvadratnih santimetara
dokle bre imaš tu bolesnu želju da trošiš moje pare. zašto si opsednut mojim parama?

driver je napisao(la):
A inache, mene ce konzola da koshta 550€ sve komplet, 100€ vishe nego tebe X360 ako ga kupish po najnizoj mogucoj ceni. Koliko bi koshtao tvoj X360 da imash wifi, 60GB, bluray ? Mislim da bi to bilo malo vishe od tih 100€

Nego, jel to samo ostala cena adut u pljuvanju PS3 ?
o čemu ti pričaš? ja da hoću mogu uzeti x360 za 350€, kojih 100€ razlike??? drajveru, skupljaj pare i ćuti, matematika ti nikako ne ide. kako ono reče jednom, "škola (fakultet) sputava čoveka". izgleda da si ti sam sebe negde sputao.

i nije cena ps3 jedini adut. čak je i zadnji. grafika je na prvom mestu. evo, gledam danas najnovije Untold Legends šotove, šta je bre ono ?!? ono liči na overklokovani xbox 1. ajd da je neki bezveze dev studio, nego sony pravi.
http://ps3.ign.com/objects/814/814614.html
zamisli se malo našta ćeš slupati pare. na konzolu sa onakvom grafikom ne bih dao ni 300€
 
zver je napisao(la):
alo bre, GTHD se PRODAJE!
...
our price: £49.99 Delivered
availability: Due for release on 17/11/2006


mozda sam ja skrenuo ali 17. 11. 2006. je tek za 5 meseci .... !!

zver je napisao(la):
konferenciju nisam gledao, tačnije, ničiju konferenciju nikada nisam gledao niti ću, to je puno PR sranja na koje se lože samo klinci i ti.

>>>> !!!!!!! the inquirer !!!!!! <<<< i njih zanima ovo PR sranje - hint: 16Mb/s for local memory: "very, very, bad"... :d
 
driver je napisao(la):
Ja ovo pratim, ja znam sve o PS3 i konzolama
lol, jel ti to komšija rekao a ti se primio ?
pa seti se kako si balavio po svim forumima pre godinu dana kako je svaki ps3 cgi film realtime. seti se onih dokaza da je killzone relatime, zato što ima greške u animaciji, a "greške u animaciji nisu moguće u cgi klipu, to je sigurno gameplay". ili ono da će HDMI biti na svakom ps3, i postojati samo jedan ps3. ili da je Linux nemoguć na xbox-u, kompresovane texture nemoguće na xbox-u, a x360 CPU je doživeo downgrade na 2.8 GHz ... :)
non stop mlatiš praznu slamu, i ložiš se ko klinac na svaku glupost koju čuješ na konferencijama. još ti kažem da to ne slušaš, seti se šta je sve obećano za ps2, al jok, ti ne čuješ, slepilo totalno.

driver je napisao(la):
Ok, septembar je blizu
jel to neka special edition ps3 konzola u septembru??? pravljena samo za tebe i dodirnuta od strane kena? šta to kupuješ u septembru, reci nam :)
 
Koliko ja znam Driver nije tvrdio da ce biti HDMI izlaz na svakom PS3 vec da ce bidi 2 X HDMI izlaza na svakom PS3 i da ce takav kostati 400 $ u martu 2006.
 
Nazad
Vrh Dno