Šta je novo?

Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots

Nazalost, serveri za MGO su ugaseni pre mesec dana.

I da, u avgustu ce izaci patch za MGS4 gde ce biti ubacen trophy support!

Vidi stvarno sad citam neke vesti o tome, sad zanima me da li ce to biti neko reizdanje igre ili ce biti patch za igru koju imam od 2008? Bilo bi lepo kad bi mogli da patchuju i ono obavezno instaliranje za svaki Act posebno.
 
Vidi stvarno sad citam neke vesti o tome, sad zanima me da li ce to biti neko reizdanje igre ili ce biti patch za igru koju imam od 2008? Bilo bi lepo kad bi mogli da patchuju i ono obavezno instaliranje za svaki Act posebno.

Za japance ide novo izdanje dok mi cemo dobiti patch, tako bar kazu.
 
Da izacice u japanu nova "value/platinum/best of" jeftina serija igre, a ostali ce dobiti patch.

Ja sam inace bas veliki fan MGS igara, i posto sam tek nedavno ugrabio PS3 bas se sada probijam kroz MGS4 kampanju. Fantasticna igra.
 
Igra je imala one ambleme koje su mogli da iskoriste za trofeje sto sam ja ocekivao da ce da urade kao sto je ND uradio sa njihovim medals sistemom za prvi Uncharted. Ako je to bilo tehnicki neizvodljivo tad, kako to da je izvodljivo sad posle 4 godine. Nije valjda da su cekali tu 25 godisnjicu serijala pa da to urade. Ako je tako onda neko u Konamiju stvarno pravi odluke koje nemaju veze sa mozgom.
 
Dobro su se setili :).
Sada mozda i predjem igru jos koji put.
 
Patch je izasao jos sinoc, oko 500mb, kad se instalira na hdd zauzima 9gb sto za mene u startu popravlja veliku manu od pre. Igrao sam malo pocetak i skoro nista nisam zaboravio a igra i danas izgleda jako lepo.
 
Da li su unapredili animacije?
Znam da je bila prica da su pravili neke izmene u MGO, bilo bi lepo ako su to ubacili i u SP.

Bas sam sada na Gafu video ovo:
"Eight playthroughs at minimum are required for the Platinum." :D
 
Poslednja izmena:
Pa nije da sam primetio, meni sve izgleda kako i pamtim. Sto se tice platinuma izgleda da ne moze nijedna japanska igra da prodje bez grinda :) Samo za tanegashima pusku treba sakupiti 1.000.000 drebin poena.
 
Nazad
Vrh Dno