Šta je novo?

Menjačnice

Mislim da bi valjalo pročitati ovo iz nastavka, pogotovo član 3.


To što svašta-nešto još uvek može danas da prolazi kod nas, ne znači da je legalno i dopušteno. Ipak smo mi još uvek zemlja trećeg sveta.
Jednog dana kad krenu da čačkaju poreklo imovine i da proveravaju uplate biće veselo..
Što se mene tiče fejs to fejs, bez pisanih tragova.
E da, u mesecu štednje sam podigao 14k i odneo ih u Procredit da ih oročim (imali su najbolju kamatu). Morao sam da se vraćam i zatražim ponovo potvrdu da sam podigao novac iz intese, nisu hteli novac da mi prime bez toga. E sad, da li je tako da svim klijentima ili sam im ja bio sumnjiv nemam pojma..
Edit: Nije loše da se i ovo pročita :)

 
Samo podelite na sume do 100k dinara i nemojte da imate više od jedne transakcije mesečno, idealno bi bilo na račun na koji vam ide plata. Mene nikad niko nije ništa pitao, evo već 4-5 godina. Poenta je samo da iznosi ostanu ispod nekog njihovog radara, nemojte da se zavaravate da baš sve može da prodje.
To je neko moje iskustvo.
 
Da li neko ima problema sa kupovinom crypta na Bitstampu sa karticama preko sajta, ja ne vidim opciju da kupim sa karticom nego samo da uplatim pare preko banke, to mi se pocelo desavati od ove godine pre par godina sve je fukcionisalo normalno.
U suportu ne znaju sta je problem.
 
To što vas niko ne dira sada, ne znači da vas neće dirati u budućnsoti. Nemojte da mislite da ste ispod radara. Jedan prost SQL skript ima da puste i dobiće podatke za sve ljude koji su imali priliv sa menjačnica u poslednjih 10 godina. Tako niko nije dirao freelancere, pa znamo šta je bilo. Freelanceri su sitna boranija za kripto.
 
Priliv sa menjacnica je zapravo nemoguc kod nas, dakle povlacenje na karticu kod neke banke.
Jedva da rade i uplate.
 
Da li vama radi ECD menjacnica? Ne mogu da se ulogujem...vrti u krug sto bi rekli.
 
Priliv sa menjacnica je zapravo nemoguc kod nas, dakle povlacenje na karticu kod neke banke.
Jedva da rade i uplate.
Čitao malo, i vidim da se sve više piše o ovome, i reko da probam sa CEX.io (ranije mi radilo bez problema, male sume do 25k rsd)
Prodao stake od DOT-a, koji me i tako nervira, 60 i nešto usd, u petak uveče uradio wthdraw, jutros mi leglo.
Eto, ako nekog zanima, a ja planiram da predjem na one Trust Wallet-e, svejedno.
 
Pozdrav nisam znao gde da postravim pitanje pa evo ovde .Imam nešto BTG-a na Exodusu malo pre mi se pojavilo kao da će da ga delistuje iz walleta za nekih 92 dana,pošto naravno nisam gledao šta piše sada ne mogu nigde da nađem ništa o tome.Pa ako ima neko neki info bio bih mu zahvalan.
 
Ne znam kad je Binance uveo facial recognition kao postupak pri povlacenju sredstava, ali desilo mi se sad prvi put.
Ranije sam imao samo app auth, ponekad zajedno sa emailom, sada ta dva plus facial recognition.
Mislim procedura je brza , mozda cak i brza nego app auth i email hahaha, ali nisu mi to trazili nikada do sada.
Dobro su me prepoznali, obzirom da su godine i godine u pitanju od kad sam im dao "svoj face" :D
Realno se ni ne secam uopste toga, mislio sam da su samo dokumenta bila poslata.
"Shake your head" , "now blink twice" :ROFLMAO:
A dobro, i treba tako, ne bih imao problem svaki put to da mi traze, nego iznenadili me.
 
Jel koristi neko Margex menjacnicu?
vidim da nije regulisana menjacnica, ali takodje vidim da se reklamira na YT kod naseg Balkanskog Bit boja.
 
Ja
Čitao malo, i vidim da se sve više piše o ovome, i reko da probam sa CEX.io (ranije mi radilo bez problema, male sume do 25k rsd)
Prodao stake od DOT-a, koji me i tako nervira, 60 i nešto usd, u petak uveče uradio wthdraw, jutros mi leglo.
Eto, ako nekog zanima, a ja planiram da predjem na one Trust Wallet-e, svejedno.
Ja sa cex-a pre neki dan povlacio neku sicu, a i juce i u roku od 5 min. legne uplata na racun (napomena: nije srpska banka). Trustee plus aplikacija-novcanik isto radi bez greske, ima u ovoj temi ili nekoj dr. gde sam napisao skoro, prodat kripto za eur. posaljete na karticu i banka automatski konvertuje u din. E sad, oko poreza ne znam da li mogu da zezaju, samo sam proverio sa 20 eur. i leglo u roku od 24h.
 
