Šta je novo?

Menjačnice

Pozdrav svima, koju karticu trebam u telenor banci da uzmem kako bih mogao primati zaradu od kriptovaluta? Mislim svi sto koriste u telenor banci za ove svrhe.
 
Jel može neko da predloži dobru aplikaciju za android za praćenje berze?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Da li neko koristi wex.nz ili se potpuno izgubilo poverenje? :)

Cini mi se kao dobra opcija npr za kupovinu i povlacenje LTC-a s obzirom na withdrawal fee od samo 0.001LTC...
 
Pretpostavio sam, ali nikako api da podesim, ili javlja grešku, ili se ništa ne dešava.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
CRYPTOPIA

Registration Paused
Due to the extremely high number of registrations that have occurred recently we have paused our registration feature while out team works to make changes in our internal systems to cope with the increased level of traffic our site is experiencing.

We apologise for any inconvenence and will resume registrations as soon as we can.

Thanks for your patience at this time.
 
Sto se tice povlacenja novca sa Cex-a na Visa internet kartici, danas legla uplata, u sustini tri radna dana. Na Visa Electron kartici i dalje ne moze withdraw i deposit, kontaktirao sam ih, odgovorili su mi da ce "rijesiti" problem.
 
CRYPTOPIA

Registration Paused
Due to the extremely high number of registrations that have occurred recently we have paused our registration feature while out team works to make changes in our internal systems to cope with the increased level of traffic our site is experiencing.

We apologise for any inconvenence and will resume registrations as soon as we can.

Thanks for your patience at this time.
To je odavno zatvoreno. Kao i par drugih.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Hvala svima na odgovorima,ali zanima me konkretno kartica iz telenora samo ne znam koju treba da uzmem za te svrhe.
 
I mene interesuje ovo za Telenor karticu , jel to Tarifni paket PROGRESIV , placa se mesecno odrzavanje 300 din ?
Ja jedino nju vidim u ponudi sem kreditne i progresiv + za koji moras preneti platu pa pretpostavljam da je ta ..

Tarifni paket PROGRESIV

Svi korisnici Progresiv paketa , imaju mogućnost da pet puta svakog meseca podižu novac na bankomatima svih banaka u zemlji bez provizije.
Uz to, Progresiv paket omogućuje najbolji menjački kurs na bankarskom tržištu, uplate i isplate u dinarima i evrima na Telenor bankomatima, kao i izdavanje MasterCard® debitne kartice bez naknade.

Valute
RSD, EUR, USD, GBP, CHF, NOK
 
Msm da je to Starter racun kartica je 500 din.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Btw. ko nije ispratio ili sad upada u crypto trade.

Ponovo radi Binance registracija:

https://www.binance.com

PS: Ova je jedna od pouzdanijih menjačnica sa najmanjom provizijom 0.1% (kad imate njihov coin onda je i 0.05%).
Ja na ostale bolje ne mogu da upadnem, odem samo new small coins da ulovim.

Ponovo radi registracija na Binance.
 
Mene interesuje kada će cex da otvori ponovo, ne znam kako da dižem novac...
 
I mene interesuje ovo za Telenor karticu , jel to Tarifni paket PROGRESIV , placa se mesecno odrzavanje 300 din ?
Ja jedino nju vidim u ponudi sem kreditne i progresiv + za koji moras preneti platu pa pretpostavljam da je ta ..

Isao sam danas do telenor banke, jeste tarifni paket progresiv.
 
Telenor banka ima dve vrste tekućih računa i uz oba ide DEBIT MasterCard kartica.

Starter račun (bez plaćanja mesečnog održavanja, izdavanje kartice se plaća jednokratno 500 RSD):
http://www.telenorbanka.rs/sr/stanovnistvo/ponuda/otvori-racun/starter-racun

Progresiv račun (mesečno održavanje računa 300 RSD, izdavanje kartice je besplatno):
http://www.telenorbanka.rs/sr/stanovnistvo/ponuda/otvori-racun

Za izdavanje KREDITNE kartice MasterCard je potrebno biti zaposlen i imati stalna mesečna primanja (platu).

Tekući račun se otvara od kuće preko mobilnog telefona ili računara, a ugovor se potpisuje u bilokojem Telenor shop-u ili njihov kurir dolazi kod vas na adresu.
Po potpisu ugovora možete početi koristiti svoj račun.
Kartica stiže u roku 7 do 10 dana na kućnu adresu.
 
Poslednja izmena:
Tema su menjačnice, telenor banka ima svoju temu na forumu
 
Jedno pitanje za veterane: Da li je bolje da na cex-u pretvaram BTC u evre ili dolare?
Rec je o klasicnoj zaradi na osnovu promene kursa. Cini mi se da razlika u ceni u odnosu na dolar ima vece oscilacije. Da li i vi tako mislite?
 
Jedno pitanje za veterane: Da li je bolje da na cex-u pretvaram BTC u evre ili dolare?
Rec je o klasicnoj zaradi na osnovu promene kursa. Cini mi se da razlika u ceni u odnosu na dolar ima vece oscilacije. Da li i vi tako mislite?
Bolje dolare da skidas kod sebe, banka ih konvertuje u evro na tvoj racun, barem Telenor tako radi.

Sent from my XT910 using Tapatalk
 
Mozda nisam dobro objasnio. Ne zelim da povlacim sredstva na karticu.
Da li je bolje da kupujem i prodajem u odnosu na euro ili dolar?
 
dolar ima jaci volume i bolje oscilacije
 
Jel moze na ecd da se posalje npr. 10 LTC i da se svaka dva dana proda neka kolicina, 1-2 komada?
Nemam ecd, drugar me pita..
 
Ko njih nema čuvanje kriptovalute, nemaju sistem walleta, tako da ne čuvaju/drže tuđe kriptovalute.

Kod njih samo kupuje/prodajes "odmah" (kad stignu u roku od 2 dana) direktno za keš.


Btw. Inače iza www.ecd.rs stoje naši ljudi.
 
Poslednja izmena:
Ovomi mene zanima. Kakva su iskustva? Do sada sam probao u evrima sli nisam se proslavio, jedan dan zaradim drugi dan izgubim, možda tako mora...

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Нема за сада подршке ни Gdax (стане са рег) ни Coinbase (може да се рег али нема куповине/продаје). Данас сам пробао.
 
Nazad
Vrh Dno