Šta je novo?

Menjačnice

Jel povlacio neko juce/danas novac? Ja juce povukao i obicno legne sutradan (trebalo danas) ali jos uvek nista,cenim da je do banke jer neke ne rade zbog slave. U pitanju je Piraeus banka.
 
Da napomenem, prvi put ovo radim.
Kupio sam na CEX eth, prebacio na binance i pretvorio u IOTA. Sad mi na binance stoji za Iotu uzvicnik "Network congestion, withdrawal suspend" ali stoji da imam iota na racunu. Nisam nista sa njima radio, ali sad vidim da raste, pa cu mozda prodavat. E sad jos jedno pitanje koje sledi iz pretodne, kako da prodam? Na binance (izgleda) mogu da prodam iotu samo sa eth/btc, sto mi ne odgovara sad kad su visoke cene? Hvala, mnogo znaci!
 
Uhvatio si se u kolo, sad moras da igras. Nemas izbora, ili da zamenis ili da cekas da proradi.

Tapatalk
 
Sta ima od PROVERENIH varijanti BTC > novac od lokalnih ljudi?

Normalno da je povoljnije nego da pulujem sa Binance > Cex.io > ja :)
 
Povoljnije od cexa, wtf?

Nisam pulovao sa Cexa jos uvek ali jesam depositovao i slagali su me jako.

Kupovao sam 0.01 BTC-a za 190$ i stajalo mi je da treba da uplatim 197$. Uplata je prosla tek kad sam imao 217$ na kartici i otprilike toliko su mi skinuli.

Ako ce da me oderu 10% i za withdrawal onda jbs to.
 
Ubuduće idi na trade tab a ne na buy/sell
 
Djole, pa pisu ti uredno provizije za deposit i withdraw. Bolje da si kupio uzivo od nekoga nego da si tako. To bar nije tesko nikada. BTW, povlacenje je jeftinije :)

Tapatalk
 
Djole, pa pisu ti uredno provizije za deposit i withdraw. Bolje da si kupio uzivo od nekoga nego da si tako. To bar nije tesko nikada. BTW, povlacenje je jeftinije :)

Tapatalk

Pisu ali nije prolazila cifra koja pise vec mora da se doda oko 10% na cifru koju zelim da ubacim.

Pise da je 3.5% + $0.25 a to nikako ne ulazi u matematiku koju sam morao da podnesem da bih prebacio 190$ na racun tu.

Bih ja ali ne znam koga da cimam odavde za to ubuduce. Nisam ja neki trgovac, par k evra bih skinuo ako zatreba.

Ubuduće idi na trade tab a ne na buy/sell

To sam malopre procitao na prethodnoj strani, nisam znao za tu foru ali cu je svakako koristiti :)
 
Kakva je yobit menjacnica vidim da imaju raznih koina ?

Ja sam sinoc tamo poslao maxcoin obrnuo za zec i odradio withdrawal, koji je potrajao legao na drugu menjacnicu tek sutradan prepodne... vec sam se bio oprostio od tih coina
 
BTC pada i sve se raspada, ali nema veze jer mi je Bittrex konačno potvrdio Enhanced verifikacijuuuuuuuu! Posle samo dva meseca i dva danaaaaaa! Eighty-eight miles per hoooour! ;)
Poslali mail da su konačno ručno pogledali dokumenta i pustili mi sve. Iako sam ranije, posle odbijanja lk i vozačke, rekao da mi ne pada na pamet da im šaljem i pasoš. Sad, oni koji su odmah slali pasoš mahom su odmah i verifikovani, ali nije to tema. ;)

Ajde neko sad da mi pošalje 100 btc da testiram limit za podizanje. ;)

EDIT: Inače su mi nedavno rekli da će ove nedelje da zaposle još puno ljudi na verifikaciji. Izgleda da nisu lagali.
I meni je problem bio "name mismatch".
 
Poslednja izmena:
Bittrex mi je upravo verifikovao nalog (enhanced) nakon 50 dana (1. novembra sam poslao mail support timu).
Istog dana sam otvorio nalog na ženino ime da ne bih gubio vreme, naravno. Tako da sad faktički imam dva aktivna i verifikovana naloga.
Eto, čisto da imate predstavu koliko im treba da reše problem.
Inače, problem je bio "name mismatch".
 
I ja takodje cekam za name missmatch na Bittrex-u. Znaci ipak ima nade :)
 
Kako vidim enhanced nalog omogucava povlačenje preko 100btc dnevno. Ima li jos neku prednost?

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
I mene su u ticketu obavestili pre par dana da će ove nedelje više nego duplirati broj zaposlenih agenata zaduženih za verifikacije. U tekstu je bio potpisan direktor podrške.
Meni nisu još, ali sad kad sam video da su vama verifikovali htedoh da pogledam tiket i ne mogu uopšte da se ulogujem na https://support.bittrex.com a do sad je sve uvek funkcionisalo i login podaci su bili zapamćeni u browseru. Sada mi traži da unesem email i password, a siguran sam da sam se do sada logovao sa username/nickname na koji sam otvorio nalog na supportu, nisam unosio mail... Sad ne znam šta je problem. Ne mogu da vidim ni apdejtujem svoj ticket.
 
Ima prednost u tome što je to jedina verifikacija koja prolazi, basic ti odbiju a kao neverifikovan uglavnom ne možeš povlačiti coine
 
Ja sam basic user i mogu da prebacujem coine.

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
Mastercard iz Telenor banke još uvek šljaka.
 
Jutros cex master instant bez cekanja posto je bilo reci o problemima.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Na CEX-u stoji ovo obaveštenje:

"Card withdrawals are currently unstable. In case of rejection, please try again later. Proper functioning will be restored as soon as possible."

Od jutros mi je svaki withdrawal request momentalno rejectovan. Master kartica, već je povlačeno na nju sa CEX-a, svi ostali uslovi ispunjeni.
Postoji li neka slična alternativa?
 
Šta znače ove razlike u ceni bitcoina?
Na CEX.IO je kurs oko 19.504 USD a na Bittrex-u je USDT-BTC oko 17.380
 
Prestanite da davite sa CEXom, svaki drugi post je o tome kako ne radi povlacenje, ustanovili smo to vec niko ovde nije vidovnjak pa da zna zasto ne radi, da li ce raditi i kada ce raditi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
htedoh da pogledam tiket i ne mogu uopšte da se ulogujem na https://support.bittrex.com a do sad je sve uvek funkcionisalo i login podaci su bili zapamćeni u browseru. Sada mi traži da unesem email i password, a siguran sam da sam se do sada logovao sa username/nickname na koji sam otvorio nalog na supportu

Meni je Bittrex na početku tražio da otvorim poseban nalog za login na support, a posle više nikad za njega nisu pitali nego sam i za to koristio glavni login. Zato ti i traži e-mail na koji si registrovao glavni nalog.

@eldorado Ne znam ima li ceo dan da sam to objasnio... Svaka berza ima svoj kurs, jer zavisi od ponude i potražnje KOD NJIH. Uz to, svaka ima svoje mahinacije kako im odgovara. CEX je jedan od retkih koji omogućava kupovinu i prodaju koina za fiat, pa je direktni uplov novca sigurno veći nego drugima (usdt NIJE dolar nego fikcija). Zato je i viši kurs, ali su odnosi među koinima vrlo slični (iako postoje nekad lepe razlike). A najveći broj ljudi kad već kupe tamo, onda tamo i ostave svoje koine, jer ionako kupuju uglavnom "glavne". U suštini, na CEX treba samo prodavati, ali ako hoćeš da kupiš za prave pare (ne za druge koine) nemaš mnogo izbora ili će za Srbe biti nedostupniji/rizičniji.
 
Na CEX-u stoji ovo obaveštenje:

"Card withdrawals are currently unstable. In case of rejection, please try again later. Proper functioning will be restored as soon as possible."

Od jutros mi je svaki withdrawal request momentalno rejectovan. Master kartica, već je povlačeno na nju sa CEX-a, svi ostali uslovi ispunjeni.
Postoji li neka slična alternativa?

Da, znamo, ne radi visa povlacenje skroz a nekima ne radi ni master. Ako ti je hitno mozes na cexu novac u kripto da pretvoris pa kripto prodas na ecd.rs za dinare. Ili prodas direktno nekome bez provizije.

https://twitter.com/cex_io/status/943084900130881542
 
Nazad
Vrh Dno