JUST IN: 🇺🇸 US Government indicts crypto exchange Kucoin and two of its founders on criminal charges, citing a "multibillion-dollar criminal conspiracy."
 
Pakao, ugasili withdrawal

EDIT: nisu ugasili ali je bank run
 
Poslednja izmena:
Samo lagano treba vremena, ja sam poterao isto neku sicu, svakako bolje nego da umre tamo.Trebalo je jedno 20ak minuta isto...Bitno da si kliknuo withdraw..
 
Meni na kraju proslo sve. Nesto posle 2h , nesto posle 8h čekanja...
 
1711570337249.png

Dear Users and Supporters of KuCoin,
I would like to express my gratitude to all KuCoin users, for your support, trust and companionship during the past few days, as well as the past 7 years. We will absolutely ensure the security of user assets as always and comply with regulations to fulfill our trust.

As everyone knows, KuCoin's journey has not been smooth sailing. Over seven years, we have faced numerous challenges, much like the tumultuous development of the entire crypto industry. Each time, as we weathered these ups and downs, doubts and concerns arose. However, staying true to our core beliefs and holding onto a positive vision for the industry, we have become stronger with each challenge overcome, earning the trust of more users and industry partners along the way.

From the beginning, KuCoin's mission has been to grow alongside the crypto industry and to drive global recognition, acceptance, and love for this sector. Our commitment to user value has always been our guiding principle. In the early days of October 2017, at the very early stage of KuCoin, we made the unprecedented decision in the industry to proactively acquire and compensate users in large amounts due to the abnormal delisting of the CFD project. This act of proactive compensation marked the origin of the title of "People's Exchange" - a testament to the community's original affirmation of us. We have always treasured this rare trust, and being "People's Exchange" is our proudest label.

Recently, on March 26th and 27th, some users experienced longer-than-expected wait times during the withdrawal process. As "People's Exchange," we feel a deep sense of responsibility for this inconvenience and would like to sincerely apologize.

To express our profound gratitude for your support and patience, KuCoin will launch a special airdrop event totaling 10 million USD in KCS and BTC. We hope that through this initiative, we can express our gratitude for the support of our loyal users. Thank you for your understanding and support. KuCoin will continue to strive for higher quality and safer services, growing together with you.

The rules will be announced officially within 3 days,and please be aware of any form of scams.

Heartfelt thanks, and we wish you a pleasant experience with KuCoin! We also invite you to join us in witnessing the gradual flourishing of the entire crypto industry, all the way to changing the world!



Sincerely,

Johnny Lyu, CEO of KuCoin
 
E da nahvalim malo ECD.rs, otvorim nalog i ok sve probam deposit prvi trazi MFA kod koji su ecd programeri zaboravili da kreiraju,7 dana su me muljali oko toga,i rese, probam 2 transakcije i prođe sve i onda prebacim 50000din a evo 6 dana nema novca na walletu,kad ih zovem niko se ne javlja,ako neko zna sta da radim dalje neka napise.....prevaranti ecd.rs
 
Polako sa tim "prevaranti", biće sve OK :)

Koristio sam ranije njihove usluge, tu i tamo je bilo takvih zastoja, ali sve se rešilo... Probaj preko live chat forme na sajtu, mislim da sam tako poslednji put brzinski rešio problem :unsure:
 
E da nahvalim malo ECD.rs, otvorim nalog i ok sve probam deposit prvi trazi MFA kod koji su ecd programeri zaboravili da kreiraju,7 dana su me muljali oko toga,i rese, probam 2 transakcije i prođe sve i onda prebacim 50000din a evo 6 dana nema novca na walletu,kad ih zovem niko se ne javlja,ako neko zna sta da radim dalje neka napise.....prevaranti ecd.rs
Nikad nisam imao problem sa ECD, sve transakcije prolazile uredno. Skoro sam imao i razgovor sa njihovim suportom oko podizanja na bankomatu. Odmah resili tako da verujem da je nesto trenutno.
 
Pozdrav drugari i drugarice :)
jel to prso i poloniex?nemogu da se ulogujem,samo vrti u beskraj
 
E da nahvalim malo ECD.rs, otvorim nalog i ok sve probam deposit prvi trazi MFA kod koji su ecd programeri zaboravili da kreiraju,7 dana su me muljali oko toga,i rese, probam 2 transakcije i prođe sve i onda prebacim 50000din a evo 6 dana nema novca na walletu,kad ih zovem niko se ne javlja,ako neko zna sta da radim dalje neka napise.....prevaranti ecd.rs
Da potvrdim za ECD, satima mi stoji zaglavljena prodaja SOL-a na ECD Wallet-u.
 
Nazad
Vrh Dno