Šta je novo?

Menjačnice

Ljudi moze li mi neko reci da li moram da reverifikujem mastercard karticu na cex-u i ako moram, kako to da uradim, posto nigde ne vidim tu opciju da moze? Inace sam je verifikovao pre 28. februara, ali imam opciju na njoj deposit i withdraw, pa me to buni, jer tamo pise da moramo da reverifikujemo? Zanima me samo isplata u dolarima, ne ostale valute.
 
26. decembra sam napravio nalog na Bitstampu i podneo zahtev za verifikaciju. Danas sam verifikovan.
 
Ja imam master i probao sam da povucem evre (sa njom sam zadnjih nekoliko puta vukao $) i nije moglo, trebao sam da reverifikujem karticu, zatim sam kupio ETH za te evre i prodao opet, ali za $, pokusao sam da povucem $ i proslo je u sekundi kao i do sada ...

meni su odobrili withdrav pre par dana bez depozita koji su uveli posle 28 feb, i naravno pare nisu stigle nikad. Kasnije sam uradio depozit...
 
a posle depozita legle pare koje si poslao ?
 
Ako neko zna i ima volje da mi odgovori unapred zahvaljujem ! Na CEX:IO za povlacenje u padajucem meniju postoje kripto valute LTC i DOGE ali ih nema u trejdu pa mi nije jasno kako doci do njih ?
 
Hvala, treba da podižem novac za nekoliko dana pa me interesovalo da li moram da radim depozit kao i za Visa karticu.
 
Ako neko zna i ima volje da mi odgovori unapred zahvaljujem ! Na CEX:IO za povlacenje u padajucem meniju postoje kripto valute LTC i DOGE ali ih nema u trejdu pa mi nije jasno kako doci do njih ?
Mozes deponovati EUR na CEX. Onda kupiti BTC prebaciti taj BTC na neku menjacnicu koja ima u ponudi DOGE (Poloniex, Bittrex) ne znam da li ima jos neka i tamo ga kupiti. Posle toga DOGE mozes poslati na CEX ako hoces tamo da ti stoji.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Hvala, treba da podižem novac za nekoliko dana pa me interesovalo da li moram da radim depozit kao i za Visa karticu.
Depozit na CEX-u moras raditi samo ako imas mastercard. Sa Visom nije potrebno. Ukoliko ti je mastercard verifikovana na sajtu. Moras izvrsiti minimum depozita (20€) da bi kasnije mogao da radis withdraw na nju.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Cak i stari clanovi koji su do sad povlacili pare dosta puta? Kartica verifikovana odavno?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Depozit na CEX-u moras raditi samo ako imas mastercard. Sa Visom nije potrebno. Ukoliko ti je mastercard verifikovana na sajtu. Moras izvrsiti minimum depozita (20€) da bi kasnije mogao da radis withdraw na nju.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

Hvala na odgovoru.

Do pre nekoliko meseci sam koristio Visa karticu bez depozita , ali u međuvremenu su uveli neko pravilo da mora da se odradi depozit u želejnoj valuti kako bi mogao da uradim withdrawal kao što sada traže za Master.
Od tada vidim Visa kartu dostupnu samo za depozit.
 
Mozes deponovati EUR na CEX. Onda kupiti BTC prebaciti taj BTC na neku menjacnicu koja ima u ponudi DOGE (Poloniex, Bittrex) ne znam da li ima jos neka i tamo ga kupiti. Posle toga DOGE mozes poslati na CEX ako hoces tamo da ti stoji.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

E, hvala na trudu, ali nije mi cilj da ja drzim DOGE na CEX.IO, mislio sam da trgujem na CEX-u sa ovon valutom.
 
A zasto bi trkovao na CEX-u sa DOGE? Imas druge menjacnice na kojima to mozes da radis.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Jel isplacivao neko nesto sa cexa na telenor? Sve sam procedure obavio (ove novonastale) i nedelju dana nista ne stize. A stizalo je u sekundi ranije
 
07.03. je radilo. Kad si radi povlacenje?

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
 
5 marta. Pisao sam im i kazu kao sve je u redu oni su pustili lovu
 
Jel ti je legla kinta sa CEX-a?

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Kraken ubrzao sa verifikacijama. Tier 2 moze da se odradi za nekoliko minuta.
 
Kao legle je. I to jos 7 marta. Ja ne znam ko tu koga zajebava :) juce se pojavilo na izvodu da je leglo a ja gledao svaki dan i stanje i izvod i nista nije bilo. Posle toga sam povukao jos 150e i to je doduse leglo.
 
Znam da je cex uveo obaveznu verifikaciju sa dokumentima od 15 marta za sve korisnike. Moze li neko da kaze dal je potrebno odraditi ako se samo radi deposit fiata sa kartice i withdrawal fiata na karticu?
Drugim recima dal je neko uradio deposit/withdrawal posle 15 marta a nije odradio level 2 verifikaciju nego samo onu osnovnu kad ste pravili nalog?
 
Poslednja izmena:
a da ja Vas pitam sve koji se plasite ili trzate od toga tj zasto Vas konkretno plasi verifikacija? Ne mislim konkretno na tebe nego na sve koji su poslednjih par meseci postavili pitanje je l` mora. Osim ako si terorista, kriminalac, neki lik zanimljiv interpolu, drzavi ili neki most wanted zasto bi ikoga zabrinjavala rec verifikacija, a hoce da uplacuje/podize novac? Kradja podataka ne pije vodu jer podatke ostavljate na raznoraznim sajtovima kada placate nesto (da i kartica moze biti podatak tj sve znaju o vama ko ste sta ste...). Pa "skoro" je PSN mreza hakovana gde su pokrali brdo informacija i kartica ljudi i sta... nista. Pa valjda se treba verifikovati da se spremi zloupotreba. Nista danas nije sigurno pa ako se plasite zaboravite na kripto/fiat razmenu, iskljucite komp sa interneta i uzivajte...
 
Poslednja izmena:
Da, kao da sam ja napisao predhodni post, nije mi jasno to.
Čak ni ne želim da držim neki veći novac na menjačnici gde nisam verifikovan, bar u slučaju nekog hakovanja imaš neki trag da si nešto negde imao, šta znam..
 
Stvar je u tome da ne volim da saljem podatke ako ne moram.
 
Nazad
Vrh Dno