Šta je novo?

Mesečni računi za struju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
6500 din
 

Prilozi

  • Screenshot_20231126-094724_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20231126-094724_Microsoft 365 (Office).jpg
    87.8 KB · Pregleda: 79
Tri TA peci, od ukupno 9kw, sudomasina( svaki dan po jedna), ves masina( kad se nakupi ves onda 2-3 dnevno), druga ves masina svaka 3-4 dana po jedna, dva bojlera, susilica za ves, klima se sada ne pali ali do prosle nedelje se palila svaki dan. U pitanju su dve kuce, jedna uz drugu, 90+60 kvadrata. Ova prva se greje na struju a drugi deo se greje na drva. Odvojeni su ulazi, izolacija 10, pvc, podovi izolovani, 25 stepeni u ovoj kuci sa strujom. Racuni su bili 24-25 hiljada, videcemo ovaj mesec sa ovim povecanjem.
 
450 za 11. mjesec, nekih 36 eura.
12-i će nabaciti na oko 600.
12KMCC i 14LUCA, dvije etaže 100 m2 grube P, tri vanjska zida, jedan ka negrijanom.
 
Novembar potroseno samo za grejanje 435kwh. Grejalo se 80mkv sa jednom inverter klimom, jednom on off i TA od 3kw.
Videcemo decembar. Hladniji je mesec ali sam presao skroz na klime.
 
Vrlo verovatno je to razlog. Ovo su racuni sa novembarskm poskupljenjem i jako je sumnjivo sto kasne, a blizina izbora nekako sama namece zakljucak :)
 
Ceka se da prodju izbori pa da nam zabibere corbu sa racunima, a za to vreme cekamo sedmicu na loto-u.
Decembar i januar umeju da kradu, meni 2017. bilo 24000 za ta dva meseca, a prosle godine
12000. Te godine su ljudi dobijali i po 40000 racune. Ko je pratio strujomer, mogao je da ih
tuzi za kradju, no mi nismo, pa proso voz...
Inace, grejemo se na 3 TA peci, jedna od 4.5Kw i 2 po 2.5Kw.
Prosli mesec su izgleda svima umanjili racun za oko 1000 din.
 
Nikako da mi stigne racun za struju? Jel to kod mene nesto postar strajkuje ili sam ja nesto utripovao? Sve nesto mislim cekaju da prodju izbori pa onda da puste narodu uvecane racune za struju i gas...
 
Nikako da mi stigne racun za struju? Jel to kod mene nesto postar strajkuje ili sam ja nesto utripovao? Sve nesto mislim cekaju da prodju izbori pa onda da puste narodu uvecane racune za struju i gas...
To sto mislis to je, namerno nisu odstampani racuni na vreme, bilo je vec u vestima.
 
Me portal od juče popodne nedostupan. Šta su napravili videćemo? Da kasne,kasne...
 
Portal je nedostupan, ali se pojavila opcija da se račun šalje na mejl. Račun će zbog toga biti umanjen za 50 dinara.
 
Pojavila se dok je portal bio dostupan bez računa.
Sad je sve nedostupno i ništa ne radi.
 
Portal je tesko smece, realno nema nikakvu vrednost korisniku. Tacno se vidi da je feautre freak, daj samo trpaj, da se naplati razvoj sto vise, a sto 90% sto treba, ne vidis na vreme, ni kako treba, to nema veze :) Dzaba oni "digitalizuju" user facing deo, dok god imaju nekog baticu koji mora da se odgega do ormana i ocita i posle rucno unese.
 
stigao papirni račun
333kwh, 3200din
 
Kolike su ti tea peci?

Kod mene Stari Grad Bg jos nema racuna...
 
postojeća tema

tema za on-line portal
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno